چارلز لکلرک از آن ساخته شده دو برد از دو به عنوان راننده فراری در غالب یک مسابقه-نبرد طولانی با ردبول الکس Albon به پیروزی در مجازی چینی جایزه بزرگ.

دو F1 به طور منظم ثابت کرم از زمین بالا دو نقطه در شبکه در مرحله مقدماتی به عنوان لکلرک خود را ادامه داد سلطه eSports جهان با یک فرض زمان دامان در اطراف مدار شانگهای بین المللی.

این رویداد در جای به تعویق افتاد جایزه بزرگ چین که برای اولین بار از هشت مسابقه شده اند که به نام کردن در این فصل پس از بیماری همه گیر کوروناویروس با چین اولیه شیوع تخمگذار ادعا می کنند به آنچه که قرار بود دور سوم از سال 2020 کمپین در فوریه قبل از هر کسی می دانستم که تا چه حد از نحوه بد Covid-19 خواهد تاثیر ورزشی سال.

اما با رشد تعداد رانندگان F1 در این شبکه هر یکشنبه شب فراهم می کند چیزی برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط این غیبت با مکلارن Carlos Sainz آخرین به متقاطع را از خودرو به مجازی و پیوستن به لکلرک Albon جورج راسل نیکلاس Latifi و آنتونیو Giovinazzi در میان رانندگان حرفه ای همراه با یک تعداد انگشت شماری از فرمول دو امیدوار.

مقدار زیادی از اوایل مسابقه دندان درآوردن مشکلات شده اند, اتو کردن توسط Codemasters و میزبان Venturebeat Esports عرصه و در عین حال یکی ثابت غایب باقی مانده Lando نوریس به عنوان بریتن با تجربه مسائل مربوط به اتصال به او را ترک کند و قادر به رقابت برای سومین مسابقه در یک ردیف باعث خود هزاران نفر از Twitch مشترکین در عین حال یکی دیگر خسته کننده بود ،

هنوز که نه تنها ثابت در Virtual Grand Prix سری به عنوان یک بار دیگر لکلرک رهبری از جبهه به محض این که چراغ بیرون رفت و تنها در این زمان او تا به حال شرکت به نگه داشتن او را صادقانه در قالب Albon. لندن متولد تایلندی خود قرار داده ملبورن مبارزه در پشت او برای نشان دادن خود واقعی سرعت در چین و ظهور به عنوان لکلرک شدیدترین رقابت و به نظر می رسد به پیشدستی کردن لکلرک با اوایل lap-سه گودال توقف برای به دست گرفتن رهبری زمانی که فراری را متوقف و دو دور بعد.

قمار برای Albon شد مدیریت لاستیک به پایان فقط برای لکلرک به تعجب او را به نوبه خود یکی مجبور فراری تا در داخل و برگزاری بر روی سرب از طریق نوبت دو و سه از جایی که او قادر به جلو و دور از دامان توسط دامان. حرکت آینه یکی که لکلرک در واقع تولید شده در Albon در سال 2017 در F2 زمانی که این دو مبارزه در این مسیر برای مسابقه پیروزی اگر چه این زمان لکلرک به Albon یک پرتاب فقط برای اطمینان از حرکت ساخته شده بود – بازگشت نعمت پس از اینکه در پایان نسبتا قوی پیشی خود را در روز شنبه Veloce Esports ‘نه GP در مقابل’ رویداد.

پشت سابق مک لارن راننده Stoffel Vandoorne قادر به را تشکیل می دهند به صورت ناامید کننده مقدماتی جلسه دیدم که مکان دوم را شروع به باز کردن به یک پنجم شروع به دامان نهایی بار نوشته شده بودند, به تضعیف رنو توسعه راننده Guanyu ژو و ظاهر را به محل نهایی بر روی سکو. ژو بازگشت به این رویداد پس از پیروزی باز Bahrain Grand Prix, اما با امثال لکلرک و Albon پیوستن به این مجموعه در غياب او F2 مسابقه برنده شدم سریع تحقق است که رقابت قابل توجهی افزایش یافته.

اما Vandoorne به دست آورده خود را یک دوم مجازات برای تکرار تخلف در دامان 13 و آن را به عقب آمد او را نیش می زنند به عنوان هر دو ژو و راسل قادر به پایان است که در آن بازه زمانی به تنزل او به مکان پنجم و خاموش کردن تریبون.

یک خشم راسل مبارزه راه خود را به میدان با وجود دریافت مجازات در هر دو مرحله مقدماتی و رقابت خود را با دیگر F2 راننده در لوئیس Deletraz برگزاری زمان مرسدس تست راننده استبان گوتیرز به ششم.

این شبکه همچنین ویژه دو ستاره فوتبال در رئال مادرید تیبو کورتوا دروازه بان و مهاجم لاتزیو چیرو بی حرکت و مانند بسیاری از بار در لیگ قهرمانان اروپا شد رئال مادرید که در بالا آمد با 15 قرار داده شده در پایان اولین بازی خود را در دو مکان جلوتر از ایتالیایی به جلو است.

مجازی چینی جایزه بزرگ نتیجه

 1. لکلرک
 2. Albon
 3. ژو
 4. راسل
 5. Vandoorne
 6. گوتیرز
 7. Deletraz
 8. لاوسون
 9. Latifi
 10. Sainz
 11. Fittipaldi
 12. Ilott
 13. Broadbent
 14. کوریا
 15. کورتوا
 16. دیویدسون
 17. بی حرکت
 18. Poulter
 19. Giovinazzi DNF
 20. نوریس DNS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات