آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

عدم آزمون: شروع کند و ناقص تصمیم گیری در بریتانیا coronavirus تست باید هزینه زندگی هشدار می دهند سلامت رهبران

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Lایوس از دست داده بودند به دلیل تاخیر به بریتانیا گسترش تست و تصمیم به ایجاد خصوصیسازی کنند مگا-labs به روند سواب NHS رهبران و کارشناسان بهداشت و درمان گفته اند مستقل.

بررسی بودجه توسط این کاغذ را حامی برنامه کشف گسترده نگرانی “فانوس آزمایشگاه” سیستم پردازش coronavirus آزمون که به طور کامل عملکرد تا اواخر ماه مارس – ماه پس از بریتانیا Covid-19 اوج.

سه رهبران ملی در آسیب شناسی هشدار داد NHS کارفرمایان در نامه ای دیده می شود مستقل است که این استراتژی می تواند باعث مشکلات خواهد بود که “به ناچار هزینه زندگی” هنوز “کاملا قابل اجتناب”. آنها خواهان تغییرات قبل از موج دوم ویروس بازدید.

آنها گفت: خصوصیسازی کنند labs بودند اغلب مصرف 72 ساعت از زمان آنها را دریافت آزمون برای تعیین نتیجه – که نقطه نتایج بدون استفاده از استراتژی گسترده تر و یا سیاست. در مقابل آنها گفت: آزمایشگاه های محلی می تواند نتایج در شش ساعت از نقطه تست گرفته شده است. تحقیقات ما همچنین نشان داد که:

  • به جای اینکه قادر به شناسایی و شامل شیوع بیماری با استفاده از آزمون اطلاعات محلی بهداشت عمومی مدیران می گویند که آنها شده اند “کنار” با دسترسی تنها به حداقل اطلاعات جمع تا شروع این ماه که توسط نقطه انگلستان مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 42000;
  • یک چالش قانونی ادعا می کند که بیش از 1000 تست یک هفته از آزمایشگاه در حال منفی کاذب به دلیل مسائل با سیستم دقت;
  • کارشناسان از جمله Sir Paul, پرستار, برنده جایزه نوبل و مدیر فرانسیس کریک موسسه در لندن را مارک تصمیم به کمیسیون آزمایشگاه – funnelling میلیون ها نفر برای شرکت های خصوصی – یک اشتباه تاکتیکی که خیلی دیر شده بود و بدون مشاوره و باقی می ماند کفن در رمز و راز;
  • بیمه خدمات درمانی کارکنان را گزارش کرده اند در انتظار برای زمانی که هفت روز برای نتایج آزمون;
  • کارکنان مشغول به کار در آزمایشگاه باور استانداردهای متنوع شدیدا بین سایت های قابل توجهی نسبت به برخی دسته از آزمون ها دور انداخته;
  • با ترس از موج دوم از Covid-19 احتمالا ماه دور بیمار در سطح نتایج آزمون هنوز هم نمی گذشت به بهداشت محلی مقامات.

با وجود هشدارهای دولت قابل درک است به فشار دادن پیش رو با فانوس آزمایشگاهی طرح با ایجاد برنامه هفت در سراسر انگلستان است. در اوایل این ماه در بهداشت عمومی انگلستان صادر شده قرارداد توجه به ارزش £5bn به “انتخاب کنندگان” به ارائه تشخیص و تحقیق و منابع و “ارائه تست ظرفیت” نه تنها به بهداشت عمومی انگلستان و وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی بلکه به NHS تراست و مقامات بهداشتی در ولز و اسکاتلند.

گفتنی مستقل این بود که بخشی از فاز دوم تست گسترش آن را منطقه ای آزمایشگاه تاسیس در سراسر انگلستان است. قرارداد متوجه گفت: در این چارچوب خواهد بود در محل به مدت دو سال می تواند تمدید شود – اضافه کردن آن طراحی شده است برای حمایت از “تمام پنج رکن انگلستان استراتژی تست مجموعه ای را با وزیر امور خارجه, برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی”.

نژاد برای افزایش تست

نیاز به یک تست جامع سیستم برای مبارزه با کروناویروس یک بار آن رسیده بریتانیا روشن بود به کارشناسان ارائه مشاوره به دولت در اوایل ژانویه. دقیقه برای دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری, مریم گلی, نشان می دهد, تست برجسته شده بود به عنوان یک مشکل در ووهان که ماه است. بحث در طول هفته های آینده تاکید کرد که پوسته پوسته شدن تست تشخیصی برای مدیریت این بیماری همه گیر از “اهمیت حیاتی”.

اما در اواسط ماه مارس به عنوان سازمان جهانی بهداشت کشور خواست به “تست” بهداشت عمومی انگلستان می تواند انجام تنها حدود 4000 آزمون در هر روز هدف خود را برای رسیدن به 10 ، 000.

به عنوان کشور رهبری به مستند در 23 ماه مارس حدود 5000 تست در روز بود در حال انجام میان کمبود جهانی مواد شیمیایی حیاتی برای آزمون و همچنین عدم سواب و مواد مصرفی. منتقدان با اشاره به آلمان بود که پس از آن نزدیک به 100,000 آزمون در هفته است.

داخل خیابان داونینگ مقامات از دست رفته صبر با بهداشت عمومی انگلستان و بحث و گفتگو برگزار شد که شامل 10 هیچ مشاوران مانند اندرو گیلیگان و همچنین به عنوان Wellcome Trust مدیر آقا جرمی Farrar و آقا جان بل که هر دو از اعضای حکیم ،

در این Andrew Marr نشان می دهد در یکشنبه آقا جرمی اشتباهات بستری شده بود ساخته شده در انگلستان در پاسخ گفت: “ما در پشت آن ما بیش از حد آهسته و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در زمان خاموش و ما قادر به کنترل آن است.”

یکی از مقامات ارشد دولت مشاور با آگاهی از تصمیم به راه اندازی فانوس Labs گفت: مستقل وجود داشته است “فقدان تفکر استراتژیک” توسط دولت قبل در این روند با توجه به مقیاس تست که مورد نیاز خواهد بود.

آنها وجود دارد گفت: “رشد خطی” در ظرفیت برنامه ریزی شده توسط بهداشت عمومی انگلستان و بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه هنگامی که “رشد نمایی نیاز شد” و “تماس تا به حال ساخته شده”.

تصمیم بر آن شد که یک رویکرد متمرکز می شود کارآمد تر و کنترل بیشتر به جای بسیج بیمه خدمات درمانی و یا علمی آزمایشگاه و بودجه آنها را به گسترش عملیات. توانایی برای تضمین تامین مواد شیمیایی و سواب نیاز به سیستم کار به عنوان یک عامل عمده ای که در تصمیم گیری است.

دو ماه پس از هشدار اولیه از مریم گلی این به معنای یک مسابقه در برابر زمان برای راه اندازی تست برنامه برای بخش عمده ای از بحران – و برای کمک به دیدار با مت هنکاک هدف از 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس.

“این بود که کار درست را انجام دهید ؟ چه زمانی بود خیلی آسا” مشاور گفت. اما بهبود سریع پس از یک به طور قابل توجهی با تاخیر شروع می شود.

آسیب در حال حاضر انجام می شود

فانوس آزمایشگاه آورده بودند به عنوان بخشی از “رکن دو” از وزیر بهداشت طرح به سطح شیب دار تا تست. در حالی که ستون یک مربوط به بیمه خدمات درمانی و بهداشت عمومی انگلستان – به معنای انجام 25,000 آزمون فانوس Labs طراحی شده بودند برای افزایش توده تست برای مردم به عنوان یک کل با آزمون در درایو-از طریق مراکز و خانه های.

اولین فانوس دریایی آزمایشگاه در میلتون کینز راه اندازی شد 9 مارس در دفاتر انگلستان Biocentre نه برای سود کسب و کار تاسیس شده در سال 2011. دوم باز بر 20 مارس در Alderley پارک در Cheshire اجرا توسط داروهای کشف منجنیق با مسئولیت محدود تامین مالی نوآوری انگلستان یک سازمان از دولت انگلستان.

چند روز بعد یک سوم آزمایشگاه باز شد در دانشگاه گلاسکو واقع در شهرستان ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه پردیس. این بعدها به دنبال یک آزمایشگاه خصوصی در ایرلند شمالی اجرا شده توسط Randox و یک آزمایشگاه در کمبریج اجرا شده توسط غول دارویی AstraZeneca و GSK.

وزیران را مورد ستایش قرار داد سرعت که در آن این آزمایشگاه تاسیس شد با اشاره به بی سابقه تلاش است. اما به گفته کارشناسان مستقل آسیب در حال حاضر انجام شده این نقطه است. سیستم تاسیس شد از ایستاده شروع به معنی آزمایشگاه تا به حال شده است قادر به تحمل آزمون در اوج این ویروس در حدود 8-9 ماه آوریل است.

پروفسور کالین فینک از Micropathology با مسئولیت محدود پیشرو در انگلستان آزمایشگاهی در خدمت بیش از 200 بیمارستان برای بیش از 25 سال گفت: “دولت از هر دو رنگ در طول سال باید شات خود را در پای زیرا زمانی که آخرین coronavirus عبور گونه وجود دارد هشدار پس از آن که ما نشسته بودند در یک زمان بمب و هیچ کس در این کشور برای این آماده شده و آنها باید انجام شود. تمام زیرساخت ها از دست رفته بود.

“این یک شکست مرکب آنها را به فکر کردن در مورد آن اوایل به اندازه کافی که آنها باید انجام شود. و نه حتی بررسی اینکه آیا labs مانند ما می تواند انجام تست های بیشتر.


“من فکر می کنم دولت در یک وضعیت غیر ممکن است بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه شده اند کاهش داد وحشتناکی در طول سال. بهداشت عمومی انگلستان باید قادر به انجام خیلی بیشتر تست اما کاملا شکست خورد و به این ترتیب مسئولیت در سمت چپ بود واقعا در هوا. تنها گزینه دولت تا به حال به راه اندازی این فانوس دریایی Labs. اما این یک بیت مانند استخدام یک اسب که می تواند به شما تا به حال یک رولز رویس. این یک cenacolo از بی کفایتی.”

او افزود: “قطعا” اعتقاد بر این مشکلات تا به حال منجر به جان از دست رفته اشاره به تصمیم برای توقف آزمایش در جامعه و مراقبت از خانه در ماه مارس به عنوان اپیدمی شروع به رسیدن به اوج آن است. NHS داده ها نشان می دهد بیش از 25000 بيماران ترخيص شده به مراقبت از خانه های بین 17 مارس و آوریل 16, قبل از تست های معمول در دسترس بود.

پروفسور آلن McNally از موسسه میکروب شناسی و عفونت در دانشگاه بیرمنگام داوطلب در میلتون کینز فانوس آزمایشگاه برای 12 هفته است. او گفت: بهداشت عمومی انگلستان و بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه به تنهایی می توانست تلاش برای انجام مقدار تست مورد نیاز است اما به اعتقاد او علمی آزمایشگاه و پزشکی می توانست بسیج سریعتر.

او گفت: “چه محوری بود که چه مدت آن را در زمان برای ما موثر استراتژی تست. چرا آن را تا اواخر ماه فوریه و اوایل مارس به فکر می کنم ما در حال رفتن به آزمون بیش از ما در حال حاضر می تواند ؟ و سپس چرا آن را تا به تصمیم گیری در مورد چگونه است که قرار بود انجام شود ؟ مهم نیست که اگر آن را با رفتن به مسیر علمی و یا فانوس مسیر اما تا به حال تصمیم گرفته شود بسیار زودتر.

“اگر فانوس Labs شده بود عامل چهار هفته پیش از آن را ساخته اند یک تفاوت بزرگ. وجود ندارد و تنها راه کنترل بیماری همه گیر. اما مهم ترین به نظر من این تست و ردیابی و جداسازی – و ما هیچ ندارد که در جای خود است.”

‘قابل اجتناب مشکلات’

تصمیم به ایجاد جدید خصوصیسازی کنند labs به جای گسترش سیستم های موجود ساخته شده بود بدون مشورت با صنعت بدن. و شرکت های تحویل قراردادهای پروژه تا به حال کم و یا هیچ تجربه ای در این نوع از توده تست تشخیصی. وزارت بهداشت با اشاره به تجربه دانشمندان و داوطلبان درگیر توصیف “صدها سال” تجربه در تست.

لندن را فرانسیس کریک موسسه در حال توسعه خود را تست و حمایت از بیمه خدمات درمانی در شمال لندن تکمیل صدها آزمون در روز است.

مدیر آن سر پل پرستار گفت: مستقل به اعتقاد او آن را یک اشتباه بوده است برای دولت به بسیج محلی آزمایشگاه در سراسر کشور است.

“من رسیده به خیابان داونینگ در اوایل اما به نظر می رسد که محلی مسیر بود و نه حتی در نظر گرفته شده,” او گفت:. “این یک خطای تاکتیکی به نظر من دلیل آن را بدیهی بود از ابتدا که به صورت محلی و راه حل موفق شده اند موثر است.

“لازم بود تا بزرگ labs قصد کردم که به زمان با توجه به عدم آماده سازی است. آنچه ما را در کریک می تواند انجام شده است و فعال در دانشگاه و دانشکده پزشکی آزمایشگاه در سراسر کشور که خفته به دلیل مستند.

دولت بریتانیا بیش از حد آهسته به گسترش coronavirus تست می گوید افسر ارشد پزشکی

“ما محلی کریک آزمایشگاه می تواند به نوبه خود در اطراف آزمون در 24 ساعت و حتی کمتر از 12 ساعت. در این آزمایشگاه آن بوده است تا زمانی که پنج روز است که در کنار بی فایده است. وجود یک شکست بود به فکر می کنم خلاقانه در مورد چگونه به مقابله با تست و تصمیم به راه اندازی این آزمایشگاه بوده است در رمز و راز حداقل برای من. ساخته شده است که تصمیم گیری ؟ چرا از آن ساخته شده است ؟ که توصیه بر آن است ؟ آنچه در آن هزینه دارد؟”

در 5 مارس دولت coronavirus یک وضعیت بیماری – معنی پزشکان GPs و مهمتر تشخیصی آزمایشگاه شدند و توسط قانون مورد نیاز برای گزارش موارد به بهداشت عمومی انگلستان همراه با جزئیات بیمار برای کمک به مدیریت این بیماری همه گیر.

اما تحت تست سیستم است که نظارت حسابداری غول Deloitte سواب ارسال به فانوس دریایی آزمایشگاه با یک بار کد, اما هیچ اطلاعات بیمار است. نتیجه آزمون برای هر بار کد است و سپس به NHS دیجیتال است که ازدواج با این اطلاعات بیمار قبل از ارسال آن به بهداشت عمومی انگلستان که به نوبه خود باید پس از آن قادر به توزیع اطلاعات کلیدی به GPs و سلامت مدیران – هر چند گفته کارشناسان مستقل که این تکه تکه رویکرد باعث شده بود تا مسائل در انتقال اطلاعات است.

سوال را نیز مطرح شده است در مورد اینکه آیا این کافی بود تا با رعایت بهداشت حفاظت مقررات مربوط به وضعیت بیماری که نشان می دهد این آزمایشگاه باید از تماس مستقیم با بهداشت عمومی انگلستان است.

Jason Coppel QC پیشرو در حقوق عمومی, وکیل مدافع گفت: “فانوس آزمایشگاه تحت یک وظیفه قانونی به اطلاع عامه انگلستان یک تست مثبت برای Covid-19 است که در یک وضعیت بیماری تحت حفاظت بهداشت مقررات. عدم اطلاع بهداشت عمومی انگلستان بدون معقول بهانه ای است که یک جرم جنایی.”

آقای Coppel, که همچنین به نمایندگی از شرکت گرفتن اقدام قانونی علیه این آزمایشگاه بیش از آن سیستم تست افزود: “آنچه نگران کننده از نظر قانونی است که به آن فکر شده است لازم به اعمال وظیفه قانونی در آزمایشگاه که در آن به نظر می رسد – آنها را مطابق با خود را ترک بهداشت عمومی انگلستان برای تکیه بر اطلاع رسانی توسط سازمان های دیگر که تحت همین وظیفه قانونی.”

هیو Risebrow مشاور سابق انگلستان, مدیر اجرایی Synlab پیشرو اروپایی آزمایشگاه گفت این تصمیم به گسترش موجود labs کارکنان و شبکه های اطلاعاتی باعث شده بود تاخیر و “به ناچار هزینه زندگی”.

وی افزود: “با توجه به این که وجود یک ساختار قوی از بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه با ظرفیت برای انجام تست از لحاظ تجهیزات ، کارکنان و اتصالات آن برای دریافت نتایج آزمون به GPs و بهداشت عمومی مدیران من تعجب دولت نمی تصمیم به اهرم که ظرفیت بیشتر به جای ایجاد کاملا جدید labs از ابتدا با تمام خطرات و پیچیدگی و تاخیر که این به ناچار شامل است.”

در 15 مه سه ارشد بیمه خدمات درمانی پزشکان که منجر به ملی تلاش برای بهبود آسیب شناسی خدمات بودند تا در مورد بهره برداری از فانوس Labs که آنها در نامه ای به بهداشت و درمان ستاد تنظیم کردن ترس خود را.

دکتر تام Lewis, Dr ماریون چوب و دکتر مارتین مایرز ارسال نگرانی های خود را به استاد تیم بریگز که منجر NHS England گرفتن آن را حق اولین بار برنامه و جو مارتین رئیس جمهور از کالج سلطنتی پاتولوژیست. آنها هشدار داد که فقدان اطلاعات در شناسایی بیمار به معنای آن است که “غیر ممکن” برای مطابقت با بیماران خود را به بیمه خدمات درمانی سوابق و اضافه کرد: “تاثیر این محلی بهداشت و درمان تحویل حقيت; ایمنی بیمار ممکن است به خطر بیافتد توسط عدم اتصال به بیمه خدمات درمانی و سیستم های سازه.”

این نامه گفت: بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه می تواند ارائه سریع تر خدمات یکپارچه در ادامه: “در حال حاضر بار چرخش مرکزی labs اعلام کرد که 72 ساعت از ورود در آزمایشگاه است. این است که بیش از حد آهسته به اجرای موثر پیگیری و ردیابی عملیات حتی اگر موارد مثبت می تواند با دقت شناسایی شده است. وجود دارد گزارش های متعدد از نتایج هرگز گزارش به فرد و یا در حال دریافت هفته بعد.

“ما باور داریم که در حال حاضر ملی تست استراتژی است که منجر به مشکلات در تحویل هر دو حاد مراقبت و بهداشت عمومی پاسخ که به ناچار هزینه زندگی که کاملا قابل اجتناب بود.”

خواسته به اظهار نظر در مورد این نامه, Dr Lewis, یک NHS میکروبیولوژیست و ملی منجر به آسیب شناسی در NHS انگلستان گرفتن آن را حق اولین بار برنامه گفت: “من فکر می کنم از 100,000 سواب تست های انجام شده در هر روز حدود دو سوم انجام شده در خارج از بیمارستان و آزمایشگاه. این نتایج شده است خیلی آهسته به مفید بالینی و آنها باید به ما کمک مستقیم تلاش های ما.

“اگر ما بر این باورند که آزمایش مهم در کاهش تاثیر و در نهایت صرفه جویی در زندگی واقعیت این تست است بهینه بدان معنی است که ما باید درس یاد بگیرند. بنابراین در حال حاضر است شانس ما برای گرفتن سهام و ما احتمالا در سه ماه برای دریافت این حق قبل از موج دوم.”

در کالج سلطنتی پاتولوژیست گفت: با استفاده از موجود NHS labs خواهد “کاهش خطرات ناشی از تکه تکه شدن و با هم تداخل دارند که به احتمال زیاد به دنبال از ارسال نمونه ها به آزمایشگاه از راه دور”.

در اوایل این ماه, کالج تنظیم یک نقشه راه برای بهبود انگلستان تست استراتژی هشدار تست بود نه چیزی به “فقط انجام می شود و شمارش”.

آن اضافه شده است که مشکلات شامل “فقیر نمونه برداری فقیر شوی و یا فقیر رونویسی از جزئیات, چرخش آهسته از نتایج ضعیف کنترل کیفیت ارتباط بی نتیجه نامناسب استفاده از نتیجه و عدم بالینی ورودی و یا نظارت”. کالج ادامه داد: “بسیاری از این مسائل دیده شده است در سالهای اخیر که همه باید فورا پرداخت.”

آن گفت: اطلاعات باید در دسترس محلی و باید شامل سوابق پزشکی تاکید کرد: “استانداردهای تست باید حفظ شود.”

اطلاعات سیاه چاله

مقامات محلی در تلاش برای کنترل منطقه ای شیوع می گویند یک مشکل مداوم بوده است عدم دسترسی دقیق به اطلاعات بیمار برای کمک به آنها را شناسایی پتانسیل لینک بین حامل ویروس.

یکی گفت: “به عنوان یک بهداشت عمومی مدیر من کاملا کنار. داده ها در آمد و در آغاز ماه ژوئن و چه نشان می داد بود و بسیاری از مناطق مختلف بود نرخ انتقال از بسیاری از ما تا به حال استقبال مینماید.

“ما نا امید شدن با بهداشت عمومی انگلستان آنها نا امید شده بودند با داده های آنها و همچنین به طور بالقوه خطرناک است چرا که ما نمی شد اندیش در همه در هر احتمال شیوع بیماری از آن داده و این موضوع است که هنوز هم بسیار زنده یکی است.

“ما هنوز هم برای گرفتن اطلاعات سوابق. ما در حال گرفتن خلاصه داده ها تنها فقط اعداد تست شده و تایید شده و نه دسترسی به موارد واقعی.”

آنها اضافه شده است که جزئیات کلیدی از قبیل محل کار و یا محل عبادت نشده است به طور معمول ثبت شده در تست و ردیابی phoneline NHS 119 که بسیار مهم بود برای لکه بینی شیوع خوشه.

محلی رسمی گفت: “یکی از شکست در سیستم شده است به توافق برسند اطلاعات به اشتراک گذاشته زیرساخت های بیمه خدمات درمانی 111 119 که در آن بیماران به سیستم را وارد کنید و سپس بین تست بدن از جمله بهداشت عمومی انگلستان و بیمارستان های محلی, اما به خصوص فانوس آزمایشگاه و مقامات محلی.”

بهداشت عمومی انگلستان در گفت و گو با ارائه برخی از بیمار-سطح اطلاعات برای مدیران بهداشت عمومی اما اذعان کرد که سطح بیشتری از جزئیات شد و در دسترس است تنها در این ماه است.

خودی در آزمایشگاه پیشنهاد این است که این مسائل مربوط به داده ها بیشتر بود مرکب مشکل از دو شمارش از بیماران زمانی که بینی و گلو سواب شمارش شدند دو بار. آنها همچنین گفت: برخی از بیماران نیز بود مجددا به دلیل اصلی سواب را تولید نمی کند معتبر نتیجه اغلب به این دلیل که اولین آزمون انجام نمی شد به درستی.

بهداشت عمومی انگلستان گفت: آن را به حال شده است دریافت داده ها از آوریل که در آن حفاظت از سلامت تیم های به اشتراک گذاشته بود اطلاعات بیمار با محلی بهداشت عمومی مدیران در برخی از موارد است. آن اضافه شده داشبورد ایجاد شده بود تا مقامات می تواند مشاهده تعدادی از تست های تکمیل شده و موارد مثبت در مناطق خود.

آلن ویلسون رئیس جمهور از موسسه علوم پزشکی گفت: این مسائل می تواند اجتناب شده است اگر دولت تا به حال مورد استفاده موجود در آزمایشگاه و در آنها سرمایه گذاری برای ایجاد ظرفیت اضافی.

او گفت: “که باید در حفظ آن لینک کلیک کنید تا داده شده اند قوی و گزارش سیستم از نتایج حاصل شده اند قوی و ما را به یک منبع داده به جای پیچیده منابع اطلاعات ما در حال حاضر است.”

او گفت: تصمیم به راه اندازی فانوس Labs هزینه های زندگی گفت: “نتیجه اجتناب ناپذیر از این است که ما را کاهش انتقال این بیماری اگر ما می خواهم که به مستند زودتر وارد عمل تست قبل از آن و استفاده از آن در یک هدف بیشتر راه است. سپس ما را کاهش انتقال, و آن را سخت و سپس می گویند که می توانست منجر به کاهش در مرگ و میر.”

Dr Jeanelle د Gruchy رئيس جمهور از انجمن مدیران بهداشت عمومی (ADPH) گفت: مقامات مشغول به کار بود با سازمان های ملی برای اطمینان از بهداشت عمومی تیم تا به حال “سازگار دسترسی به داده های با کیفیت بالا نیاز آنها از جمله نتایج آزمایش را به انجام مسئولیت های خود را”.

اما او گفت: “ADPH همچنان به درخواست دسترسی به ستون-دو داده برای همه مدیران سلامت عمومی است. به موقع و با کیفیت بالا و سازگار جریان داده خواهد شد یک ابزار کلیدی در اجرای محلی شیوع دارد که مدیران بهداشت عمومی را بر عهده دارند.”

داخل آزمایشگاه

خودی در این آزمایشگاه گفت: کارکنان سخت کار کرده و تحویل نتایج باور نکردنی در ایجاد این آزمایشگاه در یک دوره کوتاه از زمان. اما آنها همچنین نشان داد مقیاس درآوردن مشکلات و مسائل است که برخی گفته اند می تواند اجتناب شده است اگر دولت تا به حال مورد استفاده موجود در آزمایشگاه و تخصص است.

یکی از کارگران گفت: “که منبع برخی اختلاف قابل توجهی بین فانوس Labs. در میلتون کینز وجود دارد تمایل واقعی برای تست هر آزمون. را چاپ می کنیم خود ما بار کد. ما واقعا تلاش سخت برای تست ممکن است هر انجمن من می دانم که در دیگر فانوس مراکز آنها فقط قرار گرفتن در بن.

“جای خالی رای در میلتون کینز بود 1 یا 2 درصد در حالی که در دیگر آنهایی که در آن نزدیک به 40 درصد در یک نقطه, اما آن را به 20 درصد در آغاز ماه ژوئن است. شده اند وجود دارد بسیار بزرگ استدلال در بین آزمایشگاه بر روی آن است.”

داروهای کشف منجنیق مورد مناقشه که از درجه اعتبار ساقط شد نرخ ارز به عنوان بالا به عنوان 40 درصد در برخی از دسته های اما کاهش یافته است به ارائه خود را در آمار و ارقام.


یکی دیگر از اعضای هیات در Alderley پارک سایت گفت که مسائل را با بارکد معنای این آزمونها اغلب “غیر قابل استفاده”. آنها استناد مختلف مشکلات اساسی: بارکد گیر کرده در جهت اشتباه به این معنی که آنها نمی تواند به عنوان خوانده شده در آزمایشگاه; آسیب دیده بارکد و بارکد متصل به لايه به جای لوله خود را. این مسائل مطرح شد “و دوباره با Deloitte” گفتند.

تاخیر بیشتر شد ظاهرا ناشی از آزمایش فرستاده بین labs پس از ویژگی های گسل. یکی از کارگران گفت: بسیاری از آزمون ها به عقب فرستاده شد میلتون کینز اضافه کرد: “مردم در مورد آن صحبت گرفتن پنج روز برای به دست آوردن یک نتیجه این بود که چرا. آن را قرار داده و یک آچار در کار می کند.”

دیگر اضافه شده بودند “آب گرفتگی” با برخی از آزمون نمونه را با بارکد “که باشه – شما می توانید لینک بیماران به بارکد آن را یک کابوس بود”.

وزرای بستری 67,000 تست فرستاده شد به ما برای پردازش با بیش از 30,000 بعد از “باطل” به معنی آزمايش تکرار شود.

زمانی که وزیر بهداشت مت Hancock پیروزمندانه اعلام کرد در پایان ماه آوریل که در انگلستان انجام شد 100,000 آزمون کارکنان در آزمایشگاه گفت: آنها “صدمه دیده و ناراحت” در استفاده آشکار از پستی خانه کیت های آزمایش برای افزایش تعداد.

پروفسور آلن McNally که منجر به تغییرات در میلتون کینز مرکز گفت: مستقل است که با وجود چالش های فانوس آزمایشگاه با موفقیت انجام شد اما “می تواند اتفاق بسیار سریعتر”.

“همه موانع فانوس Labs مجبور به پرش از طریق وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا دانشگاهی آزمایشگاه نمی تواند پرش از طریق این نقاط ضعف به عنوان خوب,” او گفت:.

“این یک چالش بزرگ است. در عرض چند هفته ما تا به حال 250 داوطلب بودند و ما در تلاش برای اجرای هزاران نفر از آزمون در روز است. آن را پر استرس ترین چیزی که من همیشه در زندگی من انجام. وجود دارد یک زن و شوهر از بار که من فکر کردم در مورد رانندگی به دور از آن. اما داوطلبان شد آنچه در آن اتفاق می افتد آنها باور نکردنی است.

“من هیچ نظری ندارم که چرا [تست] بود که بر اساس وجود آن را نه یک انتخاب واضح آنها تا به حال هیچ تجربه و تخصص در بیماری های عفونی, تشخیص پس از آن در زمان دیگر به مقیاس بالا اما سرعت [در آن] ما مقیاس فوق العاده بود.”

آزمون خطا و جنگ حقوقی

فانوس Labs صرف میلیون ها پوند منابع و تجهیزات و ماشین آلات و نرم افزار برای انجام آزمایشات و تجزیه و تحلیل نتایج. یکی از این منابع تصمیم گیری است که در حال حاضر در مرکز بالا نبرد دادگاه و بررسی قضایی.

مستقل می تواند نشان می دهد که بیش از 1000 نتایج آزمون یک هفته در فانوس آزمایشگاه می تواند اشتباه به دلیل سیستم انتخاب شده برای تجزیه و تحلیل نتایج آزمون.

دو شرکت فانوس آزمایشگاه در انگلستان – داروهای کشف منجنیق با مسئولیت محدود و انگلستان Biocentre با مسئولیت محدود – روبرو هستند اقدام قانونی در کنار یک بررسی قضایی علیه وزیر بهداشت مت, Hancock, بر تصمیم گیری برای جایزه یک قرارداد در ماه آوریل است.

بالا اسناد دادگاه نشان می دهد تشخیص است.هوش مصنوعی با مسئولیت محدود تحت پیگرد بر تصمیم گیری توسط آزمایشگاه برای تعیین رقیب شرکت UgenTec در ماه آوریل با وجود یک گزارش ارزیابی توسط انگلستان Biocentre نشان UgenTec سیستم شکست خورده به نقطه مثبت برخی از آزمایشات در حالی که تشخیص است.سیستم هوش مصنوعی ساخته شده بدون اشتباه.


با توجه به این ادعا در دادگاه های UgenTec سیستم موفق به شناسایی سه مثبت Covid-19 آزمون در یک نمونه از 2000 انجام شده توسط انگلستان Biocentre. آن گفت: “همه مربوط به نمونهها به درستی شناخته شده به عنوان مثبت مدعی است راه حل. اگر 100,000 Covid-19 نتیجه آزمون انجام شد هر روز و سپس بر اساس ad-hoc نتایج تست این امر می تواند معقول و منطقی به انتظار داریم که 150 مثبت Covid-19 مورد در هر روز خواهد بود دروغ تشخیص داده شده توسط UgenTec راه حل به عنوان منفی است.

“این خواهد برابر به بیش از 1000 Covid-19 نتایج آزمون هر هفته دروغ تشخیص داده و گزارش شده به عنوان منفی است.”

آن اضافه شده تهیه و ارزیابی “ناقص بود و نه مناسب برای هدف هایی که از آن یک تهدید مهم برای موفقیت انگلستان Covid ملی زیر 19 تست برنامه و NHS ایمنی بیمار”.

این ادعا در دادگاه نیز نشان می دهد تشخیص است.هوش مصنوعی با مسئولیت محدود سیستم تایید شده توسط تحقیقات بالینی منتشر شده و مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب).

با توجه به اسناد دادگاه این UgenTec سیستم است و نه تایید شده توسط تحقیقات منتشر شده و برآورده نشده خوب معیار.

دکتر سیمون کلارک دانشیار در سلولی میکروب شناسی در مطالعه دانشگاه که هیچ لینک کلیک کنید برای این مورد گفت: مستقل: “منطقی است که فکر می کنم این به آن معنا 1000 نفر می تواند از دست رفته اگر این اعداد صحیح هستند. که از نگرانی به عنوان آن را به معنای 1000 نفر بودن موضوع برای تماس با ردیابی و قادر به گردش در جامعه و گسترش ویروس.”

در پاسخ به این ادعا انگلستان Biocentre که انجام این ارزیابی گفت: اتهامات را تشکیل نقض قانون که در آن “علمی نظر” سه نمونه مثبت که UgenTec راه حل موفق به تشخیص به عنوان منفی شد “مرزی” موارد است. انگلستان Biocentre گفت: تشخیص است.هوش مصنوعی استفاده کرده بود بالینی ورودی به بهبود دقت سیستم خود را به طوری که نتایج تست شد و نه قادر به “عادلانه یا منطقی مقایسه” بود و UgenTec تا به حال مشابه ورودی آن “ممکن است” را کشف آزمون.

وکلای Diganostics.ai گفت: این استدلال نمی شد بخشی از گزارش ارزیابی شدند و توجيهات ناروا ساخته شده پس از این واقعیت است. مورد احتمال رفتن به دادگاه در ماه سپتامبر.

UgenTec اجرایی استیون Verhoeven گفت: پیشنهاد خود نرم افزار ساخته شده بود خطا بود “نادرست”.

وزارت بهداشت حاضر به اظهار نظر در مورد اقدام قانونی اما گفت: UgenTec نرم افزار استفاده شده بود برای چند ماه شد و موضوع را به تضمین کیفیت فرآیندهای اگر آن را انجام نمی دهد هر گونه اطلاعات بیشتر.

هنگامی که با نزدیک شدن برای اظهار نظر در مورد بررسی ما یک سخنگوی دولت گفت: “فانوس Labs بخشی از بزرگترین شبکه ای از آزمایشگاه های تشخیصی در تاریخ بریتانیا و راه اندازی شده است در یک ماده از ماه.

“بریتانیا یکی از بزرگترین تست برنامه ها در این جهان و آن تساوی در تخصص و منابع تعدادی از بخش دولتی و خصوصی همکاران است که بدون شک پیشتر از گسترش ویروس و نجات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول