Facebook خانه فرستاده هزاران انسان مدیران با توجه به کوروناویروس. در حال حاضر الگوریتم های مسئول

افرادی که در انجام این کار حساس کار — نزدیک به 15,000 پیمانکاران در 20 سایت های جهان در ادامه به دفتر آمده تا دوشنبه گذشته هنگامی که فشار افکار عمومی داخلی و تظاهرات و اقدامات قرنطینه در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند Facebook را شدید حرکت به شاتر آن اعتدال دفاتر.

اما Facebook تصمیم به جایی است که ارتش از مدیران در پرداخت ترک هموار راه را برای یکی دیگر از چالش وادار کردن این شرکت به پلیس دروغ پزشکی, مضر, روسی, ترول و کلی زشتی از اینترنت بدون آنها.

در حالی که Facebook, YouTube, Twitter و دیگر شرکت های طولانی تبلیغ هوش مصنوعی و الگوریتم به عنوان آینده از پلیس مشکل محتوای آنها اخیرا اذعان کرد که انسان ها مهم ترین خط دفاع است. آن دسته از پیمانکاران که در حال پرداخت کسری از آنچه که کارگران تمام وقت کسب درآمد صرف ساعت یک بعد بررسی مواد پرچم به عنوان غیر قانونی و یا اخلال در از بین بردن پست های که عبور از خط و اغلب رنج می برند آسیب روانی از قرار گرفتن در معرض.

هنوز مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ گفت: در رسانه ها تماس شنبه Facebook مجبور خواهد شد در طول این بیماری همه گیر به تکیه بیشتر به شدت در هوش مصنوعی نرم افزار به کسانی که قضاوت می نامد. این شرکت همچنین آموزش کارکنان تمام وقت به اختصاص “توجه اضافی” به شدت حساس محتوا مانند هر مربوط به خودکشی کودک استثمار و تروریسم است. کاربران باید انتظار بیشتر اشتباهات در حالی که Facebook triages روند, او گفت:, در بخشی به دلیل کسری از انسان ها درگیر خواهد شد و از آنجا که نرم افزار باعث می شود بیشتر بلانت تصمیم گیری از انسان است.

زوکربرگ اذعان کرد این تصمیم می تواند در نتیجه “مثبت کاذب” از جمله حذف محتوا است که باید در نظر گرفته شود.

آن را “ایجاد یک تجارت کردن در برابر برخی از انواع دیگر محتوا که ممکن است به عنوان قریب الوقوع خطرات جانی برای مردم است.” هنوز هم او امیدوار است برای آموزش بیشتر مردم به سرعت به عنوان امکان پذیر است چرا که او “شخصا کاملا نگران است که انزوا از مردم که در خانه به طور بالقوه می تواند منجر به افسردگی و یا مسائل مربوط به سلامت روانی و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما پیش از این در حمایت از جامعه ما است.”

زوکربرگ را پذیرش نشان دهنده پیچیده انتخاب و تجارت آف غول دره سیلیکون در حال ساخت در صورت نصب بهداشت جهانی بحران. شرکت می تواند محافظت از کارگران و مطابق با محلی در خانه بمانند ، اما این انتخاب می تواند به خطر اندازد ایمنی میلیاردها کاربر در سراسر جهان بسیاری از آنها قرنطینه در خانه در اینترنت در تمام طول روز و در معرض بیشتر به طور بالقوه نگران کننده مواد از قبل.

یوتیوب همچنین اعلام کرد به طور موقت قصد دارد هفته گذشته به تکیه بیشتر به شدت در سیستم های خودکار برای کاهش تعداد افراد در دفتر کاری این شرکت هشدار داده می تواند سریع و آهسته شدن روند تجدید نظر به صورت تصویری سازندگان محتوا و بیشتر بازبینی نشده محتوا محروم از جستجو و یا صفحه اصلی آن. همان روز توییتر گفت: این امر انجام همان. به این دلیل که سیستم های خودکار ممکن است باعث اشتباهات آن را نمی خواهد برای همیشه تعلیق حساب در طول این زمان. آن را نیز triaging به اولویت پلیس به طور بالقوه مضر نقض.

Facebook, YouTube, Twitter و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها با آن مواجه قابل توجهی گذشته چالش های به پلیس محتوا از ویدئو زندگی می کنند ارسال شده در کلیسای مسیح نیوزیلند تیراندازی به دروغ مبارزات با عضو شورای نظارت مدت در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016. تصمیم به کارگران را به خانه می آید در انتخابات ریاست جمهوری سال که داخلی و خارجی کاربران به طور فعال تلاش برای شکل دادن به بحث های عمومی با استفاده از دروغ است که ممکن است خال خال تنها توسط چشم انسان است.

که فشار افزایش است به دروغ در مورد رمان coronavirus موج. در Facebook متعلق به WhatsApp, چت گروه در حال گسترش اطلاعات تایید نشده در مورد پرواز و هتل ها و مدارس در ارتباط با ویروس و همچنین به عنوان اطلاعات غلط در مورد پتانسیل دولت سرکوب و چگونه این بیماری در حال گسترش است. در Facebook یک نامه جعلی منتشر شده در مورد شیوع در لس آنجلس وجود دارد و فراگیر پست در مورد جعلی درمان و دروغ است که دولت ایالات متحده ایجاد شده coronavirus.

آن را نه فقط در رسانه های اجتماعی: برخی از مصرف کنندگان در حال گرفتن جعلی متون خود را به گوشی های هشدار دهنده در سراسر کشور مستند.

پس از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, Facebook ویژه استخدام هزاران شخص ثالث مدیران در فیلیپین و هند و دوبلین و ایالات متحده به پلیس سایت و ساحل تا شهرت خود را. مدیران که برای برون سپاری شرکت Accenture و آگاه هستند پیمانکاران و به طور معمول کمتر دریافت حقوق و مزایای کمتری نسبت به واقعی کارکنان.

تصمیم به قرار دادن انسان در خانه و تکیه بیشتر بر روی تکنولوژی به پلیس سایت نگران برخی از محققان.

“آنها ساخته نشده و به اندازه کافی فراز و نشیب در هوش مصنوعی به دور بهترین ابزار ما: هوش انسان به بصیرت گفت:” ماری خاکستری ارشد پژوهشگر اصلی در تحقیقات مایکروسافت و همکاری نویسنده “شبح کار: چگونه برای جلوگیری از دره سیلیکون از ساختمان جدید جهانی طبقه.”

“این ظروف سرباز یا مسافر است.”

“ما در حال تمرکز بر حفظ افراد سالم و آگاهانه در حالی که مطمئن شوید که آنها می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباط با یک دیگر در طول این بحران گفت:” Facebook سخنگوی جلب Pusateri. “اما همانطور که در بروز رسانی های اخیر در مطالب ما نظر ما پیش بینی است که برخی اشتباهات رخ خواهد داد که ما تنظیم به تغییر نیروی کار با سنگین تر از اتکا به اتوماسیون.”

Facebook ساخت است تغییر در بخش های بزرگ به دلیل آن به نظر کار بیش از حد حساس برای شخص ثالث مدیران برای انجام کار از خانه از آنجا که در میان دلایل دیگر آن شامل مرور خصوصی مردم Facebook حساب. این شرکت همچنین اذعان دارد این است که پس از سانحه و کارگران را کمتر دریافت پشتیبانی در صفحه اصلی. به طور معمول مدیران کار در مراکز تماس که در آن هر حرکت از معافیت به کلید به قضاوت بیش از محتوا است که به شدت مدیریت و نظارت.

این شرکت می گوید که ممکن است تغییر به عنوان coronavirus اضطراری تکامل می یابد.

Facebook ارائه وضوح بیشتر بر روی برنامه های خود را در یک وبلاگ شرکت پست در اواخر روز پنجشنبه. هنگامی که کاربران گزارش محتوا برای نقض سیاست آنها یک پیام را مشاهده کنید توضیح کمتری وجود دارد بررسی و Facebook است, اولویت محتوا که بیشترین پتانسیل آسیب برساند.

“این به این معنی برخی از گزارش ها مورد بررسی خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان آنها استفاده می شود و ما نمی خواهد به برخی از گزارش ها در همه” با توجه به پست وبلاگ. کاهش نیروی کار نیز تغییر روند تجدید نظر برای کاربرانی که معتقدند محتوای آنها برداشته شد و در خطا. مردم هنوز هم می توانید گزارش آنها مخالف با Facebook تصمیم.

ما “مانیتور است که بازخورد به منظور بهبود دقت ما اما ما به احتمال زیاد نمی خواهد نقد و بررسی محتوا برای بار دوم” این شرکت اعلام کرد.

تقریبا 95 درصد از پست های مربوط به فیلم برهنگی, تروریسم, سوءاستفاده, خودکشی و خودآزاری گرفته شده توسط الگوریتم های قبل از Facebook کاربران باید یک فرصت به آنها گزارش با توجه به شرکت آخرین استانداردهای جامعه اجرای گزارش.

اما برای متنوع تر دسته از speech سیستم های شرکت اغلب کمتر موثر است. هوش مصنوعی جلب تنها 16 درصد از پست های مربوط به قلدری و آزار و اذیت در Facebook در نتیجه بیش از 80 درصد از پست های گزارش شده به این شرکت است. هوش مصنوعی جلب حدود 80 درصد از گفتار نفرت.

تعداد کسانی که به رهبری مقامات شرکت برای تحقق بخشیدن به انسان قضاوت هنوز هم لازم است برای نظارت بر بیشتر مناطق حساس از گفتار مانند نژادپرستی و سیاسی گمراه کننده است.

“من فکر می کنم همیشه وجود خواهد داشت” ساخت قضاوت تماس بیش از محتوای زوکربرگ گفت: در واشنگتن پست مصاحبه سال گذشته است.

در حال حاضر نشانه هایی از مشکلات بالقوه است. اوایل هفته گذشته مشروع مقالات با اطلاعات دقیق در مورد این ویروس بودند که از حذف Facebook. زوکربرگ گفت: آن را ناشی از یک اشکال در شرکت دادن سیستم تشخیص بود که ربطی به آن triaging از محتوای اعتدال در همه گیر. “سیستم ثابت است, این پست هستند و امیدوارم ما نمی خواهد که موضوع را دوباره در هر زمان به زودی,” او گفت: در رسانه ها در هفته گذشته.

به عنوان Facebook حرکت به یک تکنولوژی محور پاسخ به policing محتوای آن ثابت خواهد کرد که یک آزمون بزرگ برای این صنعت گفت: Jeff Kosseff یک cybersecurity استاد دانشگاه و نویسنده کتاب “26 کلماتی که ایجاد اینترنت است.”

“این را به ما بگویید بسیاری در مورد وضعیت خودکار اعتدال” Kosseff گفت. “ما واقعا نمی دانیم که دقیقا چه چیزی از شرکت های فن آوری انجام می دهند و چقدر موثر است” اگر چه آنها شده اند شفاف تر.

UCLA استاد سارا T. رابرتز نویسنده کتاب “پشت صفحه نمایش: محتوای اعتدال در سایه رسانه های اجتماعی” گفت: Facebook دست ممکن است مجبور شده اند. در مانیل, فیلیپین, سرمایه که در Facebook به طور غیر مستقیم در استخدام هزاران نفر از محتوای مدیران دولت تصویب سراسر شهر بود قرنطینه.

صرف نظر از Facebook انگیزه رابرتز گفت: تجربه را نشان دهد چقدر انسان داوران ما تاثیر رفاه جمعی و تجربه از اینترنت است. آن را حتی ممکن است تغییر دره سیلیکون ایدئولوژی که مکان یک اولویت در حل مسئله از طریق مهندسی.

“ما در واقع ممکن است قادر به کد راه ما از coronavirus,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de