Facebook غیر فعال روسیه و ایران در تلاش برای دستکاری در کاربران بالا بردن جدید سال 2020 انتخابات ترس

Facebook گفت: آن را حذف تمام شک حساب صفحات و گروه با اشاره به سیاست منع دولت از دخالت و هماهنگ اصیل رفتار است. حتی اگر دروغ مبارزات تا حد زیادی رخ داده در خارج از کشور و کار در مقیاس کوچک وحی که روسیه به طور خاص همچنان به تلاش برای تسلیحاتی از سایت های رسانه های اجتماعی است به احتمال زیاد به unnerve آمریکا رهبران. بسیاری در واشنگتن که از ترس کرملین می تواند هدف را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, آنجا که خود را آنلاین ارتش را چهار سال پیش.

“ما در حال پیشرفت ریشه کن کردن این سوء استفاده, اما همانطور که ما قبل گفت: این یک چالش مداوم” گفت: Nathaniel Gleicher این شرکت سر از سیاست های امنیتی. “ما متعهد به طور مستمر بهبود به ماندن بگیرید پیش. این بدان معناست که ساختمان فن آوری بهتر استخدام افراد بیشتر و همکاری نزدیک با اجرای قانون کارشناسان امنیتی و شرکت های دیگر.”

با ایران, Facebook گفت: تقریبا یک دوجین حساب — که آن را به طور مستقیم کراوات به ملت دولت — محتوای به اشتراک گذاشته شده در انتخابات ایالات متحده و ایالات متحده-روابط ایران و گاهی اوقات در تلاش برای تماس با مقامات دولتی در این روند است. آنها تا به حال کوچک زیر و Facebook مربوط به این عملیات را به یک شبکه ای از صدها حساب با گسترده رسیدن به آن غیر فعال شده در ژانویه 2019. این تلاش به دنبال تقویت رسیدن به محتوای تولید شده توسط رسانه های دولتی ایران. روز چهارشنبه توییتر همچنین اعلام کرد که در زمان پایین کوچک “شماره حساب” با لینک کلیک کنید برای ایران.

این takedowns می رسند همان روز که دیجیتال محققان گذاشته سر حد کامل از تلاشهای ایران به شکل سیاسی مکالمات آنلاین. اصطلاح “sockpuppets” از کشور و دولت تا به حال بیش از 2,200 دارایی در Facebook, از جمله حساب و صفحات که به طور مستقیم متاثر از 6 میلیون کاربر در سطح جهان با توجه به داده های جدید وارد شده توسط شورای آتلانتیک. در توییتر, 8,000 حساب تولید حدود 8 میلیون پیام گزارش خود را در بر داشت. این تجزیه و تحلیل شامل نمی شود آخرین نمونه از اصیل فعالیت در دو سایت.

بر خلاف روسیه که به دنبال ترویج اجتماعی, اختلاف ایران آنلاین رگبار گلوله هدف است برای پیشبرد “تحریف حقیقت” نوشت منجر شود محققان امرسون T. Brooking و سوزان Kianpour. کمپین “نمایی ایران اقتدار اخلاقی در حالی که به حداقل رساندن ایران به سرکوب شهروندان خود و شیب هزینه های انسانی” از آن سیاست خارجی گفتند. این تلاش ها به طور معمول اوج زمانی که ایالات متحده و ایران در تضاد هستند — از جمله بیش واشنگتن تصمیم به راه اندازی یک حمله نظامی در ایران رهبران نظامی.

هنوز هم محققان هشدار داد که ایران مانند روسیه “ممکن است اقدام مستقیم در انتخابات دخالت در سال 2020 و فراتر از آن.” هر چند آنها گفت: هیچ شواهد نشان می دهد این اتفاق افتاده است, آنها هشدار داده, آن را نمی کند “مانع چنین آینده مبارزات بر ایران علاقه ای به دستیابی به بهبود روابط با ایالات متحده است.”

Facebook نیز حذف 78 حساب که در درجه اول هدف قرار داده است که اوکراین و Facebook گفت: تا به حال “لینک به اطلاعات نظامی خدمات است.” این عملیات به طور کلی با تکیه بر “واقع بینانه به دنبال حساب” به گسترش رسیدن به طرفدار روسیه روایات در خارج از وبلاگ ها با توجه به تجزیه و تحلیل محتوا توسط Graphika یک شرکت تحقیقاتی است که تا به حال دسترسی به Facebook داده است. گاهی اوقات این حساب به طور مستقیم و تن به تن پست های وبلاگ خود را به سایت های خبری محلی, “ضربه زدن به این رسانه ها’ مخاطبان” محققان نوشت.

Facebook کشف جدید در مورد مخرب روسیه فعالیت می رسد نزدیک به چهار ماه پس از آن یافت می شود اولین نشانه های کرملین-تراز وسط قرار دارد, دخالت, در سال 2020 مسابقه. فن آوری های غول پیکر کشف شده حساب ظاهر می شود اجرا شده توسط مردم محلی وزن در مسائل سیاسی در نوسان متحده حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خوردگی دموکرات ها در برابر یک دیگر و ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook همچنین اعلام کرد که روز شنبه آن را به حال معلول یک رمان نوع دروغ عملیات: تلاش توسط مخابرات ارائه دهندگان در میانمار و ویتنام به بی اعتبار کردن رقبای خود را آنلاین.

این شرکت به نام Mytel بود پشت Facebook صفحات که در زمان هدف “در این شرکت رقبای خود به عنوان یک وسیله غیر مستقیم تقویت نام تجاری خود را و سود” با توجه به شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی تحقیقات آزمایشگاه. که شامل یک کمپین هماهنگ برای دریافت Facebook کاربران به شماره گیری یک کد ویژه ای است که تا به حال اثر غیرفعال کردن برخی از تماس های خروجی. یک روز قبل از آن ظاهر گرچه Mytel خود در Facebook صفحه “به راحتی” ارائه بینندگان برای رفع این مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>