Facebook برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن پست در رای گیری

از Facebook برچسب زیر می گوید: “دریافت رسمی رای گیری اطلاعات در مورد نحوه رای” و لینک به دولت فدرال وب سایت رسمی در مورد رای گیری غایب از جمله رای گیری از طریق پست.

Facebook گفت: در ماه گذشته است که این امر شروع به برچسب زدن به همه پست ها — از هر کاربر — در مورد رای گیری با یک اعلان برای بررسی خود را به رای گیری در صفحه اطلاعات. اما در حالی که Facebook را ایجاد می کند که صفحه آن را با اضافه کردن برچسب به پست از فدرال نامزدها و مقامات منتخب که نقطه به رسمی دولت, سایت شرکت معاون رئیس جمهور از صداقت گفت: در هفته گذشته.

رای گیری اطلاعات, برچسب های در حال جدا شدن از “newsworthiness” برچسب Facebook گفت: این امر اضافه کردن به سیاستمدار پست که نقض سیاست های شرکت اما که Facebook تعیین کننده هستند قابل انتشار به اندازه کافی به ترک آنلاین.

Facebook رسیده که تصمیم پس از انتقادهای تند از حقوق مدنی طرفداران و دیگران پس از این شرکت حاضر به برچسب یا حذف چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن پست گفت که برخی از تحریک خشونت و یا سوخت نفرت. توییتر شروع به اضافه کردن برچسب به ناروا توييتها در مه, تقویت, تماس, برای Facebook برای انجام همان.

Facebook در نهایت گفت: آن را حذف پستهایی که تحریک خشونت و یا سرکوب رای گیری حتی از چهره های عمومی است. در دیگر سیاست-نقض موارد این شرکت گفت: آن ممکن است ترک پست از سیاستمداران آنلاین اما با برچسب.

Facebook همچنین افزود: رای گیری از اطلاعات برچسب را به یک چند از مغلوب ساختن پیشی جستن پست از پنج شنبه و جمعه از جمله یکی که شامل یک کمپین تبلیغ ویدیویی و یک ترجمه از یک اطلاعیه از مبارزات انتخاباتی خود را در صفحه.

بایدن را در پست درخواست برای کمک های مالی مبارزات انتخاباتی رو برچسب سهشنبه این زمان با اشاره به دولت رسمی رای گیری در صفحه اصلی.

بایدن سخنگوی لایحه روسیه را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر در مورد برچسب روی مغلوب ساختن پیشی جستن ایمیل در پست نوشتن “چه طور مطلق شکست تحقیرآمیز.” او با تمسخر این شرکت تصمیم در یکی دیگر از توییت, نشان می دهد که تهمت و بایدن را نوشته بودند که خیلی متفاوت به دریافت برچسب.

راجر McNamee نویسنده “Zucked: بیدار شدن از خواب به Facebook فاجعه” نام Facebook را برچسب زدن از مغلوب ساختن پیشی جستن پست “غیر مسئولانه است.”

“به جای تماس از باطل برچسب است که بیان این که با خواندن آن به عنوان حمایت از اظهارات نادرست” او هنوز توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دفاع از خود را ارسال.

“رئیس جمهور کاملا درست بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی سامانتا Zager گفت. “جهانی رای توسط ایمیل رسیده برای تقلب و منجر به یک انتخابات فاسد. همان برچسب های اعمال شده به پست در جو بایدن صفحه.”

اما توییتر مشخص شد که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر امروز در مورد پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات بود که یکسان به پست Facebook برچسب نمی شکستن قوانین آن با توجه به سخنگوی ترنتون کندی. این تصمیم نشان دهنده چگونه توییتر را به اقدام علیه “گسترده غیر اختصاصی اظهارات” است که می تواند گمراه کردن مردم در مورد انتخابات است.

گربه Zakrzewski کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net