Facebook می دانستم که آن الگوریتم ساخته شده و مردم در برابر یکدیگر اما متوقف پژوهش

Facebook مدیران در زمان تصمیم گیری برای پایان دادن به تحقیقات که سایت های رسانه های اجتماعی کمتر polarising برای ترس است که آن را ناعادلانه هدف جناح راست کاربران با توجه به گزارش های جدید.

این شرکت همچنین می دانست که در آن توصیه الگوریتم تشدید تفرقه به بیرون درز داخلی تحقیقات از سال 2016 به نظر می رسد نشان می دهد. ساختمان و امکانات برای مبارزه با این امر نیاز این شرکت به قربانی نامزدی – و با فرمت سود – با توجه به بعد سند از سال 2018 که در توصیف این طرح به عنوان “antigrowth” و نیاز به “یک موضع اخلاقی.”

“الگوریتم های ما بهره برداری از مغز انسان را در جاذبه به تفرقه” یک سال 2018 ارائه هشدار داد و هشدار داد که اگر اقدام نمی شد Facebook را فراهم می کند کاربران “بیشتر و بیشتر تفرقه محتوا در تلاش برای به دست آوردن توجه کاربر و افزایش زمان بر روی پلت فرم.”

به گزارش وال استریت ژورنال در سال 2017 و 2018 Facebook تحقیقات انجام شده از طریق تازگی ایجاد شده “یکپارچگی تیم” برای مقابله با افراطی محتوا و یک صلیب-قضایی نیروی کار لقب “زمینه های مشترک است.”

مشترک تیم در نظر گرفته شده برای مقابله با polarisation به طور مستقیم گفت: افراد آشنا با این تیم اگر چه آن نیت “به صراحت نمی خواهید برای ساخت محصولات است که تلاش برای تغییر اعتقادات مردم” اما برای ایجاد محصولات که باعث افزایش درک و انسانی از طرف دیگر’,” با توجه به 2018 سند است.

این پروژه به خصوص در مورد گروه های خصوصی زیر یک سال 2016 ارائه شده توسط یک Facebook محقق است که افراطی محتوا در بیش از یک سوم از بزرگ آلمانی گروه های سیاسی که بیشتر آن خصوصی و بنابراین محتوای آنها قابل مشاهده نیست به خارج از اعضا در سایت های رسانه های اجتماعی.

این گروهها به طور نامتناسبی تحت تاثیر کوچک cenacolo بیش فعال کاربران با ارائه حاکی از این است که اکثریت مردم به پیوستن به گروه های افراطی شد و با تشویق Facebook الگوریتم. “توصیه ما سیستم رشد مشکل” ارائه گفت.

در حالی که Facebook اختصاص داده شده بود به بی طرفی تصمیم گیری که سایت های رسانه های اجتماعی نباید پلیس کاربران نظرات و یا بد نام کردن کاربران مخالفان سیاسی با توجه به اسناد داخلی آن پیشنهاد شد که Facebook تغییر الگوریتم خود را به نشان می دهد طیف وسیع تری از Facebook گروه و یا اضافه کردن یک ویژگی برای ایجاد جوامع کوچکتر در Facebook گروه های که در آن بحث های سیاسی برگزار می شود.

اما Facebook مدیران از جمله مدیر اجرایی و موسس مارک زوکربرگ “تا حد زیادی کنار گذاشته تحقیقات اولیه با توجه به آنچه قبلا گزارش نشده اسناد داخلی و افراد آشنا با تلاش و تضعیف و یا مسدود شده و تلاش برای اعمال نتیجه گیری خود را به Facebook محصولات است.”

Facebook معاون رئيس جمهور از جامعه جهانی سیاست Joel کاپلان استدلال کرد که چنین شد “پدرسالار” در زمانی که مخالفت از کاپلان تیم خواهد حل یک پروژه گفت: افراد آشنا با توسعه آن است.

بررسی منفی از سیاست تیم متوقف گزارش یک سیستم طبقه بندی برای hyperpolarising محتوا. تلاش برای سرکوب clickbait در مورد سیاست نیز تعطیل.

کارلوس اوریبه که منجر newsfeed یکپارچگی تیم در آن زمان اقدام به فشار “کمبود های” که باید کاهش می یابد و با رسیدن به محتوا از بیش فعال کاربران – که معمولا به مراتب بیشتر حزبی از کاربران متوسط و درگیر در رفتار شبیه به اسپم. اوریبه نظر نیست به وال استریت ژورنال, اما آیا تایید می کنند که او به حمایت از تمرین های پیشنهادی است.

Facebook محققان نشان می دهد که آن می تواند به تقویت این پلت فرم را دفاع در برابر دادن و دستکاری است که تا به حال اجازه دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

اما کاپلان و دیگر Facebook مدیران تحت فشار قرار دادند در اوریبه را پیشنهاد کرد و گفت که کاهش توانایی Facebook ترین کاربران اختصاص داده شده به فشار محتوا خواهد ناعادلانه آنها را تحت تاثیر قرار – hypothesising در مورد یک دختر Scout troop شد که “فوق العاده كه” ترویج کوکی ها به عنوان مثال.

در حالی که زوکربرگ تایید نسخه ضعیف از برنامه او گزارش گفت که او از دست دادن علاقه در تلاش برای تغییر پلت فرم برای کاربران خود و خواسته اند که موضوع را به او دوباره. تغییرات کوچک ساخته شده بودند به پلت فرم از جمله تلاش برای ترویج اخبار از کاربر پایه و مجازات برای ناشران که مشترک خبر جعلی.

اوریبه پس از ترک شرکت به دلیل سرخوردگی با مدیران و گفت که در حالی که طرح های پیشنهادی در ایالات متحده تاثیر می گذارد محافظه کاران آن را تحت تاثیر قرار دهد گروه های مخالف در کشورهای دیگر. مشترک تیم منحل شد و در حالی که یکپارچگی تیم هنوز هم وجود دارد بسیاری از کارکنان ارشد یا چپ Facebook به طور کامل و یا نقل مکان به Instagram است که متعلق به Facebook.

در پاسخ به گزارش Facebook گفت: در یک پست وبلاگ که وال استریت ژورنال “عمدا نادیده گرفته و حقایق بسیار مهم است که تضعیف آن روایت” است که این شرکت می گوید: شامل تغییرات به اخبار تغذیه, محدود کردن رسیدن به صفحات و گروه هایی که نقض Facebook استاندارد و یا به اشتراک گذاری اخبار جعلی, مبارزه با سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط و “ساختمان قوی یکپارچگی تیم است.”

این خبر می آید در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای امضای یک فرمان اجرایی به هدف قرار دادن سایت های رسانه های اجتماعی پس از توییتر اضافه شده یک واقعیت-چک کردن برچسب به توییت خود claming که پستی رای گیری خواهد در نتیجه “تقلب” در انتخابات. رئیس جمهور ادعا کرد که سایت های رسانه های اجتماعی هستند و مغرضانه در برابر جناح راست صدای یک موضوع است که به شدت مورد بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im