تعجب کارشناسان در مورد چین ادعا می کنند از coronavirus پیروزی در ووهان

چین روزانه ایسنا

ساکنان خداحافظی به یک تیم پزشکی از استان گوئیژو که ترک ووهان چین در 25 مارس سال 2020 است.

چین است که برنده آن “مردم جنگ” در برابر coronavirus. که پیام فرستاده شده توسط چینی رهبران و دیپلمات و تکثير توسط حزب کمونیست کنترل را فشار دهید.

یک بخش مرکزی از روایت است که در ووهان یک بار مرکز شیوع و سایت از سفر اخیر خود از رهبر جمهوری چین را متوقف کرده است انتقال در آهنگ های خود را. آن رفت و پنج روز بدون گزارش جدید محلی موارد است. روز دوشنبه ووهان گزارش یک مورد جدید.

در یک کشور در حال ظهور از خرد کردن مستند و جهان به دنبال پاسخ — پایین تر مورد شمارش به نظر می رسد واقعا خبر خوبی است. کشورهای دیگر را از نزدیک تماشا بحران در ووهان برای درس چگونه بهترین برای کنترل محلی شیوع.

اما ووهان را نزدیک به صفر تعداد است که به سوال نامیده می شود مستقل گزارش و ملاقات با سوء ظن از کارشناسان. این بر مسائل گسترده تر در سراسر چین است. این کشور به طور کلی coronavirus اعداد است و ملاقات با برخی از شک و تردید پس از اولین نشانه های بحران است.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

گزارش جداگانه از چینی و ژاپنی و هنگ کنگ رسانه ها نشان می دهد کمبود موارد جدید در ووهان ممکن است منعکس کننده یک شیب در تست. کارشناسان بهداشت عمومی نیز توجه داشته باشید که چین را شامل نمی شود تایید کرد بدون علامت موارد در آمار و ارقام خود را — یک پتانسیل نقطه کور.

http://www.washingtonpost.com/video/world/great-wall-of-china-re-opens-despite-ongoing-concerns-over-the-coronavirus-pandemic/2020/03/24/e51f18cc-a9cd-43fc-9bf6-68020d78bff4_video.html

این شکاف به ویژه نگران کننده است زیرا در روز شنبه ده ها میلیون نفر از ساکنان استان هوبئی قادر خواهد بود به حرکت در اطراف برای اولین بار در ماه. هر چند ووهان ولایت باقی خواهد ماند در مستند برخی از ترس موج دیگری از موارد ممکن است به عنوان مردم شروع به سفر در داخل و اطراف چینی انجامید.

“صفر موارد در این مورد بیشتر از یک معنی نمادین” گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

“این است که به مردم بگویند” همه چیز امن است, وقت آن است که برای رفتن به محل کار آن است که زمان برای کسب و کار به بازگشت به حالت عادی” او ادامه داد: “برای نشان دادن جهان خارج چگونه موثر چینی رویکرد است و چگونه این می تواند یک جایگزین مناسب به غرب در اين زمينه است.”

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر کوروناویروس]

اما حتی چین برتر لی کچیانگ هشدار داد دولت های محلی روز شنبه به “پوشش” گزارش کوروناویروس “به خاطر نگه داشتن جدید مورد اعداد صفر است.”

گتی ایماژ

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارکنان خود را به خوردن ناهار در حالی که ماندن دو متر از هم جدا در دانگ فنگ Fengshen گیاه در مارس 24, 2020 در ووهان چین.

چین مستند ووهان و خیلی هوبئی استان بی سابقه بود. پرواز و قطار متوقف شد, حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق در آمد و کسب و کار شده اند توقیف — نه برای روزها یا هفته, اما برای دو ماه.

هر چند چین روشها شامل تاکتیک های شدیدی مانند قفل کردن مردم در آپارتمان خود و فشرده مدار بسته جهان است که به دنبال به هوبئی برای دیدن آنچه که تاکتیک ممکن است کار می کنند.

روشن است که این وضعیت در ووهان به طور چشمگیری بهبود یافته.

گزارش از ووهان در اواخر ماه ژانویه و فوریه نشان داد به شدت سبب شیوع بیمارستان که در آن پزشکان سقوط و بيماران تحت درمان در راهروها.

در مارس 10, بیش از دو ماه پس از مستند آغاز شده Xi بازدید از شهر یک سیگنال را به مقامات محلی که زندگی عادی باید به زودی از سر گرفته شود. هفته آینده ووهان گزارش صفر در موارد جدید برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد.

اما مستقل گزارش آزمایش قرار گرفته است و این ادعا است. یک مارس 23 گزارش از Caixin های خروجی است که انجام داده است پیشگامانه پوشش این بحران نشان داد که این ویروس هنوز هم ممکن است در این شهر است.

خبرگزاری گتی ایماژ

ساکنان خارج شدن از یک اتوبوس در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در 25 مارس سال 2020 پس از حمل و نقل عمومی تا حدودی از سر گرفته در این شهرستان است.

“هنوز هم وجود دارد چند یا یک دوجین افراد بدون علامت در هر روز” یک ناشناس رسمی در چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, به نقل Caixin. “آن را نمی تواند مشخص شود که آیا انتقال شده است به طور کامل قطع شده است.”

چین بر خلاف کشورهای دیگر تنها تعداد بیماران با هر دو تست مثبت و علائم به معنی کسی است که تست شده و تایید شده است که این ویروس اما همچنان بدون علامت ممکن است از نظر آماری نامرئی.

[نقشه برداری این ویروس گسترش]

هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش داد که آن را دیدم طبقه بندی شده دولت چین داده ها نشان می دهد بیش از 43 ، 000 نفر در چین در حال آزمایش مثبت برای این ویروس توسط پایان ماه فوریه بدون نشان دادن علائم. اگر این رقم درست است حدود یک سوم از چین موارد بدون علامت — یک نوع از مورد است که محققان در سراسر جهان هنوز به شدت در تلاش برای درک.

وجود دارد سوال هم در مورد میزان تست. یکی دیگر از هنگ کنگ, اخبار خروجی RTHK صحبت به مردم در ووهان که مدعی بودند محروم تست در تلاش برای نگه داشتن مورد شمارش پایین.

ژاپن Kyodo news به نقل از ناشناس ووهان دکتر گفت که تست بود که به حالت تعلیق در پی Xi سفر به ساحل تا فرض که جنگ برنده شده است.

واشنگتن پست است و نه به طور مستقل تایید این حساب اما استراتژی آنها توصیف نگه داشتن مورد شمارش پایین خودداری داده ها — سازگار با قبل از آن تلاش.

یک پست حساب از اوایل روز از وقوع در ووهان نشان داد که چگونه پنهان کاری و سانسور سوخت این ویروس را در سراسر چین و در سراسر جهان است. در ماه ژانویه مقامات محلی متوقف ضبط جدید موارد جلوتر از حزب کمونیست کنفرانس در هوبئی استان است. چین نیز موفق به به اشتراک گذاری اطلاعات مهم خود را با سازمان بهداشت جهانی است.

با قرار دادن یک چرخش مثبت در داده ها از ووهان مقامات محلی احتمالا تلاش برای توجه Xi تماس به اقتصاد در حال حرکت است.

چین در تلاش است برای پیدا کردن یک تعادل بین مبارزه با ویروس ها و کشتار اقتصاد” گفت: دالی یانگ, یک کارشناس سیاست چین در دانشگاه شیکاگو است.

به عنوان ووهان به نظر می رسد پیش رو به پایان از آن مستند در مارس 8, مقامات نیاز به گام تا تست نه کاهش آن گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“این مهم است برای حفظ هوشیاری,” او گفت:. “در حال حاضر زمان برای اعلام پیروزی است.”

ادامه مطلب

قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس

برای اولین بار چین است. پس از آن ایتالیا. آنچه ایالات متحده می توانند یاد بگیرند که از افراطی coronavirus مستندات.

نظریه پردازان توطئه سرزنش ایالات متحده برای کوروناویروس. چین خوشحال است برای تشویق آنها.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>