Facebook بدست Giphy یک موتور جستجو برای تصاویر متحرک

“هر دو ما خدمات بزرگ حامیان خالق و هنرمند جامعه است و ادامه خواهد داد” Facebook گفت: در یک پست وبلاگ. “با هم ما می توانیم آن را آسان تر برای هر کسی که برای ایجاد و به اشتراک گذاری کار خود را با جهان است.”

در ماه فوریه هر چند کمیسیون تجارت فدرال اعلام گسترده تحقیق به پروب گذشته خریداری توسط Facebook و دیگر تکنولوژی غول های که ممکن است بیش از حد کوچک به حکم بازرسی نزدیک تر توسط دولت ناظران در آن زمان آنها اعلام شد. در این روند, سازمان, نشانه های آن می تواند باز کردن کسانی که معاملات آن بعدا مشخص شود ضد رقابتی است.

فن آوری های غول پیکر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Giphy برنامه است در حق خود است اما اکثر مردم به نظر می رسد به استفاده از آن در زمینه سایر خدمات — به عنوان یک افزودنی به iMessage اپل ابزار برای ارسال پیامک برای مثال و یا به عنوان یک راه برای ارسال تصاویر ویروسی به همکاران با استفاده از شل. در دستیابی به این شرکت Facebook نشانه جمعه آن را برنامه ای برای تغییر GIHPY هسته قابلیت حمایت از آن خواهد سرمایه گذاری بیشتر در محتوای در حالی که اطمینان از توسعه دهندگان “ادامه خواهد داد به همان دسترسی” به زمینه ای کد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>