Facebook یک نسخه: دارویی بیشتر تبلیغات

اما Lemasters احساس spooked. 29 ساله تا به حال استفاده می شود یکی دیگر از كمبود مواد مخدر Adderall اما هرگز به اطلاع عموم آن است. تبلیغات “فقط احساس تهاجمی می گوید:” Lemasters که می گوید او ترک Adderall در سال 2017 به دلیل آن ساخته شده او را احساس می کنم مثل یک انسان زنده است. “آنچه مرا ناراحت می کند این است که چگونه قدرتمند آن مواد مخدر هستند و چگونه آن را تحت فشار قرار دادند به جای یک دکتر در واقع ارزیابی بیمار و پیشنهاد راه حل مناسب.”

پس از سال ها, اجتناب از, رسانه های اجتماعی, مواد مخدر, شرکت های در حال رشد جسورانه در مورد تبلیغات در Facebook و شبکه های اجتماعی دیگر با توجه به مصاحبه با مدیران تبلیغات بازاریابان بهداشت و درمان-مراقبت از حریم خصوصی محققان و طرفداران بیمار. که افشای نقاط ضعف در سراسر راه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن مصرف کنندگان تبلیغات مرتبط در مورد بهداشت شخصی خود را حتی به عنوان شبکه های اجتماعی و تولید کنندگان دارویی رد هدف قرار دادن تبلیغات به افراد بر اساس شرایط پزشکی.

تبلیغات ترویج داروهای ظاهر در Facebook به افسردگی و ایدز و سرطان. هزینه Facebook mobile تبلیغات به تنهایی دارویی و مراقبت های بهداشتی مارک های رسیده نزدیک به یک میلیارد دلار در سال 2019 حدود سه برابر بیش از دو سال با توجه به Pathmatics تبلیغات شرکت تجزیه و تحلیل. Facebook ارائه می دهد ابزار برای کمک به شرکت های دارویی اقامت مطابق با قوانین در مورد افشای اطلاعات ایمنی و یا گزارش عوارض جانبی.

اما دیدن یک تبلیغ برای مبارزه با مواد مخدر طراحی شده برای درمان یک فرد خاص به وضعیت بهداشت و سلامت در نسبتا صمیمی تنظیم از رسانه های اجتماعی تغذیه — در میان عکس های دوستان شما و لینک به مقالات خبری — می توانید بیشتر احساس سرزده از جاهای دیگر آنلاین. همان مات Facebook سیستم است که کمک به محل تبلیغ برای یک کمپین سیاسی و یا یک کفش جدید در یک کاربر تغذیه نیز می تواند مورد استفاده توسط شرکت های داروسازی اجازه می دهد آنها را به هدف قرار دادن مصرف کنندگان که مطابقت با ویژگی های خاصی و یا در حال بازدید از یک وب سایت خاص در گذشته است.

توانایی شرکت های دارویی برای رسیدن به مردم احتمال دارد که خاص شرایط بهداشتی — گریه به دور از یک مجله یا تلویزیون تبلیغ تأکید چگونه سلامت کشور حفظ حریم خصوصی در قانون بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA) را نگه داشته تا با زمان. HIPAA که پادمان های شخصی پرونده سلامت به طور معمول پوشش نمی دهد شرکت های دارویی و یا شبکه های رسانه های اجتماعی.

آن را نیز به طور معمول را پوشش نمی دهد دریا از شرکت های شناخته شده به عنوان کارگزاران داده است که می تواند جمع آوری اطلاعات پزشکی مانند نسخه مطالبات بیمه و حتی پرونده سلامت الکترونیک به عنوان طولانی به عنوان آنها در جدا کردن داده ها از نام و نام خانوادگی و آدرس بیمار و همچنین دیگر اطلاعات شخصی. کسانی که اطلاعات کارگزاران در ابتدا مرتب کردن بر اساس اطلاعات به گروه هایی که مفید هستند برای تبلیغ است. سپس کارگزاران در نظر گرفتن این داده ها با شناسه های مانند ایمیل آدرس و کد پستی و شماره تلفن.

Facebook می گوید عضویت و یا فعالیت در یک گروه استفاده نمی شود به هدف قرار دادن تبلیغات و این شرکت سیاست های منع استفاده از تاریخچه پزشکی برای هدف قرار دادن بیش از حد.

“تاریخچه پزشکی استفاده نمی شود به اطلاع علاقه دسته بندی که ما در دسترس را به تبلیغ و ما منع کسب و کار از ما ارسال حساس اطلاعات سلامت,” Facebook سخنگوی جو آزبورن در بیانیه ای گفت. “تیم ما کار را با سلامت مرتبط با شرکت ها به دنبال رسیدن به مخاطبان خود را در Facebook و ما نیاز به آنها را به عمل مطابق با قانون است.”

هدف این است که همه جا وقتی که می آید به تبلیغات یک دست کت و شلوار حمام یا ظرف صابون در رسانه های اجتماعی. اما برخی از طرفداران بیمار نگران استفاده از استاندارد ad-هدف قرار دادن تکنیک های داده های سلامت می تواند باعث خجالت در مقابل دوستان و خانواده و یا تبعیض توسط کارفرمایان بالقوه حتی تاثیر نرخ بیمه یا خدمات ارائه شده.

“دانش درباره ما نباید مورد استفاده قرار گیرد به هدف ما برای محدود کردن انتخاب های ما و یا دستکاری انسانی ما آسیب پذیری می گوید:” Andrea داونینگ که در میانه های یک Facebook برای زنانی که ژن است که باعث افزایش شانس سرطان پستان است. او ثبت 2018 با شکایت کمیسیون تجارت فدرال در مورد Facebook را شیوه های حفظ حریم خصوصی.

نگرانی های فزاینده در مورد هدفمند تبلیغات دارویی در حال وقوع است در برابر گسترش در Facebook با تمرکز بیشتر به طور کلی در سلامت از جمله تشویق بیشتر گروه های که در آن اعضای جامعه جمع آوری به بحث در مورد موضوعات خاص مانند یکی داونینگ تعدیل می شود. آن را نیز به طور فعال خواهان بیشتر مراقبت های بهداشتی متمرکز بر تبلیغات است. تأکید بر نقش مهم Facebook نقش در سلامت اطلاعات این شرکت به تازگی ای اداره دروغ در اطراف coronavirus.

برای رسیدن به پتانسیل مصرف کنندگان مواد مخدر شرکت نمی نیاز به دانستن یک فرد سابقه پزشکی. در بسیاری از موارد شرکت نمی خواهید این اطلاعات پس از آن می آید با افزایش مسئولیت جدید نقض قوانین حفظ حریم خصوصی مانند کسانی که در اروپا و کالیفرنیا و یا عصبی تنظیم کننده.

بهداشت و درمان-مراقبت از محققان می گویند که اطلاعات جغرافیایی استفاده می شود می تواند به هدف قرار دادن جوامع با درصد بالایی از افراد مبتلا به سوء مصرف مواد و اختلالات. و یا اطلاعات مانند اندازه شلوار, شلوار, خرید آنلاین, نوع مواد غذایی خریداری شده با یک سوپر مارکت کارت وفاداری و یک کابل TV اشتراک می تواند در ترکیب برای هدف قرار دادن یک برنامه به طور بالقوه چاق گروهی از مصرف کنندگان می گوید آدم تنر نویسنده کتاب “ما و بدن ما داده: چگونه شرکت ها را میلیاردها دلار فروش ما مدارک پزشکی.”

کارگزاران داده مطابقت داده های اکتسابی از بیمارستان ها, داروخانه ها و جاهای دیگر با ایمیل و شماره تلفن و آدرس های IP و تبلیغات شماره شناسایی برای ارائه یک لیست سفارشی از افرادی که دارای ویژگی های تبلیغ خواهید به هدف قرار دادن. تبلیغات شناسههای یک رشته از اعداد داده شده به آی فون یا دستگاه های آندروید و یا به Facebook کاربران برای کمک به تبلیغ کنندگان با دقت اشاره کردن مصرف کنندگان بدون دانستن آنها چه کسانی هستند.

تبلیغ و سپس می توانید آن ها لیست های سفارشی و مطابقت با شناسه کاربران رسانه های اجتماعی. با استفاده از Facebook ابزارهای تبلیغ همچنین می توانید ایجاد یک “نگاه به طور یکسان مخاطب” که سهام آن همان ویژگی ها است.

علاوه بر استفاده از لیست های سفارشی Facebook آگهی ابزار اجازه می دهد تا تبلیغ به هدف بر اساس رفتار کاربر (مانند “به احتمال زیاد شرکت با محافظه کار سیاسی در ایالات متحده محتوا”) جمعیت شناسی (مانند درآمد خانوار) و منافع (مانند “مادر” یا “پدر و مادر”). Facebook می گوید: “منافع” دسته بندی ها مطلع هستند و تنها سه عمل: آیا یک کاربر دوست و یا تعامل با Facebook صفحه و یا کلیک بر روی آگهی. یک کاربر از سابقه جستجو در این پلت فرم و یا در سطح وسیع تری وب استفاده می شود به اطلاع علاقه دسته بندی های این شرکت می گوید.

حتی اگر شرکت های مواد مخدر نیست و استفاده از اطلاعات شخصی برای هدف قرار دادن آگهی “اثر همان است که از کاربر دیدگاه می گوید:” کیرستن Ostherr دیجیتال فناوری های سلامت محقق در دانشگاه رایس است.

تاکدا دارویی که برای پرداخت Vyvanse تبلیغات دیده می شود Lemasters و که همچنین صاحب Adderall می گوید آن را ندارد دسترسی به اطلاعات در مورد یک فرد در گذشته یا در حال حاضر نسخه “مورد استفاده قرار گیرد در راه است که می گوید:” Kara M. Hoeger مدیر ارتباطات شرکت برای اعصاب.

“تاکدا است که به شدت متعهد به حفاظت از افراد حریم خصوصی و حقوق با توجه به اطلاعات شخصی” Hoeger در بیانیه ای گفت. “قابل توجه آن است که امکان پذیر نیست و ما درگیر یک فرد بر روی هر پلت فرم رسانه های اجتماعی بر اساس چه درمان آنها تجویز می شوند.”

تاکدا نیست پاسخ به سوالات در مورد نحوه تبلیغات هدف قرار گرفتند. اما وقتی کسی بازديد Vyvanse صفحه وب ویژه در Facebook ad آنها در حال ردیابی توسط ابزارهای مختلف از جمله کوکی ها و انگشت نگاری تکنولوژی که پروفایل های آنلاین خود را, رفتار, با توجه به یک ویژگی در مرورگر فایرفاکس که کاربران کمک می کند تا ببینید که چگونه فعالیت های آنلاین خود را در حال ردیابی.

داروسازی تبلیغات بوده است در اطراف برای مدتی در گوگل و تصویری-خدمات جریان یوتیوب, که اجازه می دهد تا نسخه تبلیغات به هدف مبتنی بر محتوا است. آنها منع شرکت های دارویی با استفاده از شخصی هدف قرار دادن مانند اطلاعات دموگرافيک سفارشی مخاطبان و یا بر اساس علاقه هدف قرار دادن. حتی پس از, آژانس های تبلیغاتی می گویند Facebook است که هنوز هم پیشرو انتخاب برای سلامت, تبلیغ, در بخشی به دلیل بسیاری از کاربران در حال حاضر بحث در مورد سلامت آنها وجود دارد.

با توجه به Pathmatics, Pfizer, گروه تجاری زیتون سبز مرک و گلاکسو در میان بالا 10 spenders در Facebook تبلیغات همراه در سال 2019 همراه با رشد سریع بهداشت شروع یو پی اس مانند SmileDirectClub و روم.

شرکت های دارویی می گویند که آنها تنها هدف بر اساس nonsensitive داده است. رایان McKeel یک سخنگوی Gilead Sciences است که در حال اجرا Facebook تبلیغات برای HIV داروهای Descovy و Biktarvy گفت واشنگتن پست: “از مخاطبان در نظر گرفته شده برای این مبارزات بر اساس اپيدميولوژيک داده است. توسعه است و در نتیجه معمولا در دسترس دموگرافيك (سن و جنسیت و جغرافیا) خود گزارش اطلاعات و کاربر منافع است.”

وجود دارد مزایای بالقوه این نوع از تبلیغات می گوید: اریک Perakslis سابق مدیر ارشد فناوری اطلاعات و دانشمند ارشد انفورماتیک در حوزه غذا و دارو. شرکت های دارویی می تواند رسیدن به مردم بیشتر نیاز به محصول خود را و جنبه های اجتماعی از تبلیغات حتی می تواند کمک به با پایبندی به مصرف دارو است.

رسانه های اجتماعی نیز یک ابزار موثر برای جذب بیماران برای آزمایش های بالینی و برای گرفتن تبلیغات در مقابل مراقبت های بهداشتی حرفه ای به احتمال زیاد به تجویز دارو با توجه به کیت Endres معاون بهداشت و زیبایی در Havas رسانه های گروهی که با این نسخهها کار با دارویی مشتریان.

در حال حاضر در Facebook و Instagram داروسازی کمپینهای ترویج تجویز داروهایی که در درمان افسردگی اساسی, قسمت, کاهش وزن برای افراد دارای اضافه وزن و افراد چاق, HIV, پیشگیری و درمان سرطان و سلول های بنیادی و همچنین به عنوان یک مولتيپل اسکلروزيس دارو به بازار عرضه شده millennials. کسانی که “مارک” تبلیغات ترویج نام مواد مخدر و هشدار در مورد خطرات بالقوه فقط در تلویزیون.

حتی شایع تر هستند پست حمایت از افراد مشهور اثرگذارندهها و بیمار اثرگذارندهها یا “بدون مارک” بیماری کمپین آگاهی که اصلا نام دارو. برای مثال, Audrina Patridge, یک واقعیت تلویزیون ستاره از MTV را نشان می دهد “تپه” به تازگی ترویج لب تزریق توسط Juvéderm به 1.7 میلیون Instagram followers.

بدون مارک تبلیغات ارائه می دهد راه حل دیگر به نگرانی های نظارتی. AMAG داروسازی رسیده 25 میلیون نفر در Facebook و Instagram برای آگاهی از بیماری موسوم به Unblush برای hypoactive sexual desire disorder می گوید: Meghan ریورا AMAG سر از سلامت زنان فروش و بازاریابی. آن راه اندازی شد ماه قبل از AMAG را “زن ویاگرا” یک نسخه از تزریق گرفته 45 دقیقه قبل از مقاربت تایید شده توسط FDA. کمپین هدفمند کاربران تنها با سن افرادی که بازدید خود را بدون مارک وب سایت, او می گوید.

ریورا می گوید رسانه های اجتماعی آشکار مناسب به دلیل استفاده از زنان واقعی به صحبت اصیل در مورد تجربه خود را با کمک destigmatize گفتگو در اطراف بهداشت جنسی. “این است که در آن زنان در حال رفتن و درگیر شدن نه تنها در مکالمات اما همچنین به عنوان یک اکتشافی فضا. اگر شما در حال نوشتن چیزی مربوط به آنها را مشاهده می کنیم مهم تعامل,” او می گوید.

مستقیم به مصرف کننده در تبلیغات دارویی است که توسط FDA است که منتشر شده “پیش نویس راهنمایی” در سال 2014 در سراسر رسانه های اجتماعی مواد مخدر تبلیغات را شامل نمی شود هر گونه محدودیت در هدف قرار دادن آگهی.

زمانی که Facebook شروع به طور فعال خواهان تبلیغات دارویی در اواخر سال 2016 اولیه زمین fizzled از, در بخشی به دلیل شرکت های دارویی در بر داشت استاندارد رفتاری تاکتیک های تبلیغات — مانند استفاده از کوکی ها برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان است که بر روی وب سایت آنها بازدید — بیش از حد مخاطره آمیز می گوید: Ritesh پاتل رئیس دیجیتال افسر سلامت در Ogilvy مشاوره یک بخش از جهانی آگهی های آژانس که با این نسخهها کار بزرگ داروسازی مشتریان.

حتی در حال حاضر پاتل می گوید: “همه از مشتریان من کاملا بسیار خاص در مورد مطمئن شوید که هر برنامه ای که ما انجام می دهیم آن است که آیا دیجیتال و یا اجتماعی وجود دارد هیچ توانایی برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات شناسایی شخصی.”

Facebook و هشتمین فشار برای جذب داروسازی تبلیغات بیش از چند سال گذشته می گوید: Endres از Havas گروه رسانه ای. او تخمین میزند که حداقل 30 نفر در داخل Facebook کار با بهداشت و داروسازی مشتریان و می گوید Facebook تیم حقوقی شروع به پریدن کرد در یک تماس زمانی که یکی از داروسازی مشتریان به سوالات.

بهداشت طرفداران می گویند توانایی هدف قرار دادن بیماران در غیر این صورت به شدت تنظیم فضای تأکید گسترده تر عدم پاسخگویی در نحوه مصرف کننده سلامت داده های به اشتراک گذاشته شده است و مورد استفاده برای نفوذ در رفتار.

“وجود دارد گسترده اذعان که HIPAA نیاز به به روز رسانی برای قرن 21” Ostherr می گوید. “ما باید خواستار آن است که سیاستگذاران واقعا فکر می کنم نه فقط Facebooks جهان, حتی اگر آنها مهم است اما اقتصاد بزرگتر از داده کاوی و دیجیتال پروفایل که کاملا نامرئی به کاربر به طور متوسط بلکه میانگین دکتر.”

در اواخر ژانویه FDA پیشنهاد مجموعه ای از مطالعات است که با استفاده از real Instagram تاثیر گذار برای ترویج ساختگی تجویز دارو برای اندومتریوز به بررسی تاثیر گذار در بازاریابی از جمله چگونه “با تمرکز بر جمعیت هدف” اثرات مصرف کننده آگاهی از خطرات و قصد خرید مواد مخدر.

در بیانیه ای FDA سخنگوی Brittney منچستر گفت: “FDA به طور فعال ادامه به در نظر گرفتن این و دیگر رسانه های اجتماعی موضوعات و به طور گسترده تر کار می کند به منظور توسعه روش به موضوعات مرتبط با برچسب زدن و تبلیغاتی از محصولات پزشکی.” FDA نیاز به ارتقاء محصولات پزشکی در اینترنت و رسانه های اجتماعی به “راستگو غیر گمراه کننده و متعادل است.”

کمیسیون تجارت فدرال که نظارت بر تبلیغات فریبنده همچنین دارای نظارتی نظارت. FTC می گوید که شرکت هایی که “استفاده و یا افشای اطلاعات شخصی حساس (مانند اطلاعات سلامت, برای و یا از طریق تبلیغات هدفمند آن می تواند موضوع را به یک FTC اجرای اقدام” برای فریب و یا بی عدالتی.

صنعت تجارت گروه های که می خواهند برای حفظ این شیوه خودتنظيم باید پا به ارائه راهنمایی. در ماه ژانویه Network Advertising Initiative یک انجمن برای شخص ثالث دیجیتال شرکت های تبلیغاتی منتشر شده یک کد رفتاری در “مرتبط با سلامت تبلیغات مناسب.” آن را تحت پوشش رضایت از مصرف کنندگان استفاده از داده های آفلاین و “استنتاج است که کاربر و یا به احتمال زیاد حساس شرایط بهداشتی است.”

که نائینی از انطباق آنتونی Matyjaszewski می گوید: “ما نمی خواهیم شرکت ها برای استفاده در پوشش جمعیتی, بازاریابی, برای دریافت واقعا بسیار خاص که آنها در حال تلاش به هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im