این نادر حرکت برای این شرکت که اغلب از برچسب و demotes نادرست و یا مشکل محتوا به عنوان مخالف به آن را حذف به طور کامل. در گذشته که رویکرد باعث شده است تا انتقاد از کارشناسان بهداشت که ادعا غول فن آوری نشده عمل به شدت به اندازه کافی برای محدود کردن دسترس کسانی که ادعا می کنند واکسن ناامن هستند و یا فشار جعلی درمان سرطان. دیگران باید خواست Facebook برای حذف یک آرایه گسترده تر از دروغ از جمله عمدا نادرست یا گمراه کننده سیاسی, نوشته ها, عکس ها و ویدئوها.

با coronavirus Facebook گفت: این امر پایه آن تصمیم گیری در مشاوره از “پیشرو بهداشت جهانی سازمان های محلی و مقامات بهداشتی” و هدایت کاربران به منابع معتبر از اطلاعات مانند سازمان بهداشت جهانی است. Facebook نیز در گفت و گو با ارائه تبلیغات رایگان اعتبارات برای کمک به سازمان های اجرای coronavirus آموزش مبارزات.

“به عنوان جهانی بهداشت عمومی جامعه با این نسخهها کار به نگه داشتن مردم, امن Facebook است, حمایت از کار خود را در راه های مختلفی بخصوص با کار برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط و مضر مطالب در مورد ویروس و اتصال مردم به اطلاعات مفید” Kang-Xing جین Facebook رئیس بهداشت و درمان گفت: در پست.

غول فن آوری تصمیم به حذف نادرست و گمراه کننده اطلاعات تأکید گسترده چالش مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان به عنوان آنها دست و پنجه نرم نه تنها با سرعت در حال گسترش coronavirus اما همچنین اثر اطلاعات نادرست تکثیر به سرعت و به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. که اطلاعات غلط را تهدید می کند برای ترساندن بیماران و یا انحراف خود را به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به دنبال مراقبت.

مخاطرات آشکار شد جمعه پس از مقامات بهداشت در لس آنجلس کشف نامه جعلی صادر شده تحت نام خود را — که نادرست وجود دارد گفت: تا به حال شده است در یک محلی شیوع کروناویروس. “وجود دارد هیچ تهدیدی فوری برای عموم بدون اقدامات خاص مورد نیاز هستند و مردم نباید محروم از فعالیت های خود را بر اساس نژاد و کشور مبدا و یا سفر اخیر اگر آنها علائم بیماری تنفسی” این شهرستان در بیانیه ای گفت. یک سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

علائم اولیه مشکل در رسانه های اجتماعی ظاهر بیش از آخر هفته: در Facebook, Twitter و متعلق به گوگل, یوتیوب, برخی از کاربران شروع به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس و ریشه های آن تعداد زیادی از مردم آسیب دیده و راه بیماری گسترش یافته است. اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از طریق گمراه کننده و یا دروغین نوشته ها و فیلم هایی که دریافت هزاران نفر از سهام و نمایش.

برخی از فراگیر ترین دروغ در Facebook ادعا غلط است که دولت ایالات متحده ایجاد شده coronavirus یا میفروخت اطلاعات نادرست در مورد درمان هایی که واقعا وجود ندارد. Facebook شروع به برچسب این پست و تنزل رتبه آنها در کاربران اخبار پس از آن واقعیت-چکرز افشا و خنثی می کند.

اما برخی از گمراه کننده نوشته های باقی مانده موجود در سایت های شبکه های اجتماعی تا حد زیادی در گروه های خصوصی که به وجود آمد به بحث coronavirus واشنگتن پست اولین گزارش روز دوشنبه. که ظاهرا منتقل Facebook به تصمیم خود برای حذف مواد مشکوک در کامپیوتر است.

توییتر و یوتیوب را با دست و پنجه نرم شبیه افسانه ها خدمات خود را. در روز شنبه هر چند توییتر گفت: آن را تا به حال دیده نشده “قابل توجه هماهنگ تلاش برای گسترش دروغ در مقیاس مورد این موضوع است.” این شرکت تخمین زده می شود کاربران آن را فرستاده بود بیش از 15 میلیون توییت در طول چند هفته گذشته مربوط به کوروناویروس. کاربران به دنبال آن در این سایت در حال خدمت با یک لینک به اطلاعات رسمی ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یوتیوب در ضمن هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده پایین برخی از ویدئوها واسطه اطلاعات غلط از جمله درمان آن وجود ندارد. در روز پنج شنبه این شرکت تاکید کرد در یک بیانیه آن است که اولویت معتبر نتایج جستجو برای coronavirus. در جستجو گوگل همچنین گفت: آن را به حال نورد از یک لینک خاص که هدایت مردم به چه کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im