Facebook در حال حاضر اجازه دهید برخی از کارکنان در محل کار از هر نقطه اما حقوق خود را می تواند کاهش

Facebook شروع خواهد شد “به شدت” باز کردن استخدام به صورت از راه دور کارگران زوکربرگ گفت: از جمله برای مردم ساکن در مناطق چند ساعت دور از دفاتر خود و در مرکز آن ایجاد خواهد شد.

“بدیهی است که قادر به جذب به طور گسترده تر به خصوص در سراسر ایالات متحده و کانادا شروع به رفتن به باز کردن بسیاری از استعداد های جدید است که قبلا نمی خواهد در نظر گرفته اند در حال حرکت به یک شهر بزرگ” او گفت:.

شرکت های فن آوری شده اند برای اولین بار به حرکت به کار دائم-از-صفحه اصلی سیاست های پس از اثبات عمل کار می کند در طول coronavirus بیماری همه گیر. توییتر گفت: هفته گذشته که آن را اجازه می دهد تا همه کارکنان خود را به را انتخاب کنید برای ادامه کار از خانه در دراز مدت و حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

این صنعت که به شدت متکی به موقعیت که در آن شغل تکمیل شده بر روی کامپیوتر بهتر است-قرار است از بسیاری از برای بسیاری از کار از راه دور. اما شرکت های طولانی متکی وسیع باز دانشگاه قرار داده است که تاکید بر راهرو تعاملات و همکاری فضاهای. Coronavirus گیر کرده که اکثر کارکنان خانه در حال تغییر است. بسیاری انتظار دارند که حتی زمانی که شرکت تصمیم می گیرید آن را بی خطر است برای بازگشایی دفاتر فضاها و کار از راه دور سیاست را نگاه بسیار متفاوت از آنها قبل از.

Facebook است که مصرف بیشتر روش اندازه گیری شده از توییتر. آن آغاز خواهد شد استخدام, استخدام به صورت کار از راه دور خارج از معمول آن در دفتر هاب زوکربرگ گفت و برخی از کارکنان موجود می توانید درخواست برای کار از راه دور. اما او گفت که برای زندگی انتخاب ارزان تر در شهرستانها می تواند به معنای کارکنان حقوق خواهد بود کاهش می یابد.

“هدف ما در اینجا این است که برای فعال کردن بسیاری از کارکنان موجود برای تبدیل شدن به کارگران از راه دور اگر شما می خواهید,” او گفت:.

این شرکت را تنظیم حقوق بسته به جایی که کارکنان live — پرداخت کمتر برای کسانی که از راه دور کار از شهرستانها که در آن هزینه زندگی پایین تر است. Facebook در حال حاضر می پردازد مختلف حقوق بر اساس مکان, اما این به این معنی کارکنان که مجاز به کار از راه دور تا Jan. 1 برای گفتن Facebook جایی که آنها زندگی می کنند و ممکن است دریافت چک را کاهش دهد.

“این بدان معناست که اگر شما در یک محل که در آن هزینه های زندگی است که به طور چشمگیری پایین تر و یا هزینه نیروی کار پایین است و سپس حقوق فراموش تمایل دارند تا حدودی پایین تر در آن مکان است،”

هنوز پایین حقوق در شهرهای کوچکتر ممکن است کار برای تمام موقعیت ها به خصوص برای اجرایی مشاغل سطح. خواهد Hunsinger مدیر عامل شرکت دره سیلیکون اجرایی استخدام شرکت Riviera همکاران گفت: شرکت هایی مانند Facebook نیاز به نگه داشتن اجرایی پرداخت هزینه بالا برای رقابت با رقبا. علاوه بر این این شرکت به احتمال زیاد خواهد شد صرفه جویی در پول در هزینه های عملیاتی از جمله مواد غذایی و خدمات شاتل.

“آنها در حال رفتن به آنها پرداخت آنچه در آن طول می کشد برای دریافت کنید که استعداد,” او گفت:.

یک شرکت داخلی بررسی نشان داد که حدود 45 درصد از کارکنان علاقه مند به کار از راه دور بودند “بسیار با اعتماد به نفس” آنها را برای حرکت به محل دیگری است. همچنین گفت: حدود 40 درصد از کارکنان گفت: آنها تا حدودی بسیار و یا بسیار علاقه مند به کار از راه دور. حدود 60 درصد از کارکنان خواسته برای انعطاف پذیری و یا ترکیبی از کار از راه دور و دفتر کار.

Facebook در پاسخ به این که بررسی های جدید خود را با سیاست می تواند ثابت کند یک تقویت روحیه برای نیروی کار است. برخی از کارگران گفت که یک رشته از رسوایی از کمبریج Analytica داده نقض حریم خصوصی برای استفاده از این شرکت پلت فرم به گسترش تئوری های توطئه و اخبار نادرست است روحیه آسیب دیده وجود دارد.

Facebook گفت: در حال حاضر اکثر کارکنان را به کار از راه دور از طریق پایان سال, هر چند که انتظار دارد دفاتر خود را باز خواهد کرد برای تعداد کمی از کارکنان شروع در ماه جولای. در ابتدا دفاتر تنها اجازه خواهد داد که حدود 25 درصد ظرفیت به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل زوکربرگ گفت.

Facebook تصمیم گیری است به احتمال زیاد به ارسال امواج در سراسر صنعت است.

“این رفتن به یک اثر بزرگ گفت:” مارگارت O’Mara یک استاد تاریخ در دانشگاه واشنگتن که مطالعات دره سیلیکون. “Facebook بزرگ است آن را به استخدام بسیاری از مردم آن را یک نیروی استخدام. چشم انداز فناوری در حال حاضر است بنابراین توسط این پنج بسیار شرکت های بزرگ.”

آن را نیز به این شرکت استخدام مزیت دادن به آن انعطاف پذیری جغرافیایی, او گفت:.

Facebook است که پول را به نگه داشتن آن منلو پارک پردیس — چیزی زوکربرگ متعهد به انجام در روز شنبه اعلام خواهد شد. اما اعلام این شرکت ممکن است حتی بیشتر موثر برای کوچک و متوسط شرکت های فن آوری O’Mara گفت که ممکن است در حال حاضر به طور جدی در نظر گرفتن کار از راه دور در بخشی به عنوان یک راه برای کاهش هزینه فضای اداری.

مهندسین در شرکت با عملکرد قوی بررسی خواهد شد گروه اول مجاز به درخواست برای کار از راه دور.

با این ایده کار از خانه در حال تبدیل شدن جذاب تر به مردم سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض coronavirus زوکربرگ تصمیم همچنین آهنگ ها با دیگر حرکت می کند که در آن او قادر بوده است به سرعت در دست گرفتن یک ایده محبوب یا محصول فقط حرکت جمع آوری در صنعت فن آوری. او شروع به پریدن کرد در cryptocurrency به عنوان ایده به دست آورد کشش کار برای راه اندازی یک ارز دیجیتال. حرکت خود را برای خرید Instagram زمانی که این شرکت تا به حال فقط یک دوجین کارکنان نشان داده توانایی برای دیدن روند در فن آوری در حال حرکت به سمت تصویر-های طولانی قبل از دیگران و مگا-خرید WhatsApp را 19 میلیارد دلار نشان داد توانایی درک نقش پیام رسانی را در شبکه های اجتماعی.

اما این پیشنهاد اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه در هر کجا که همچنین به عنوان یک برنامه به طور بالقوه قدرتمند جذب و احتباس ابزار. بسیاری از دره سیلیکون شروع یو پی اس در حال حاضر نقل مکان کرد و به کار از راه دور در کوتاه مدت به رقابت برای استعداد های با تکنولوژی غول.

در حال حاضر از راه دور کار می کنند ممکن است حتی بیش از انتظار می رود بخشی از فن آوری فرهنگ.

“من فکر می کنم با Facebook انجام خواهد شد استاندارد چیزی که در حال حاضر. آن را نمی خواهد حتی یک جوشیدن آن خواهد شد یک گزینه” گفت: David چیه, مدیر عامل شرکت دره سیلیکون استخدام آژانس پالو آلتو نیروی انسانی.

Facebook در حال حاضر پخش این استخدام 10000 نفر در این سال در یک زمان وقتی که دره سیلیکون در حال تخمگذار کردن هزاران نفر از مردم. این کار دائم-از-خانه سود را تبدیل به یک ابزار استخدام, افزایش نفوذ خود نسبت به برخی از شروع یو پی اس.

هنوز هم برخی از Facebook قرارداد کارگران به احتمال زیاد به ادامه آمده به دفتر ویژه ارتش خود را از بیش از 15 ، 000 محتوای مدیران که کار بررسی گرافیک, پست, است, به طور کلی در نظر گرفته بیش از حد حساس را از خانه انجام می شود.

Facebook نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که آن ابزار محل کار برای کسب و کارهای در شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر مورد استفاده توسط 5 میلیون پرداخت مشتریان از 2 میلیون در ماه اکتبر.

“حرکت به بیشتر از راه دور کار می کنند من فکر می کنم ما را از این فرصت برای پیشبرد برخی از مهم آینده تکنولوژی است که ما کار بر روی” او گفت:.

هدر کلی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>