Facebook کارکنان به اشتراک گذاری خشم و سرخوردگی پس از مارک زوکربرگ حاضر به حذف تهمت و تهدید

متعدد Facebook کارکنان را مورد انتقاد شرکت و مارک زوکربرگ پس از او حاضر به حذف بحث برانگیز پست از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور پست – که در اوایل در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در مینیاپولیس و قبل از آنها به طور گسترده ای در سراسر کشور – معترضان به نام “اراذل و اوباش” و پیشنهاد کرد که آنها می تواند ضربه.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد,” Mr تهمت نوشت در پست ها در هر دو Facebook و توییتر. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

خیلی زود پس از این پست به توییتر و سایت آنها را مخفی پشت یک هشدار نشان می دهد که آنها “ترویج خشونت” و همچنین قرار دادن محدودیت های در نظر گرفته شده برای آنها را متوقف کند که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته.

اما Facebook تصمیم گرفتند به هیچ عمل و پست ها هنوز در دسترس به صورت عادی در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه. آقای زوکربرگ در توجیه این تصمیم خود را با این استدلال که Facebook نباید “داور حقیقت” و به ظاهر نقد و توییتر برای اقدامات خود را.

در حال حاضر یک میزبان از Facebook کارکنان صحبت کردن در مورد آن تصمیم گیری کرد و اعلام کرد که این شرکت تا به حال ساخته شده اشتباه تماس و پست باید پرچم به عنوان در توییتر و یا کاملا حذف شود.

بسیاری از نشان داد که آنها مشغول به کار بود به تحریک برای تغییر در Facebook اما تا به حال خود را عصبانی و نا امید با این شرکت در حال برخورد با مشکلات.

“من کار در Facebook و من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما در حال نشان دادن تا” نوشت: Jason رده که در پروفایل LinkedIn توصیف او به عنوان مدیر مدیریت محصول. “اکثر همکاران من صحبت کردم به احساس به همان شیوه. ما در حال ساخت صدای ما شنیده می شود.”

دیگران به صراحت انتقاد آقای زوکربرگ تصمیم و نشان داد آنها مشغول به کار بودند به آن معکوس است.

“سانسور اطلاعات است که ممکن است کمک به مردم برای دیدن تصویر کامل *است* اشتباه” نوشته اندرو چو سر از طراحی برای Facebook, پورتال چت تصویری سخت افزار. “اما به یک پلت فرم به تحریک خشونت و گسترش دروغ و غیر قابل قبول است بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا اگر آن را ارزش خبری دارند. من مخالف با علامت موقعیت و کار را تغییر دهد.”

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>