مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق رادیو فردا میزبان شده است متهم تجاوز به عنف در پرونده ای که همچنین متهم به برخی از گوینده بزرگترین نامها – از جمله متحدان کلیدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – از آزار و اذیت جنسی.

در یک طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه در نیویورک, جنیفر اکهارت سابق تهیه کننده در شبکه متهم اد هنری از تجاوز به عنف و آزار و اذیت جنسی. Mr هنری اخراج شد در اوایل این ماه بیش از ادعای “سوء رفتار جنسی”.

در همان کت و شلوار گزارشگر کتی Areu متهم Mr هنری و فاکس اخبار میزبان, Sean Hannity, تاکر کارلسون و هوارد کرتز و نویسندگان Gianno کالدول از آزار و اذیت جنسی.

فاکس نیوز را تکذیب Ms Areu این اتهامات و گفت: در بیانیه ای که هر دو شاکی می تواند به دنبال موارد خود را در برابر آقای هنری به طور مستقیم با او را به عنوان او است و دیگر به کار گرفته شده توسط شبکه.

کت و شلوار مدعی است که آقای هنری استفاده ارشد خود را به داماد و دستکاری Ms اکهارت است که حدود نیمی از سن خود به خشونت رابطه جنسی. او متهم است که از نظر جنسی آزار او در اداره اموال و در سال 2017 جسمی ضابط و تجاوز به او در یک هتل که در آن Fox News تسلیم بازدید کارکنان ترک او را مجروح.

کت و شلوار می گوید که او نگه داشته صریح و روشن عکس های که گرفته شد بدون Ms اکهارت رضایت قبل از آن حمله است. شامل کت و شلوار در حال توهین آمیز پیام های متنی گزارش ارسال توسط Mr هنری است که شامل بیشتر خواسته های خشونت آمیز ،

Mr هنری بود از کار اخراج شده توسط ایسنا در تاریخ 1 ژوئیه برای “عمدی سوء رفتار جنسی” یک هفته پس از Ms اکهارت شبکه اطلاع از اتهام تجاوز به عنف.

کت و شلوار مدعی است که فاکس نیوز شده بود آگاه از آقای هنری سوء مدتها قبل به عنوان 2017 هنگامی که وجود دارد یک شرکت گسترده رسیدگی به آزار و اذیت جنسی و متعدد زنان جلو آمد با شکایت در مورد رفتار خود.

او قبلا به حالت تعلیق به مدت چهار ماه در سال 2016 پس از رابطه با یک لاس وگاس کن نازل شد توسط رسانه ها. اما هنگامی که او بازگشت به شبکه او لذت می برد و فرصت های جدید و تبلیغات.

یک فاکس نیوز سخنگو همچنین گفت هیچ آزار و اذیت جنسی علیه آقای هنری در رادیو فردا قبل از جنیفر اکهارت ادعا در 25 ژوئن سال 2020 است.

Ms Areu است اتهامات علیه آقای هنری شامل است که او فرستاده او متعدد جنسی گرافیک تصاویر و پیام ها در اوایل سال 2020 و مدعی است که او در ضمنی که او را کمک به او را تبدیل به یک کارمند تمام وقت در این شبکه به عنوان یک لنگر اگر او تا به حال رابطه جنسی با او را. او هرگز یک فاکس نیوز, کارمند بود اما یک عامل به طور منظم برای چندین نشان می دهد که برای 12 سال دوره از 2008.

در علاوه بر این به آقای هنری را به اتهام سوء کت و شلوار ادعا Ms Areu قرار گرفت به misogynistic حادثه در مجموعه توسط آقای Hannity که او در آن ارائه شده 100 دلار برای یک عضو از خدمه برای رفتن در تاریخ با او. زمانی که او نمی “بازی های همراه” او به ندرت دعوت به ظاهر خود را نشان می دهد که کت و شلوار مدعی.

Ms Areu نیز اغلب به نظر می رسد در آقای کارلسون نشان می دهد تا زمانی که یک حادثه در دسامبر 2018 زمانی که او مدعی او propositioned که او آمد به اتاق هتل خود را و او کاهش یافته است. او تنها بر روی رزرو خود را نشان می دهد سه بار بعد از آن.

او می گوید: او همچنین تبدیل کردن پیشرفت های جنسی از آقای کرتز میزبان نشان می دهد Media Buzzامتناع از دیدار با او را در هتل خود را; و آقای کالدول که کت و شلوار ادعا می کند به دنبال برای یک تاریخ در ازای یک مقدمه به محافظه کار دانشمند Ann Coulter.

در بیانیه ای فاکس نیوز را تکذیب کرد همه Ms Areu به اتهامات: “بر اساس یافته های جامع تحقیقات مستقل انجام شده توسط یک شرکت حقوقی از جمله مصاحبه با شاهدان عینی متعددی ما تعیین کرده اند که همه از کتی Areu را در برابر ادعای فاکس نیوز از جمله مدیریت خود را به عنوان به خوبی به عنوان میزبان Tucker Carlson, Sean Hannity و هوارد کرتز و آن عامل Gianno کالدول در حال غلط آشکارا بیهوده و بیمعنی و کاملا عاری از هر گونه شایستگی.”

در رابطه با آقای هنری به عنوان یکی از کارکنان سابق این بیانیه ادامه می دهد: “ما همه ادعای آزار و اذیت و سوء رفتار تلافی جویانه به طور جدی به سرعت بررسی آنها و در نظر گرفتن اقدام فوری در صورت نیاز — در این مورد اقدام مناسب بر اساس تحقیقات ما این است که برای دفاع از شدت در برابر این اتهامات بی اساس. Ms Areu و جنیفر اکهارت می توانید به دنبال ادعای خود را در برابر اد هنری به طور مستقیم با او به فاکس نیوز در حال حاضر در زمان اقدام سریع به عنوان به زودی به عنوان آن را آموخته کارشناسی ارشد اکهارت ادعا در ژوئن 25 و آقای هنری است و دیگر به کار گرفته شده توسط این شبکه است.”

فاکس نیوز شده است موضوع تعدادی از اتهامات آزار و اذیت جنسی در سال های اخیر است. در سال 2016 رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Roger Ailes چپ شبکه او رهبری از سال 1996 پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی توسط تعدادی از زنان در این شرکت است. 2019 فیلم بمب است که بر اساس وقایع اطراف خود ندارد.

Bill o’reilly, هنگامی که یک ستاره در شبکه سمت چپ در سال 2017 پس از نیویورک تایمز بررسی کشف پرداخت به زنان برای حل و فصل شکایت خود را از آزار و اذیت جنسی.

دوشنبه کت و شلوار ادعا می کند که هیچ چیز تغییر کرده است در این شرکت پس از آن حوادث و حتی گفت که “آن است که در واقع بدتر” از روز آقای Ailes.

“برخی از نامها در رهبری ممکن است تغییر از Roger Ailes “رژیم اما فاکس نیوز’ نهادی بی تفاوتی نسبت به سوء رفتار جنسی است.”

Ms اکهارت و Ms Areu توسط داگلاس Wigdor برجسته محل کار آزار و اذیت وکیل که به شکایت کرد رادیو فردا در نوبت قبلی.

بیانیه ای از آقای هنری تیم حقوقی در Bloggers Abramowitz Grand Iason & Anello کامپیوتر می خواند: “من بیش از حد جنبش کمک کرده است را به نور تعدادی از بی عدالتی در جامعه ما و هر کس که دچار سزاوار شنیده می شود. این است که یکی از آن موارد است. شواهد در این مورد را نشان می دهد که Ms اکهارت آغاز و به طور کامل تشویق یک رابطه رضایت.”

آن را ادامه می دهد: “اد هنری به نظر می رسد به جلو به ارائه حقایق واقعی و شواهد آن را در تضاد با داستانی حساب های موجود در شکایت است. این مدارک شامل عکس های گرافیکی و دیگر به شدت مطرح و ارتباطات که Ms اکهارت ارسال شده به آقای هنری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات