Facebook هشدار افرادی که در تعامل با ویروس اطلاعات غلط

“ما می خواهیم برای اتصال به افرادی که ممکن است باید با تعامل مضر اطلاعات غلط در مورد ویروس با حقیقت از منابع معتبر در مورد آنها را ببینید و یا شنیدن این ادعا دوباره از Facebook,” مرد روزن شرکت معاون رئیس جمهور برای یکپارچگی و گفت: در یک پست وبلاگ. او گفت: هشدارهای به نظر می رسد برای کسانی که “دوست داشت واکنش نشان داد و یا اظهار نظر” در چنین محتوا.

Facebook همچنین نشان داد پنج شنبه داده های جدید نشان دادن عظمت وظیفه خود را به حذف نوشته های خطرناک, عکس ها و ویدئوها در مورد این بیماری همه گیر از خدمات خود را که رسیدن به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان. در ماه مارس به تنهایی این شرکت گفت: این نمایش واقعیت-چک کردن برچسب بر روی 40 میلیون, پست, بر اساس 4,000 مقالات است که آن شخص ثالث داوران تا به حال تاریخ به عنوان نادرست است.

گرفته شده با هم, اطلاعیه جدید نشان Facebook را افزایش هوشیاری در پی بهداشت عمومی بحران است که به کشته شدن بیش از 29 ، 000 در ایالات متحده و تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان است. “مردم واقعا نیاز به احساس متصل در دوران این” نوشت: شرکت, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ, در نامه ای به بالای نمایندگان در ماه مارس تاکید بر نقش مهم شبکه های اجتماعی در یک لحظه زمانی که مردم احساس می کنند بیشتر شده است.

برای سال رگولاتور در سراسر جهان خواسته اند تا غول تکنولوژی را سریع تر اقدام قاطع در برابر اطلاعات غلط — از جمله این که گسترش سیاستمداران — حتی به عنوان شرکت نگهداری آن باید نه به عنوان یک “داور از حقیقت است.” اما در Facebook به دنبال نمودار یک دوره جدید با coronavirus حتی ممنوعیت یک آرایه گسترده ای از محتوای آشکار از جمله مطالب, عکس ها و فیلم هایی که فروختن جعلی درمان.

تا کنون Facebook گفت: آن را کارگردانی کرده است 2 میلیارد نفر در اصلی آن در سایت های شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری عکس, نرم افزار Instagram برای یک پورتال آن را برای ایجاد معتبر covid-19 اطلاعات است. بیش از 350 میلیون نفر از طریق کلیک به یادگیری بیشتر این شرکت اعلام کرد.

عمومی-بهداشت مقامات ردیابی coronavirus به دنبال کم ارزش کردن یک سری از مهلک اسطوره ها در ماه های اخیر از جمله کسانی است که به اشتباه نشان می دهد که 5G شبکه های موبایل نسل آینده از سرویس های بی سیم تأمین گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های مسئول شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات