مارک زوکربرگ اعلام کرده است که Facebook شروع خواهد شد برچسب التهابی پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران امریکا به عنوان بزرگترین شرکت های تعلیق و تبلیغات بر روی پلت فرم را بیان نفرت سیاست.

روز جمعه آقای زوکربرگ مدیر عامل Facebook اعلام کرد که سایت های رسانه های اجتماعی خواهد بود به روز رسانی خود را بیان نفرت و اطلاعات غلط سیاست پس از بیش از یک صد شرکت پیوست و تحریم در برابر تبلیغات بر روی پلت فرم خود را.

شرکت Unilever, ورایزون و بن و جری اعلام کرد که آنها را متوقف تبلیغات در Facebook به عنوان بخشی از توقف نفرت برای سود مبارزات انتخاباتی.

این تحریم به نام های حقوق مدنی در پی جورج فلوید مرگ و خواستار Facebook انجام بیشتر برای جلوگیری از سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط در آن سایت با توجه به انتخاب.

در بیانیه ای در روز جمعه که باعث Facebook سهام به افت هفت درصد عمده تبلیغ Unilever گفت: تحریم سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان “در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه است. ما خواهد بود با نظارت مداوم و دوباره ما موقعیت فعلی اگر لازم است.”

مدت کوتاهی پس از این سهام کاهش در ارزش آقای زوکربرگ اعلام کرد در خصوصی Facebook صفحه که پلت فرم معرفی خواهد شد چهار سیاست های جدید به “اتصال مردم با اطلاعات معتبر در مورد رای گیری سرکوب رای دهندگان سرکوب و مبارزه با سخنرانی نفرت”.

او اعلام کرد که Facebook خواهد شد راه اندازی یک مرکز رای گیری “برای به اشتراک گذاری اطلاعات معتبر در مورد چگونگی و زمانی که شما می توانید رای از جمله ثبت نام رای دهندگان رای گیری از طریق پست و رای گیری اولیه”.

به عنوان بخشی از پلت فرم تلاش برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان آقای زوکربرگ نوشت که آنها را “حذف ادعاهای دروغین در مورد شرایط رای دهی در 72 ساعت منتهی به روز انتخابات”.

توقف نفرت برای سود کمپین به نام در Facebook به تغییر سیاست های خود در بیان نفرت و آقای زوکربرگ همچنین اعلام کرد که این سایت در حال حاضر منع طیف وسیع تری از نفرت مطالب گنجانده شده در تبلیغات.

“ما در حال گسترش تبلیغات ما سیاست منع ادعا می کند که مردم از خاص و نژاد و قومیت ، ملیت ، وابستگی مذهبی و کاست و گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا وضعیت مهاجرت یک تهدید فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران” او گفت:.

علاوه بر این به منظور مقابله با سخنرانی نفرت Facebook در حال حاضر برچسب التهابی پست که نقض سیاست های خود را اما هنوز هم تلقی ارزش خبری دارند.

آسوشیتد پرس گزارش داد که سایت های رسانه های اجتماعی خواهد شد, پرچم, پست از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن و از دیگر سیاستمداران به عنوان بخشی از سیاست جدید.

“ما به زودی شروع به برچسب زدن برخی از مطالب ما را ترک کنند تا به دلیل آن است که تلقی انتشار بنابراین مردم می دانند که این مورد است” آقای زوکربرگ گفت.

“ما به مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن این مطالب به محکوم کردن آن درست مثل ما با دیگر مشکل ساز محتوا به دلیل این است که بخش مهمی از چه بحث می کنیم چه چیزی قابل قبول در جامعه ما — اما ما به شما اضافه کردن یک اعلان به مردم بگویید که محتوای آنها در حال های ممکن را نقض سیاست های ما.”

از Facebook مدیر عامل روشن است که سایت شما در حال حاضر را نوشته است که “ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن”, حتی اگر آنها تلقی ارزش خبری دارند یا از یک سیاستمدار برجسته.

این یک تغییر در سیاست و انعکاس اقدامات توییتر که در ماه گذشته پرچم یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “تحریک به خشونت” اما آن را نگه داشته در این سایت بر این اساس بود که ارزش خبری دارند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پست نیز ارسال شده به Facebook, اما آقای زوکربرگ تصمیم گرفت در برابر ضعیف و یا در نظر گرفتن بحث وضعیت در آن زمان با وجود کارکنان تعطیل بیش از تصمیم گیری.

آقای زوکربرگ گفت: “من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن.”

پس از اعلام سیاست های جدید او افزود که او “خوش بینانه است که ما در حال رفتن به قادر به پیشرفت در این چالش ها”.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار در حالی که حفظ ما سنت های دموکراتیک در اطراف آزادی بیان و رای گیری و من متعهد به مطمئن شوید که Facebook نیرویی برای خوبی در این سفر است.”

دانلود رایگان مقالات