Expletive پر تصویری از Bolsonaro ادای سوگند در جلسه هیئت دولت منتشر شده توسط دادگاه برزیل

Expletive پر از فیلم های از برزیل راست رئیس جمهور شکایت در مورد قادر به دریافت اطلاعاتی از پلیس منتشر شده توسط این کشور در دیوان عالی کشور است.

Jair Bolsonaro پاکستان در این کلیپ که او نمی خواهد اجازه دهید دوستان و خانواده خود را دریافت کنید “پیچ” از آنجا که او قادر به تعمیرات اساسی و اجرای قانون مقامات.

پوپولیستی رئیس جمهور که با آن مواجه پایدار آمریکا رویکرد خود را به کروناویروس اورژانس به برزیل تلفات موج به بیش از 20 ، 000 است در مرکز تحقیقات جنایی را به ادعا می کند او به دنبال جایگزین top پلیس فدرال مقامات.

سرجیو مرو سابق وزیر دادگستری مدعی آقای Bolsonaro اخراج رئیس پلیس فدرال به عنوان او می خواست کسی در این موقعیت که او را تغذیه پلیس هوش.

آقای مورو که در راس یک فساد سرکوب تحویل در اطلاع او ماه گذشته پس از Mr Bolsonaro اخراج پلیس فدرال مدیر کل و بدون اعطا با او.

“من سعی کردم به تغییر ما امنیت مردم در ریو دو ژانیرو رسما و من قادر به. که بیش از. من نمی خواهد صبر برای خانواده و یا دوستان به پیچ” آقای Bolsonaro می گوید: در تصویری از جلسه هیئت دولت از ماه گذشته که به ظاهر در روز جمعه.

در این ویدئو ساخته شده است که دیوان عالی کشور سایت سقوط به علت مردم تقاضا به تماشای آن او می افزاید: “اگر شما نمی توانید تغییر دهید (رسمی) تغییر رئیس خود را. شما نمی توانید تغییر دهید ، تغییر وزیر. پایان داستان. ما در حال شوخی نیست در اطراف”.

آقای Bolsonaro را پسران Flavio Bolsonaro و کارلوس Bolsonaro در حال حاضر در حال بررسی بیش از اتهامات سوء رفتار. هر دو آنها را انکار و ادعا می کند.

رئیس جمهور که مشهور است برای ساخت تهاجمی, آتش زا, off-the-کاف نظرات در مورد زنان مردم سیاه و سفید و تعهداتشان است اصرار او بحث خود پرسنل امنیتی به جای پلیس در این کلیپ ویدیوئی.

او ادعا وجود دارد “هیچ نشانه ای از دخالت در پلیس فدرال” در یک Facebook post.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>