دلفین میامی فوربس برآورد خواهد از دست دادن $172 میلیون در ورزشگاه درآمد بدون طرفداران در حال حاضر و یا در حدود 39 درصد از کل درآمد (11th-بزرگترین ضربه در لیگ). کافی است صاحب استفان راس ایده آل خواهد بود به طرفداران حال حاضر زمانی که فصل به طور منظم در سپتامبر آغاز می شود اگر فاصله دستورالعمل های ایجاد شده توسط رمان coronavirus همه گیر اجازه می دهد.

“من فکر می کنم وجود دارد قطعا خواهد بود یک فصل فوتبال در این سال” راس گفت: در CNBC. “سوال اصلی این است که آیا طرفداران در استادیوم ؟ در حال حاضر — امروز — ما در حال برنامه ریزی برای طرفداران در ورزشگاه.”

“همه ما از دست ما ورزش” راس ادامه داد. “NFL من فکر می کنم آماده برای رفتن خواهد بود. من می دانم که همه ما به دنبال به جلو به آن است. من می دانم که من هستم.”

راس تکرار نظرات جمعه توسط Troy وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال ،

“ما در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم تا زمانی که جامعه پزشکی به ما می گوید در غیر این صورت” وینسنت گفت: در تیم 980 در واشنگتن است. “در حال حاضر به یاد داشته باشید زمانی که ما در حال صحبت کردن — ما در حال صحبت کردن در مورد ماه سپتامبر ماه اوت و سپتامبر. زیادی وجود دارد که می تواند اتفاق می افتد در اینجا. بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم.

“ما همچنین می دانیم که ما باید به برنامه ریزی برای نیمی از استادیوم. سه چهارم. بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای همه این حالات مختلف. اما اولین و مهمترین, ما در حال ساخت هر تلاش و همکاری با جامعه پزشکی, اگر ما می توانیم کسانی که در استادیوم با همه مردم تا زمانی که آنها به ما بگویید در غیر این صورت وقتی که زمان می آید که طرح ما. که ما برنامه عمل است.”

برخی از تیم دلفین ها گنجانده شده اند و طرح های احتمالی در محل در مورد طرفداران مجاز نیست به استادیوم و یا اگر طرفداران مجاز است اما محدود در فعالیت های خود را. در این ماه تیم میامی رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت تام Garfinkel پرده برداری کرد که چگونه این تیم را تشویق تماشاگران به نگه داشتن خود را از راه دور: همه طرفداران خواهد پوشیدن ماسک و رنگ لکه های روی زمین در خارج راک ورزشگاه را نشان می دهد مناسب اجتماعی فاصله به عنوان تماشاگر صبر کنید را وارد کنید. مواد غذایی خواهد بود دستور داد از صندلی و سپس در فضای تعیین شده امتیاز ایستاده, از بین بردن نیاز برای خطوط. طرفداران خواهد بود با توجه به یک زمان خاص برای ورود به ورزشگاه و تماشاگران را ترک بازی ها ردیف ردیف.

برای به انجام رساندن این حضور احتمالا محدود خواهد بود به خوبی در زیر ورزشگاه 65,000-صندلی ظرفیت با حدود 15000 نفر مجاز به تماشای زندگی می کنند.

هفته گذشته استیلرز پیتسبورگ اعلام کرد که تنها 50 درصد از فردی 2020 بازی بلیط فروخته خواهد شد پس از این تیم می تواند آماده برای اجتماعی-فاصله حالات.

مراکز کنترل بیماری همچنان به توصیه در برابر اجتماعات بزرگ و تعدادی از کشورهای در حال زیر که توصیه به عنوان آنها همچنان بازگشایی فرآیندهای است که ممکن است گسترش از گذشته شروع NFL فصل به طور منظم. پنسیلوانیا است که به دو NFL فرانچایز می گوید: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه اجتماعات بزرگ بیش تمامیت آن سه مرحله بازگشایی روند (از دوشنبه 49 از دولت 67 شهرستان اقدام کرده به مرحله دوم روند). در کالیفرنیا به سه تیم NFL Gov. گاوین Newsom (D) گفته است که اجتماعات بزرگ مانند بازی های NFL نمی شود مجاز در دولت “تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و ما به یک واکسن.”

در روز سه شنبه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) اعلام کرد که دولت تیم های ورزشی حرفه ای (NFL را جت و غول در میان آنها) “ممکن است بازگشت به آموزش ها و حتی رقابت — اگر خود را در لیگ را انتخاب کنید به حرکت در این جهت است.” اما دولت هنوز هم محدود است به اندازه اجتماعات به 25 نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات