کارشناسان هشدار می دهند که همه گیر درد است در مورد شیب و سرعت غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که

لئو کوریا AP

یک داوطلب حمل صابون و مواد شوینده برای توزیع در ریو دو ژانیرو favela از رکینها.

پرو سعی به انجام همه چیز را راست. مقامات اعلام اولیه ملی مستند و حمایت از آن با 16,000 بازداشت. در عین حال موارد تایید شده از رمان coronavirus ها موجی نزدیک به 60 درصد از آخر هفته گذشته.

در مصر ناظران می گویند یک سرکوبگر دولت بسیار undercounting آلوده. در برزیل که در آن رئیس جمهور است و لقب آمریکای لاتین بزرگترین شیوع یک “فانتزی” اعداد بالا رفتن سرسام آور هستند.

نیویورک بیمارستان ها و روستاها در حال حاضر خط مقدم جبهه جهانی همه گیر. اما اپیدیولوژی و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند coronavirus آماده است برای گسترش خطرناکی جنوب شمعی کشورهای در حال توسعه در حال حاضر گرفتار چیز ساییده شده سیستم مراقبت های بهداشتی شکننده دولت و فقیر جمعیت برای آنها اجتماعی فاصله می تواند عملا غیر ممکن است.

[برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم است.’]

آنها هشدار داده و از یک تقویت بحران جهانی در هفته های آینده قابل توجه سازمان ملل است که حداقل می توانیم آن را در زمانی که کشورهای ثروتمند به احتمال زیاد بیش از حد دلچسب با شیوع بیماری های خود را برای ارائه این نوع از کمک آنها توسعه یافته در طول قسمت از بیماری است که محدود به کشورهای در حال توسعه. اضافه کردن در تراکم جمعیت و شرایط بد بهداشتی در برخی محله های فقیرنشین شهری و کارشناسان هشدار می دهند که درد همه گیر است در مورد شیب و سرعت غنی تر از کشورهای فقیر هستند.

“در سه تا شش هفته در اروپا و آمریکا ادامه خواهد داد و در تلاطم این — اما بدون شک وجود دارد این مرکز را به حرکت مکان هایی مانند بمبئی, Rio de Janeiro و مونروویا” گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “ما باید بسیار نگران است.”

احمد Jallanzo

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پیاده خواندن یک تخته سیاه در مونروویا, لیبریا.

آن ناشناخته که آیا این ویروس را به عنوان کاهش بهار و تابستان آمده به نیمکره شمالی است. اما اگر این تاپیک رو به افزایش نگرانی که از آن خواهد شد با این حال همچنان به ساخت و گسترش در نیمکره جنوبی فصل زمستان و افزایش پتانسیل برای retransmission به شمال امریکا و اروپا و آسیا بعد از این سال.

“قطعا وجود دارد یک خطر قابل توجه” گفت: Stephen Morisson مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “این است که بسیار سریع در حال حرکت به شدت انتقال ویروس است که انتظار می رود برای ادامه گردش در اطراف این سیاره است. پایین دست به عنوان رویکرد ما موج بعدی — زمستان 2020-2021 — ما باید نگران واردات این ویروس از نیمکره جنوبی است.”

[جهان مردمان بومی با سابقه غم انگیز از بیماری درخواست خارجی ها برای حفظ coronavirus دور]

این بیماری همه گیر در حال حاضر مقابله با برخی از جهان فقیرترین کشورهای خود را با بزرگترین چالش اقتصادی در دهه. ضرر و زیان درآمد در جهان در حال توسعه انتظار می رود به بیش از $220 میلیارد, سازمان ملل متحد روز دوشنبه هشدار داد. نزدیک به نیمی از تمام مشاغل در آفریقا می تواند از دست رفته.

ثروتمند دولت های اروپایی در حال پرداخت furloughed کارگران اکثریت از حقوق خود و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست دادن شغل خود را برای دسترسی به مزایای بیکاری. اما میلیاردها نفر از مردم در آفریقا و جنوب آسیا و بخش هایی از آمریکای لاتین و کارائیب در اقتصاد غیررسمی و زندگی, زندگی در حاشیه با کمی به هیچ شبکه امنیت اجتماعی.

آنها فروشندگان خیابانی, خانه, پاک کننده موتور سیکلت-رانندگان تاکسی. آنها زندگی می کنند و چه آنها کسب درآمد برای روز. آنها اغلب فاقد اموال و یا پس انداز. آب در حال اجرا. یخچال و فریزر. آنها که گفته بودن فاصله خود را از نظر اجتماعی در حالی که آنها خواب در اتاق کهنه در برخی از موارد با یک دوجین یا بیشتر مردم است.

Rajanish Kakade

AP

مردم ایستاده در صف برای دوباره پر کردن سیلندر گاز در بمبئی.

ام محمد یک مادر تنها در اسکندریه مصر زندگی می کردند و بدون حقوق و دستمزد پس از وقوع مجبور لباس کارخانه که در آن او کار می کرد به نزدیک سه هفته پیش.

“ما در حال افرادی که زیر rock bottom,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال نابودی است.”

در مصر و ترس از تعدادی از آلوده می تواند حداقل 10 برابر بیشتر از 609 تایید شده توسط دولت استبدادی. مقامات اختلاف چنین تخمین می زند و یک روزنامه نگار غربی به ترک این کشور در ماه مارس برای چاپ و نشر آنها.

[Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار]

بدون 75 دلار حقوق ماهانه ام محمد قطع شده است دوباره روی گوشت و سبزیجات برای خانواده اش. در حال حاضر او دست و پنجه نرم کردن با یک تصمیم مهم: آیا به صرف محدود ذخایر مواد غذایی و یا ماسک صورت پزشکان توصیه می کنند برای دخترش مبتلا به سرطان. با کیفیت بالا, ماسک, هزینه 100 پوند مصر یا نزدیک به 7 دلار.

“اگر من می خواهم به در برده برای یک صد پوند باید من استفاده از آن را به خرید یک ماسک صورت برای دختر من و یا به خرید مواد غذایی خود را؟” “و از کجا می توانم دریافت پول در حال حاضر؟”

عمرو عبدالله Dalsh

ایسنا

ترافیک پر خیابان ها و پیاده جمعیت پیاده رو از قاهره منطقه از ال-Mosky.

هند یکی از اولین کشور در جهان برای تحمیل اجتماعی, فاصله, قوانین, به گزارش 1,397 موارد covid-19. تحلیلگران می گویند که در نظام سلامت خواهد بود و مجهز برای مقابله با اعداد بزرگتر. این کشور دارای 0.5 تخت بیمارستان برای هر 1000 نفر به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. ایالات متحده 2.8. کره جنوبی 12.3.

کارشناسان می گویند هیچ رسمی شمارش فشرده-تخت های مراقبت یا پنکه. بمبئی متخصص بیهوشی Atul Kulkarni, سردبیر مجله انتقادی مراقبت پزشکی است و تخمین زده می شود وجود دارد در مورد 67,000 فشرده-تخت های مراقبت در کشور 1.3 میلیارد دلار است. دولت در سطح منابع رنگ گریمر تصویر: یک مطالعه نشان داد که, Madhya Pradesh, صفحه اصلی به بیش از 70 میلیون نفر تا به حال فقط 1,816 فشرده-تخت های مراقبت.

[از مکزیک, جدیدترین ابرقهرمان ایران به ظریف ترین دست واشر: سازمان دیده بان چگونه کشورهای در حال ترویج coronavirus ایمنی]

افزایش عفونت به سرعت به پایمال کردن آن منابع است. در مورد بدترین سناریو یک گروه از اپيدميولوژيستها و biostatisticians پیش بینی هند می تواند 915,000 عفونت مه 15. برای آماده سازی هند ممنوع اعلام کرده است صادرات کالا است که می تواند بسیار مهم در مبارزه با کروناویروس از جمله طرفداران فولاد ماسک و ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در حال مطالعه به عنوان یک درمان ممکن برای covid-19 — تصمیم گیری است که می تواند پیچیده توانایی دیگر کشورهای در حال توسعه برای به دست آوردن آنها.

رفیق Maqbool

AP

کارگران مهاجر خط به صورت رایگان مواد غذایی در Mumbai در سراسر کشور مستند در هند.

ابراهیم Soce سقوط, سازمان بهداشت جهانی, دستیار مدیر کل برای پاسخ اضطراری گفت که تا چه حد گسترش ویروس در یک کشور بستگی دارد که چگونه مقامات خود را مدیریت اولین خوشه — “و بسیاری از کشورها به خوبی پاسخ نمی دهد.” یک پوشش نقره ای او گفته است که شیوع بیماری هایی مانند ابولا آموزش دیده اند برخی از کشورهای در حال توسعه به بتراشیم نزدیک به کسانی که مشاوره — چیزی است که بسیاری از آنها در حال حاضر با دقت انجام می دهند.

[سربازان در سراسر جهان یک ماموریت جدید: اجرای coronavirus مستندات]

“در کنگو ما در برخورد با بیش از 6000 هشدار در هر روز در طول های اخیر شیوع ابولا,” او گفت:. “البته کنگو و یا دیگران نمی خواهد بود قادر به رقابت با covid-19 شیوع. به همین دلیل ابتدا بسیار مهم است.”

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در حال حرکت به ارائه میلیاردها دلار وام اضطراری به فقیر و با درآمد متوسط سازمان ملل. اما آنها هشدار داده اند بعید است به اندازه کافی باشد و برخی از کشورهای در حال توسعه نیاز خواهد داشت قابل توجه بدهی.

شهروندان کشورهای فقیر زندگی می کنند و یا ضعیف دولت های سرکوبگر هستند در معرض از پیدا کردن خود بازیگران به سمت پایین جهانی scrum برای داروهای کمیاب و هواکش.

پیلار الیورس

ایسنا

یک داوطلب حامل کمک برای خانواده های فقیر در رکینها favela از ریو.

در بسیاری از کشورها ارزیابی دامنه شیوع باقی مانده است یکی از اساسی ترین چالش است. در پرو پایدار و فعال دولت برنده ستایش به سرعت در حال شتاب تست — یکی از دلایل اخیر افزایش موارد تایید شده. در بولیوی و در عین حال مخاطره آمیز دولت انتقالی تلاش کرده است با ظرفیت محدود برای تست به طور متوسط تنها حدود 12 نتایج در هر روز است.

“ما برخی از کشورها که ما بیشتر نگران هستند” گفت: Jarbas Barbosa, دستیار مدیر کل سازمان بهداشت پان آمریکا. “اولویت هستند مکان هایی مانند هائیتی که در آن آنها بسیار ضعیف سیستم بهداشت و ونزوئلا که در آن آنها باید بسیار محدود دسترسی به دارو.”

[ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus. همسایه ها می ترسند این کشور خواهد شد و خونریزی آلوده شدند.]

سوسیالیستی در ونزوئلا — که در آن شکسته بيمارستان مبارزه با کمبود قدرت یا آب حاد کمبود دارو و لوازم و nonfunctioning تجهیزات — کارشناسان تخمین می زنند وجود دارد کمتر از 200 عملکرد تخت ICU برای یک ملت از حدود 30 میلیون نفر است. منتقدان می گویند دولت است undercounting آلوده; حداقل چهار روزنامه نگاران دستگیر شده اند برای گزارش موارد مشکوک.

“اگر ما شروع به گرفتن تعداد زیادی از بیماران ما سقوط خواهد کرد” گفت: ماریا Eugenia Landaeta از بیماری های عفونی بخش در کاراکاس بیمارستان دانشگاه. “صف های طولانی بیماران در انتظار همه تخت کامل و بیماران ما نمی قادر خواهد بود به hospitalize. به طور خلاصه: در کل هرج و مرج است.”

کارلوس بکررا

خبرگزاری بلومبرگ

مردم با پوشیدن ماسک محافظ انتخاب از طریق زباله در پتر محله کاراکاس, ونزوئلا.

در کشورهای در حال توسعه این بیماری همه گیر است و تنظیمات گسترده شکاف بین نواحی غنی از نخبگان و توده های فقیر در تضاد امداد. در نایروبی را ثروتمند محله به عنوان مثال رستوران ها بسته شده و خیابان ها خلوت و pantries و فریزر از خانه های بزرگ پشت دروازه ترکیبات نگردند با غذا برای هفته ها. اما این شهر وسیع محله های فقیرنشین که در آن اکثریت از آن 4 میلیون نفر زندگی می کنند باقی می ماند شلوغ ضرورت است.

در ضمن کنیا غروب به طلوع مقررات منع رفت و آمد در نظر گرفته شده برای تشویق اجتماعی فاصله — دیده است و نیروهای امنیتی از بند باز کردن ضرب و شتم و گاز اشک آور و counterproductively کررل بازداشت شدگان به گروه.

[چگونه coronavirus است اشتعال شورش سرکوب و منتشر شده در جهان زندانهای]

شادی Okumu, 48, فروش گوجه فرنگی برای تغذیه او پنج فرزند.

“زندگی ما متوقف نمی,” او گفت:. “ما مردم فقیر. ما با کار دست ما و نه کامپیوتر. اگر همه چیز متوقف می شود, ما می میرند.”

برخی در, گرم, گرمسیری سازمان ملل در حال تلاش برای پیدا کردن آرامش به این امید که آب و هوای گرمتر خواهد کند و یا کشتن ویروس. اما علم در پشت این باور هنوز ثابت نشده است, کارشناسان می گویند, و خوشنودی یک تهدید است.

لوئیس Tato

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

داوطلبان کنترل دسترسی به سالن های اجتماعی در نایروبی زاغه از Korogocho.

در برزیل, امریکا بزرگترین کشور با بیشترین موارد گزارش شده از, پاسخ دولت بوده است خورش ریاست جمهوری بي توجهي و اختلافات و متناقض سیگنال است که کارشناسان بهداشت و درمان ترس عملکرد می تواند به عواقب ویرانگر. پرجمعیت ترین ایالت در کشور ساحل جنوب شرقی را به طور موثر تعطیل. اما رئیس جمهور Jair Bolsonaro است به نام بحران یک “فانتزی” رانده “کمی سرد است.” در ملی, آدرس هفته گذشته گفت: در برزیل برای بازگشت به خیابان های تجارت و مدارس. سپس او افتخار است که اگر او آلوده شدند او را برای غلبه بر این بیماری با ورزشی خود را قدرت فیزیکی.

[برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’]

فدرال انفعال است تزیین یک بحران سیاسی در بالای یک بحران بهداشت عمومی به عنوان موارد جدید موشک وار رفتن.

پائولو روبرتو Nunes, 52, فروش بادام زمینی در رکینها ریو بزرگترین favela. او می گوید او نمی تواند متوقف. Nunes دارای پنج فرزند چهار نفر از آنها با او زندگی می کنند, بنابراین او هنوز هم راه رفتن نزدیک به خیابان های خالی هل دادن خود بادام زمینی سبد خرید.

“من می خواهم به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از بیماری از, پخش كردن,” او گفت:. “اما چه کسی را قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است ؟ چه یک نفر مثل من انجام دهید؟”

Faiola گزارش از میامی. Raghavan گزارش از قاهره. Bearak گزارش از نایروبی. McCoy در گزارش از ریو دو ژانیرو. جوانا اسلاتر در دهلی نو شمعون Tegel در لیما پرو, Heba فاروق Mahfouz در قاهره و آنا ونسا Herrero و ماریانا Zuñiga در کاراکاس, ونزوئلا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

به عنوان ویروس خوشه در میان ارتدوکس افراطی اسرائیل اعزام نیروهای امنیتی به آنها را به ماندن در خانه

Coronavirus مرز تعطیلی تهدید اروپا عرضه مواد غذایی

کروناویروس در مرز: چرا مکزیک پس از چند مورد در مقایسه با ایالات متحده

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>