خانواده سو بروکلین funeral home ذخیره سازی تجزیه بدن در U-Hauls

بروکلین کفن است که ذخیره سازی تجزیه بدن در U-Haul کامیون مواجه است چهار پرونده های حقوقی ثبت شده توسط اعضای خانواده متوفی.

اندرو T Cleckley خدمات مراسم تشییع جنازه بود توقیف زیر گریم کشف خواهد شد و در حال حاضر با یک کوارتت از پرونده های حقوقی از مردم ناراحت توسط این شرکت تصمیم به فروشگاه بدن در کامیون.

خانه جنازه آن گفت: تا به حال به فروشگاه بدن در کامیون ها با توجه به افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

با توجه به New York Post, the دعاوی ادعا کفن و سنن و دوست داشتنی خود را آنهایی که باقی مانده و وارد “عمدی” “پریشانی عاطفی.” شکایت در یکی از پرونده های حقوقی ادعای او اعمال شد “بنابراین ظالمانه در شخصیت و خیلی شدید در درجه که به فراتر از همه ممکن است مرزهای نجابت است.”

سه نفر از دعاوی را فاش نمی کند که خسارت آنها به دنبال. یکی از دعاوی است که به دنبال حداقل $1.25 متر در خسارت است.

یک طرح دعوی در دادگاه جزئیات travails مادر و خواهر تری رابرتز که در 31 مارس به عنوان آنها به دنبال دیدن عزیزان خود را بدن.

خانه جنازه در زمان بدن به مراقبت از آن در 7 آوریل برای مومیایی کردن و آماده کردن آن برای یک خانواده ملاقات و مشاهده.

زمانی که خانواده تلاش برای دیدن باقی مانده است funeral home “را بهانه ساخته در مورد داشتن اتاق برای ملاقات با باقی مانده” قبل از موافقت با انجام یک “مشاهده ویدیو.” خانه جنازه گفت: خانواده که مادر متوفی نباید شرکت در این مشاهده به این دلیل که بدن مرحله پیشرفته رسیده بود از پوسیدگی.

“به ویرانی خانواده روشن شد که متهمان اجازه داده بود که عزیزان خود را باقی می ماند به putrefy و فروپاشی” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. “از آنجا که از بیماری وحشتناک باقی مانده خانواده مجبور شد به توافق برسند به یک بسته تابوت دفن.”

دو تن دیگر از خانه های مراسم تشییع جنازه در بروکلین بودند به عنوان متهم در دیگر مناسب. خانه های مراسم تشییع جنازه – Armistead دفن و سوزاندن خدمات و دکالب خدمات مراسم تشییع جنازه – آیا متهم از دادن بدن به Cleckly خانه خانه بدون اطلاع خانواده ها.

در یک طرح دعوی در دادگاه نامگذاری Armistead اعضای خانواده Hermite Mercius – که جان خود را در 18 مارس – در خواست عکس از عزیزان خود را باقی مانده است به اطمینان حاصل شود آنها که به خوبی درمان می شود. آنها دریافت یک عکس که “آیا به نظر نمی آید مانند مورد علاقه خود را خواهر و عمه” و بنابراین خواسته برای عکس های بیشتر.

شاکیان هرگز شنیده بازگشت از مراسم تشییع جنازه.

“به وحشت خود در تاریخ 6 مه سال 2020 Hermite Mercius’ خانواده آموخته شده از دفتر معاینات پزشکی که uncreamated باقی مانده بودند در میان بسیاری از ده ها تن از اجساد پر شده را به یک unrefrigerated U-Haul و انباشته در داخل یک اتاق کوچک در Cleckley,” کت و شلوار گفت.

Cleckley بود تعطیل بعد از پلیس در پاسخ به شکایت در مورد ناپاک بو نشأت گرفته و عجیب و غریب مایعات تراوش از پشت, اجاره وسایل نقلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de