Facebook, Google, ‘سود از مشتریان آسیبی می گوید حماسه بازی مدیر عامل شرکت Tim Sweeney

“این یک ذهن ویروس این ایده است که ناشران باید” خود “مشتری و یا در انحصار ارتباط با مشتری از طریق برخی از فرم ورود و یا e-commerce” گفت: Sweeney. “ما نیاز به تلاش ما برای هر یک از ما ایجاد خود را خصوصی دیواره باغ خصوصی و انحصار و توافق با هم کار کنند و تشخیص دهند که همه ما به مراتب بهتر است اگر ما اتصال سیستم های ما به رشد اجتماعی ما نمودار با هم.”

در سال گذشته حماسه, بازی های منتشر شده خود را دیجیتال جدید نمای. فروشگاه زده است تا بحث با ارائه انحصار معاملات به بازی توسعه دهندگان و ناشران در چه منتقدان باید به عنوان تلاش برای تضعیف رقیب مستقیم در فضا, شیر بخار نمای. حماسه فروشگاه بازی اجازه می دهد تا به ثبت نام در اتصال به تعدادی از سیستم عامل های دیگر از جمله Xbox Live, PlayStation Network و Facebook.

Sweeney ترین گاز گرفتن نظرات باقی مانده بودند برای Facebook و گوگل دو شرکت بوده است خجالتی مورد انتقاد در گذشته است.

“آنچه ما در حال حاضر یک مقیاس گسترده devolvement از صنایع هستند که بر اساس خصمانه مدل کسب و کار, کسب و کار است که سود حاصل از انجام کار مشتریان آسیب و انجام حمایت اکوسیستم آسیب” Sweeney گفت. “Facebook و گوگل شده اند و رهبران در این روند است. آنها به شما یک سرویس به صورت رایگان و آنها شما را برای آن پرداخت را در فرم از پول که مهم تر از پول … از دست دادن حریم خصوصی و از دست دادن آزادی است.”

Sweeney گفت: صنعت بازی باید منجر به تغییر دره سیلیکون به دور از ضد مصرف کننده مدل ها و شیوه های مانند غارت جعبه. او اشاره کرد که این صنعت درگیر در شیوه های درنده شبیه به لاس وگاس قمار صنعت به جز صفر و وعده هر گونه پول بازگشت به بازیکن.

“ما به خودمان به عنوان یک صنعت: آنچه ما می خواهیم به زمانی که ما رشد می کنند ؟ آیا ما می خواهم به لاس وگاس و یا اینکه ما می خواهیم در سراسر جهان بسیار مورد احترام سازندگان محصولات سرگرمی مشتریان می تواند اعتماد کند؟” Sweeney گفت.

Sweeney همچنین حمایت برای بیشتر باز کردن سیستم عامل و کراس پلت فرم اقتصاد. Fortnite یک بازی حماسی ملک اجازه می دهد تا خرید یک پلت فرم (می شود آن را یک کنسول بازی مانند پلی استیشن و یا گوشی های هوشمند) در دسترس بر روی هر پلت فرم های دیگر. اکتیویژن ندای حق رای دادن وظیفه معرفی کراس پلت فرم بازی خود را با آخرین Modern Warfare عنوان (اجازه می دهد بازیکن در بازی های مختلف سیستم عامل را به بازی با هم) نشانه ای از پیشرفت او گفت: در حالی که همچنین اشاره کرد که بازیکنان خریداری شده که این بازی بر روی ایکس باکس باید آن را در دسترس برای بازی در سیستم عامل های دیگر نیز هست.

Sweeney به یاد می آورد دشوار مکالمات حماسه تا به حال با سونی و مایکروسافت و نینتندو که درخواست آنها را به کار با هم به Fortnite جهانی استاندارد تجربه کنید. توسعه دهندگان بزرگ و کوچک گفت: باید آمادگی بیشتری داشته باشد “ناراحت کننده مکالمات” اگر این صنعت است که برای رسیدن به این چشم انداز است.

رنه Gittins مدیر اجرایی بین المللی توسعه دهندگان بازی ارتباط گفت: Sweeney نظرات در مورد ناشران و استودیوهای همکاری با یکدیگر را بسیاری از حس.

“من فکر می کنم بسیاری از پیشرفت بر اساس اطراف ناراحت کننده مکالمات, و هنگامی که شما در حال هل دادن به جلو به تلاش برای انجام کارهای جدید است ناراحت کننده” Gittins گفت.

بازی حماسی است که هنوز هم کار برای رسیدن به این اهداف گفت: Sweeney. Fortnite میزبانی در بازی کنسرت های موسیقی الکترونیک Marshmello سال گذشته بود که بازدید از 10 میلیون نفر است. Sweeney توصیف ایده آل هدف پایان به عنوان یکی که در آن هر بازیگر یا نوازنده می تواند میزبان خود, کنسرت بدون هماهنگی قابل توجهی با بازی حماسی.

“ما می توانیم مقدار زیادی بیشتر با ایجاد ابزار ساخته شده را به بازی و که در آن این است که در نهایت رهبری است بازی در حال تبدیل شدن بیشتر باز سیستم عامل برای سازندگان برای ساخت خود مسائل مستقل از شرکت های” Sweeney گفت. “در آینده ما می خواهم برای هر نوازنده به برگزاری کنسرت خود را که مرتب سازی بر اساس و بدون نیاز به هماهنگی با ما.”

او همچنین به نام های سنتی نمایش تبلیغات منسوخ شده است. نمایش آگهی (مانند 15-دوم تبلیغات قبل از یک ویدیو یوتیوب) منحرف کردن اذهان از محتوای بینندگان در واقع می خواهید به تعامل با; Sweeney گفت که او امیدوار است برای طبیعی تر همکاری با دارندگان مالکیت معنوی است که می کند از محصول اصلی. وی با اشاره به Fortnite را با همکاری مارول و ستارگان که در آن بازیکن می تواند به سادگی با استفاده از کاراکتر ها از این مارک های مربوطه تا کنون که بدون ایجاد وقفه در بازی.

Sweeney سپس کبوتر به موضوع گفتمان در اطراف شرکت های بازی. او به طور خلاصه پخش خود را از سردرگمی در این ایده از مردم انتخاب که در آن به خرید ساندویچ مرغ بر اساس شرکت و سیاست با اشاره به Chick-fil-A, حمایت از ضد گی گروه. به این منظور او به نام برای جدایی کلیسا و دولت به عنوان آن مربوط به سیاست و بازی های ویدئویی قابل حمل ،

“من فکر می کنم ما شاهد تعداد زیادی از جنجال سیاسی سانسور از رسانه های اجتماعی. برای دریافت از طریق آن ما نیاز به طلاق خودمان از سیاست” Sweeney گفت. “هنگامی که ما در حال تصمیم گیری در محتوای اعتدال ما باید بسیار به وضوح ایجاد قوانین به عنوان تقریبا یک شعبه قضایی این شرکت است.”

این معلوم نیست چه چیزی باعث این نظرات. حماسه بازی یکی از معدود ناشران بزرگ که گفت: آنها می خواهم خود ایستاده بازیکن حقوق برای بیان هر گونه نظر سیاسی در پاسخ به بلیزارد بحث برانگیز دست زدن به یک رقابتی سنگ پهن کف اجاق پلیر که پخش خود را برای حمایت از معترضان در هنگ کنگ در سال گذشته است.

Sweeney بعد از آن زمان به توییتر برای روشن شدن نظرات خود را.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im