آندره لئون Talley به اشتراک گذاشته است جزئیات بیشتر در مورد دوستی خود با Anna Wintour, جدید, خاطرات, که در آن او ادعا می کند که رواج سردبیر و رئیس سابق این است که “قادر نیست محبت انسان”.

با توجه به Talley سابق سردبیر-در-زیادی از رواجاو و Wintour, هر دو دوستان و همکاران در طول چند دهه آنها را صرف کار با هم در مجله مد.

با توجه به DailyMailکه بررسی یک نسخه پیشرفته از Talley جدید کتاب نوعی پارچه ابریشمی ترانشه: خاطرات, مد نگار متهم Wintour, پایان دوستی خود را در سال گذشته به خاطر او بود “بیش از حد, بیش از حد اضافه وزن بیش از حد بد”.

“او است که سیستم ایمنی بدن به هر کسی غیر از قدرتمند و معروف مردم که جمعیت صفحات رواج” Talley می نویسد. “او بیرحمانه ساخته شده خود را با بهترین دوستان است افرادی که بالاترین در زمینه انتخاب خود را.”

توضیح داد که او و مد ویرایشگر برای اولین بار دوستانه تبدیل شد و در سال 1983 زمانی که او یک کار در رواج آن Wintour شد مدیر خلاق در آن زمان 70 ساله می گوید که چندین بار در طول سال است که او احساس او “نبود که به درستی درمان”.

با توجه به Talley, Wintour, درمان نسبت به او در نهایت او را وادار به ترک تنها به بعد آورده به عنوان وگ‘s ویرایشگر-در-بزرگ است.

اما با وجود آشتی دوستی خود Talley می گوید اندازه خود شد و موضوع را با Wintour که سعی کردم چندین بار به او را به از دست دادن وزن از جمله برگزاری یک مداخله با Talley پاستور و دوستان نزدیک Oscar de la Renta و همسرش.

Talley همچنین متهم Wintour از استفاده از او هنگامی که او میزبان موفق پادکست برای مجله نوشته است که او با پرداخت فقط 500 دلار در یک قسمت و که Wintour در نهایت این پروژه با هیچ توضیحی.

اما با توجه به Talley آن در سال 2018 زمانی که او معتقد بود رفتن به مصاحبه با مهمانان Met Gala بر روی فرش قرمز تنها می شود گفت: از جمله تکالیف شد “در زیر” او را که او متوجه او شده بود “پرتاب به محدود کردن” توسط Wintour.

Talley می گوید Wintour است ‘قادر’ از ‘انسان ساده مهربانی’ (گتی)

“این به وضوح یک سنگ سرد و تصمیم گیری کسب و کار. من تا به حال به طور ناگهانی تبدیل به بیش از حد, بیش از حد اضافه وزن بیش از حد بد من تصور برای Anna Wintour,” او می نویسد:, و اضافه کرد که او فکر می کردم پس از چند دهه از “وفاداری و دوستی” که سردبیر مجله را به “نجابت و مهربانی” به او بگویید خودش.

“انسان ساده مهربانی. بدون او قادر است” او می نویسد.

با توجه به Talley, که همچنین می گوید که رواج editor-in-chief معاملات با بسیاری از مسائل با “درمان سکوت” او مانده است با “بزرگ عاطفی و روانی زخم” از رابطه اش با Wintour.

اما با وجود این جفت راکی در رابطه Talley می نویسد: در این خاطرات که “نه یک روز می رود زمانی که من انجام نمی فکر می کنم از Anna Wintour” است و او امیدوار است که او را “پیدا کردن یک راه برای عذر خواهی قبل از مرگ من”.

همانطور که در حال حاضر Wintour پرداخته است Talley نظرات. مستقل در تماس است وگ نظر.

نوعی پارچه ابریشمی ترانشه: خاطرات منتشر خواهد شد در 8 سپتامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات