بررسی پلی آف NBA که نیست — و تعجب آنچه که ممکن است

در حقیقت NBA شده بود ساختمان را به آرامی به کلاسیک postseason قبل از آن در مارس 11 shutdown. لیگ مسائل با چین موجب شده توسط راکت GM Daryl Morey را صدای جیر جیر در حمایت از هنگ کنگ مرگ کوبه برایانت و دیوید استرن و صدمات به کوین دورانت, Stephen Curry و Kyrie Irving چپ لیگ لنگش نسبت ضعیف میشه. پس از پنج مستقیما نهایی سفر طلایی رزمندگان امور خارجه شد رفتن به از صفحه اصلی. و بر خلاف بسیاری از سال نایب قهرمان شد و بازیگران به عنوان شکست به عنوان به زودی به عنوان Kawhi Leonard چپ تورنتو رپتورز برای لس آنجلس کلیپرز در تابستان گذشته.

بزرگ امید بود که برگشتی می تواند از گرو در اوردن یک فصل مشخص شده توسط جنجال تراژدی و قدرت شیفت. وجود دارد مقدار زیادی از تاریخ در خطر است. لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James به دنبال خود عنوان چهارم که او را یک گام نزدیک تر به بزرگان مانند مایکل جردن (شش) و سحر و جادو جانسون (پنج). Giannis Antetokounmpo بود تعقیب خود را برای اولین بار با Milwaukee Bucks در حالی که تلاش برای outrace حدس و گمان در مورد آینده خود را رایگان آژانس های تصمیم گیری. لئونارد بود که در تعقیب یک سوم با عنوان سومین مختلف حق رای دادن.

بازی بزرگترین سوپراستار (جیمز) آن حاکم MVP (Antetokounmpo) و آن حاکم Finals MVP (لئونارد) راه اندازی شد برای رفتن سر-به-سر-به-سر به ادعای عنوان “بهترین بازیکن در بسکتبال.” خود را matchups در این فصل بوده است پرچین. لئونارد outdueled جیمز در شب افتتاحیه و کریسمس. Antetokounmpo تاج گذاری خود را در طول ماه دسامبر برنده بیش از جیمز. جیمز تحمیل انتقام هر دو در به یاد ماندنی مارس برنده است.

جیمز و لئونارد همچنین ممکن است با آن مواجه اند در اولین نبرد واقعی برای لس آنجلس با توجه به این که لیکرز و کلیپرز ملاقات هرگز در پلی آف. این امر تنها بدست بهتر از وجود دارد. اگر Antetokounmpo و لئونارد تا به حال با آن مواجه خاموش در فینال آن شده اند که یک مسابقه برگشت از 2019 کنفرانس شرق نهایی. اگر دلار و لیکرز ملاقات کرده بود در یک “سچلیتز در مقابل glitz” مرحله نهایی مسابقات Antetokounmpo و جیمز می توانست معادل مدرن به معروف اردن در مقابل جانسون برخورد در سال 1991 نهایی.

در بالا از این فرصت آبدار, ESPN برنامه ریزی شده بود به هوا “آخرین رقص” آینده آن 10-بخش فیلم مستند در مورد 1998 شیکاگو بولز در کردن روز طول نهایی. اردن و جیمز — “بزرگترین همه زمان” و رئیس خود را رقیب بود — می توانست در یک شبانه رقابت برای بینندگان و رسانه های اجتماعی توجه است.

این پلی آف نیز وعده مقدار زیادی از داستان فراتر از headliners. هر دو Philadelphia 76ers و هوستون راکت وارد شده به عنوان فرار کالا است. خواهد فیلادلفیا بدست سالم در زمان برای نجات آن ناامید کننده مبارزات انتخاباتی ؟ خواهد جیمز هاردن راسل وستبروک و دوباره توپ کوچک رویکرد موفق در هل دادن بسکتبال استراتژی جدید در جهت ؟ خواهد یک یا هر دو تیم در combusted تحت postseason موشکافی بد است که مربیگری تغییرات و یا فیلمهای معاملات را دنبال کرد و در تابستان ؟

نیز وجود دارد افزایش ستاره ها به دنبال ایجاد جهش. Jayson Tatum برق زد پایین کشش به طور متوسط 29.9 امتیاز و 7.9 ریباند پس از این همه ستاره. سال سوم رو به جلو بوده و آماده به بوستون سلتیکز حذفی سگ آلفا برای اولین بار. ایضا برای تورنتو پاسکال Siakam که توانایی بازی Scottie Pippen نقش لئونارد در طول سال 2019 عنوان فشار. و تازه خود اول سری حذفی پیروزی سال گذشته نیکولا Jokic بود دنور ناگتس به عنوان پتانسیل اخلال گران برای به عهده گرفت لیکرز/کلیپرز مرحله نهایی مسابقات.

حتی جوانتر وجود دارد و برخی از وسوسه انگیزی حذفی آغاز بکار در عرشه. لوکا Doncic صرف بیشتر از این فصل به عنوان یک بالا-پنج MVP نامزد پیشرو دالاس ماوریکس به NBA کارآمد ترین جرم. 21 ساله بازیساز راه اندازی شد برای اولین بار طعم postseason و احتمالا برای اولین بار خود را در معرض واکنش اگر ماوریکس’ joyride متوقف کردن زود است.

غرب را نهایی حذفی نقطه تا به حال شده است اما طرح مدل ثابت New Orleans Pelicans و ممفیس گریزلیز به عنوان پیشرو در مورد علاقه های شما به دور از این زمینه است. در هر صورت خطر ناک rookie احساس — Zion ویلیامسون یا Ja Morant — اند محوری به مرکز صحنه برای اولین بار در طول تاریخ با جیمز لیکرز.

گذشته و آینده حرکت های شطرنج آویزان در تعادل بیش از حد انتظار ارائه مىشود. آیا آنتونی دیویس شارپ-elbowed حرکت به لیکرز پرداخت فوری سود سهام? خواهد لئونارد طرح به تیم با پل جورج سرقت نشان می دهد ؟ خواهد سخت را تعویض کریس پل برای وستبروک منفجر کردن خود ، خواهد دیگران پیشرفت به اندازه کافی دور در پلی آف برای متقاعد کردن Antetokounmpo دوباره علامت ؟

همه این سوالات خطوط داستان و حرفه ای کمان آویزان در حال حاضر مانند یک پرش به ضرب گلوله متوقف شد در هوا. کمیسر NBA آدم نقره نشده است لغو پلی آف برگزاری امیدواریم که که می توان آنها را موکول و در عرصه خالی بعد از این تابستان.

“من نمی فکر می کنم من قادر به هر گونه بسته شدن اگر ما یک فرصت به پایان این فصل” جیمز گفت: در یک کنفرانس تلفنی این هفته است.

او برای همه است.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de