حزقیال الیوت ابراز نگرانی در مورد NFL برنامه برای محافظت از بازیکنان, خانواده

“من فقط احساس می کنم مثل بسیاری از قطعات متحرک است که باید به نمیفهمد” الیوت گفت. “من فقط نمی دانند که چگونه آنها می توانند نگه داشتن بازیکنان سالم است. شما رو به سلامت بازیکنان ، و آن را حتی بسیار من می خواهم بگویم بازیکنان در سلامت چون من تاج و آن واقعا بر من بسیار است. اما بسیاری از مردم که بچه های آنها ممکن است کودکان مبتلا به آسم پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است با آنها زندگی می کنند.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای مطمئن شوید که بازیکنان و خانواده ها و مربیان و همچنین خانواده های خود نیستند در معرض خطر قرار داده.”

NFL شبکه گزارش داد در هفته گذشته که الیوت به حال آزمایش مثبت برای covid-19. روز چهارشنبه گفت او بیشتر روی پای خود را هر چند نه به اندازه کافی برای شروع کار در آماده سازی برای فصل.

“من می گویند من تا به حال شاید یک یا دو روز احساس کردم با علائم و حتی پس از آن را بیش از حد بد” الیوت گفت. “من تا به حال سرفه و کمی تنگی نفس اما در حال حاضر راستش من احساس خوبی در من احساس طبیعی است. هنوز هم نمی تواند کار کند.”

NFL شبکه broncos گزارش روز شنبه که NFL و اتحادیه بازیکنان توافق کردند که بازیکنان را گزارش به اردوگاه های آموزشی شروع جولای 28. اما دو طرف هنوز در حال مذاکره چگونه تیم را از کار در میان یک بیماری همه گیر است که بدتر شدن در تعدادی از کشورهایی که میزبان تیم NFL.

فصل برنامه احتمالا کوتاه خواهد شد به دو بازی هر تیمی با این حال و روز پنج شنبه ESPN Adam Schefter گزارش شده است که سالن از شهرت بازی سالانه پیش فصل بارسلونا در کانتون اوهایو لغو شد. Plus Pro Football Hall of Fame را enshrinement مراسم را در بر می گیرد که همان آخر هفته در ماه اوت به تعویق افتاده است.

کابوی ها و استیلرز برنامه ریزی شده بود به بازی در سالن از شهرت بازی در اوت. 6 و از آنجا که انتظار می رود به گزارش به اردوگاه های آموزشی قبل از سایر تیم ها است. آنها در حال حاضر مربع در سال 2021 بازی Schefter گفت و گزارش در همان زمان به عنوان تیم های دیگر. این سال را به سالن از شهرت enshrinement مراسم همچنین انتظار می رود که سال آینده برگزار می شود.

تعدادی از NFL مربیان ابراز نگرانی در مورد اجتماعی فاصله دستورالعمل که به احتمال زیاد در محل اردوگاه های آموزشی. الیوت به نظر می رسد فکر می کنم آنها ممکن است به منظور, مهم نیست چقدر سخت آنها ممکن است به جلو.

“من امیدوارم که ما یک فصل” الیوت گفت. “اما آن را به حق”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات