“The 49ers نمی تعطیل Mahomes و من نگران سه ماهه چهارم باز گشت اگر 49ers در حال برنده شدن پس از تصویب با عجله شروع به تایر و رید می یابد, ضعف, اما این است که بهترین دفاع Mahomes مواجه شده است و در طول postseason توسط یک حاشیه قابل توجهی. The 49ers باید بهتر در امتداد خط داد و بیداد در هر دو طرف از توپ در این بازی است که برنده بازی فوتبال برای یک قرن حاضر است.”

ESPN شمارش میدارد از 79 نویسندگان و ویراستاران و تحلیلگران; 49 برداشت ندارند. در میان نام های قابل توجه: Chris برمن (ستاد 35-32); Matthew بری (ستاد 31-27); Todd McShay (ستاد 31-27); مینا Kimes (49ers, 34-31); کتی نولان (49ers, 24-21); و استیو لوی (49ers, 24-17).

“همه بداهتا نمایشنامه که پاتریک Mahomes می کند و سرعت خود را از سلاح و واقعیت این است که من فکر می کنم دامین ویلیامز است برای رفتن به یک عامل مهم در این بازی است.”

“پاتریک Mahomes — عامل یکی از بهترین جرائم از همه زمان — باید توپ گذشته در یک حماسه در ضربات پنالتی و او خواهد مارس شهر کانزاس کردن زمینه برای رفتن پیش نمره.”

“من فقط فکر می کنم 49ers, آنها یکی از سخت ترین خطوط دفاعی در لیگ. آنها در حال رفتن در برابر پاتریک Mahomes که به انفجاری ترین جرم در لیگ. اما من احساس می کنم مانند دفاع برنده مسابقات قهرمانی.”

“یک تیم نیاز خود کارفرمایی به پرتاب برای 300 متری را به نفع خود و دیگری نیست. و معمولا در یک حذفی تنظیم این تیم که نیاز نیست آن QB برای انجام این کار اغلب برنده است.”

“The 49ers سعی خواهد کرد برای محدود کردن سران’ اموال خود را غالب زمین بازی اما آن را یک وظیفه برای حفظ Mahomes را برای چهار چهارم — او تنها قدرت تغییر بازی.”

“بنابراین در اینجا سوال این است: آیا نیک Bosa, دی فورد و شرکت به Mahomes قبل از Mahomes نقاط یکی از انواع گیرنده های گسترده-a– باز کردن در سن Fran ثانویه ؟ با توجه به این که Mahomes هرگز متوقف نمی شود در حال حرکت (ساخت آن را بسیار سخت تر برای ردیابی او را از یک مرد که حل و فصل به جیب) من شرط بندی که Mahomes خواهد بود به عنوان گریزان برابر 49ers بوده و در برابر تقریبا هر تیم (زمانی که سالم) و 49ers نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن او را از به دست آوردن متری و نقاط به ثمر رساند.”

“اشراف هستند برتر تیم بر روی کاغذ میاد رتبه اول در Elo توسط یک سالم حاشیه. بلند رفته اند روز از کانزاس سیتی با تکیه بر بازیافت 49er QBs منجر به شارژ آن در حال حاضر Mahomes که در حال حاضر نرخ بالاتری نسبت به لیگ-میانگین استارت (+119) از هر کارفرمایی در تاریخ حق رای دادن با توجه به Elo. رتبه خود را بسیار بالاتر از آن است که از [جیمی] Garoppolo در مورد آنها Elo باقی مانده است بسیار مطمئن نیستید با وجود سن فرانسیسکو بزرگ فصل است.”

ماک فروشگاه تشک در حال ارائه ارتقاء: اگر مشتریان صرف $3,000 در تشک تنظیم و 49ers پیروزی آنها 50 درصد از پول خود را به عقب و یا 100 درصد در فروشگاه های اعتباری. به عنوان یک پرچین تشک ماک (نام واقعی: جیم McIngvale) است wagered $1 میلیون نفر در سراب تبلیغات در لاس وگاس در 49ers +120 moneyline. اگر شما به یاد McIngvale wagered 13 میلیون دلار در زادگاه خود Houston Astros به ضرب و شتم اتباع واشنگتن در جهان سری مصون سازی در برابر مشابه در فروشگاه ارتقاء. آن را کاملا کار.

“Arf. Arf arf arf. Arf.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im