Facebook بدست Giphy یک موتور جستجو برای ویروسی, تصاویر متحرک

Giphy برنامه در سمت راست خود را, اما بسیاری از مردم استفاده از آن در زمینه خدمات دیگر — به عنوان یک افزودنی به iMessage اپل ابزار برای ارسال پیامک برای مثال و یا به عنوان یک راه برای ارسال تصاویر ویروسی به همکاران با استفاده از شل. در دستیابی به این شرکت Facebook نشانه جمعه آن را برنامه ای برای تغییر Giphy هسته قابلیت حمایت از آن خواهد سرمایه گذاری بیشتر در محتوای در حالی که اطمینان از توسعه دهندگان “ادامه خواهد داد به همان دسترسی” به زمینه ای کد.

اما این همچنین بدان معنی Facebook را یکی دیگر از مسیر به رقیب نرم افزار — و این باعث برخی از مردم را به تجدید نظر در چگونه آنها با استفاده از سرگرم کننده مکالمه GIF ابزار. این یک مثال دیگر از Facebook رسیدن به تقریبا در هر گوشه ای از اینترنت حتی بخش هایی هستند که به صراحت کنترل توسط شبکه های اجتماعی است.

تماس به حذف Giphy ظهور در سراسر رسانه های اجتماعی در روز جمعه که مردم به عقب رانده در برابر یکی از راه های بیشتر برای Facebook برای جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد آنها. Facebook با استفاده از داده های جمع آوری شده از مردم پست را دوست دارد — و در حال حاضر شاید GIF جستجوهای — به خدمت شخصی تبلیغات در سایت خود.

Facebook کاهش یافته است به نظر. Giphy افسر ارشد فناوری سفت چوپان گفت: در بیانیه ای که این سرویس با استفاده از داده هایی که ناشناخته خواهد ماند و جمع “است و هیچ راهی برای Giphy شخصا به شناسایی هر گونه کاربران از طریق جستجو در رفتار در سیستم عامل های دیگر.”

Facebook مواجه شده است و رشد واکنش در مورد آن سیاست حفظ حریم خصوصی برای دو سال گذشته است. بسیاری از کاربران به خصوص با تعجب به دسترس رسانه های اجتماعی غول اینترنت توانایی ردیابی زمانی که این شرکت منتشر شد یک راه برای دیدن “خاموش-Facebook فعالیت” سال گذشته است. این ویژگی نشان می دهد که چقدر اطلاعات این شرکت را جمع آوری و حتی اگر شما در یک Facebook متعلق به سایت و این برنامه بسته شده است.

رمز برنامه سیگنال که بسیاری از استفاده برای امن پیام های تلفن همراه در پاسخ به سرعت به اطمینان کاربران در مورد Facebook را کسب جمعه.

“سیگنال در حال حاضر با استفاده از یک حریم خصوصی حفظ رویکرد برای جلوگیری از GIF جستجو دهندگان از دریافت اطلاعات کاربر” سیگنال خالق Moxie Marlinspike توییتی. او مربوط به یک سال 2017 وبلاگ پست توسط پیام شرکت توضیح می دهد که آن را با استفاده از یک شبکه خصوصی برای قطع هویت کاربر را از خود GIF جستجو نمایش داده شد.

Instagram محصول, معاون رئیس جمهور, Vishal Shah نوشت: در وبلاگ شرکت پست که Giphy ادغام خواهد کمک به مردم بهتر بیان خود را در پیام.

“هر دو ما خدمات بزرگ حامیان خالق و هنرمند جامعه است و ادامه خواهد داد” او نوشت. “با هم ما می توانیم آن را آسان تر برای هر کسی که برای ایجاد و به اشتراک گذاری کار خود را با جهان است.”

Facebook شده و تغییر منابع خود را بیشتر به سمت مستقیم پیام برای سال گذشته تا کنون پس از اجرایی مارک زوکربرگ اعلام کرد که حریم خصوصی تمرکز این شرکت در حال رشد در میان ضد تراست و نگرانی های حریم خصوصی از تنظیم کننده فدرال و شرکت منتقدان.

معامله بعید است به ماشه یک بررسی اجباری از تنظیم کننده فدرال که در حال حاضر مورد نقد Facebook گذشته خرید به صورت بالقوه ضد تراست نگرانی به گفته یک منبع آشنا با معامله شد که مجاز به بحث در مورد جزئیات. تنها معاملات بیش از یک اندازه خاص ماشه رسمی دولت را نقد کنید.

در ماه فوریه هر چند کمیسیون تجارت فدرال اعلام گسترده تحقیق به پروب گذشته خریداری توسط Facebook و دیگر تکنولوژی غول های که ممکن است بیش از حد کوچک به حکم بازرسی نزدیک تر توسط دولت ناظران در آن زمان آنها اعلام شد. در این روند, سازمان, نشانه های آن می تواند باز کردن کسانی که معاملات آن بعدا مشخص شود ضد رقابتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>