کارشناسان بحث که آیا ‘ارشد-تنها خرید ساعت محافظت از سالمندان از گرفتن covid-19

دلار کلی و توقف و فروشگاه را باز کردن درهای خود را در اوایل فقط برای شهروندان ارشد و کسانی که با سیستم ایمنی بدن به این شرکت اعلام کرد.

سالمندان-تنها ساعت لگد دلار در مکان های عمومی در روز سه شنبه. ماساچوست مبتنی بر توقف و فروشگاه رول کردن این طرح در روز پنج شنبه. دلار به طور کلی اولین ساعت باز خواهد شد اختصاص داده شده به سالمندان است. توقف و فروشگاه فروشگاه را در خدمت مشتریان 60 ساله و مسن تر بین 6 صبح تا 7:30 صبح

دلار به طور کلی می خواهد برای کمک به سالمندان فروشگاه در کمتر مشغول محیط زیست گفت: سخنگوی شرکت کریستال قاسمی. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که فقط داده های خود را بالاتر استعداد ابتلا به این ویروس است که آن را به آنها می دهد یک فرصت به یک کمی بیشتر تجربه خرید لذت بخش,” او گفت:.

ویژه ارشد ساعت در هر دو فروشگاه به منظور ارائه یک محیط امن برای مشتریان و ایمنی بدن به خطر بیافتد مصرف کنندگان اما کارشناسان سوال چگونه محافظ محیط واقعا هستند.

همه فروشنده هستند پس مسیر دلار کلی و توقف و فروشگاه. او-B, یک سان آنتونیو مبتنی بر فروشگاه مواد غذایی با صدها نفر از مکان در سراسر تگزاس و شمال شرقی مکزیک با سی ان ان گفت که آن را مانند یک ساعت بر اساس توصیه های مقامات بهداشتی.

“ما احساس می کنیم درخواست یک گروه به جمع در فروشگاه ما را در یک چارچوب زمانی خاص نیست امن ایده” این شرکت گفت: خروجی اخبار, در بیانیه ای.

وجود دارد هیچ چیز مانند بودن بیش از حد محتاط به عنوان یک شهروند ارشد در طول این زمان و اطلاع از نحوه خرید این ساعت را به نفع آنها مشکوک هستند با توجه به Alysa Krain, یک بیماری عفونی پزشک که متخصص در سالمندان پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی.

“حق دور است که به نوعی باعث می شود من عصبی,” او گفت:, و اضافه کرد که او و همکارانش در حال مشاوره خود را در بيماران سالمند به دوستان و بستگان فروشگاه برای آنها. “این یک ایده خوب بود در کل اما این کمی خطرناک است اگر آن را کنترل نمی شود.”

Krain گفت: فروشگاه هنوز هم باید آگاه در مورد تضمین این که سالمندان نگه داشتن حداقل شش فوت بین آنها و افراد دیگر و برای منصرف کردن جمعیت فراتر از 50 نفر است.

توقف و فروشگاه فروشگاه در حال حاضر لازم نیست که برنامه ای برای ایجاد جمعیت محدودیت اما هر محل است که از نزدیک پیوستن به ارشاد دولت محلی با توجه به شرکت سخنگوی جنیفر Brogan. “من فکر نمی کنم ما می دانیم دقیقا همان چیزی است که تقاضا خواهد شد تا روز پنجشنبه,” او گفت:.

شرکت نمی کند و پیش بینی فضای بین مشتریان به عنوان یک موضوع با توجه به حجم ترین فروشگاه, او گفت:.

دلار کلی تشویق مشتریان که نمی سالمندان به همسر خریداران فضا و زمان آنها نیاز به فروشگاه بیشتر با خیال راحت قاسمی گفت.

Bettina سیب زمینی سرخ کرده, رئیس بخش بیماریهای عفونی در استونی بروک پزشکی تکرار نگرانی در مورد تعداد سالمندان در فضا اما دیدم پتانسیل خطر در جمعیت.

“من امیدوارم که پراکنده خرید ساعت منجر به سالمندان این است که در یک فروشگاه با کمتر مردم است,” او گفت:. “آن را کمتر احتمال دارد که شما [a] ارشد با کروناویروس در یک فروشگاه چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد بدون علامت است.”

فروشگاه های مواد غذایی نیز می تواند ارائه خدمات به سالمندان یک گزینه توقف و فروشگاه و تلفن سفارشات به جای چالش های فن آوری, او گفت:.

اعضای جامعه می تواند زمین با ارائه مواد غذایی به ارشد خود و همسایگان این کشور چنگ زدن با کاهش عفونت از طریق اجتماعی فاصله.

“کشورهای غربی در حال مبارزه خیلی بیشتر. فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از مردم نمی تخلیه در طول فصل طوفان,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم پیر و جوان باید در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.

در حالی که کشور در انتظار یک کاهش در تایید موارد Dollar General و توقف و فروشگاه گویند آنها ارائه خواهد شد خود را ویژه ساعت برای پیش بینی نشده آینده.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im