سابق قهرمان بوکس Floyd Mayweather برای پرداخت جورج فلوید خدمات مراسم تشییع جنازه

لئونارد Ellerbe مدیر عامل شرکت Mayweather Promotions, ESPN گفت: که ترجمه شده بود در تماس با خانواده و خواهد پرداخت ژوئن 9 مراسم تشییع جنازه و سایر هزینه ها در هوستون فلوید وطن.

“او احتمالا دیوانه در من است که برای, اما او قطعا برای پرداخت تشییع جنازه” Ellerbe ESPN گفت:.

TMZ ورزشی با انتشار عکسی از یک $88,500 بررسی از Mayweather به Houston-منطقه تشییع جنازه دهنده, Fort Bend یادبود مرکز برنامه ریزی. این وب سایت گزارش فلوید خانواده موافقت کردند تا اجازه Mayweather مراقبت از هزینه های آن که می تواند شامل خدمات در هوستون, مینیاپولیس و کارولینای شمالی و همچنین احتمالا نامعین چهارم محل. “فلوید انجام داده است این نوع از چیزهایی که بیش از 20 سال گذشته” Ellerbe ESPN گفت:.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر (D) گفت: فلوید بدن “خواهد بود بازگشت به این شهر است.”

“این همان شهر است که جورج فلوید بزرگ شد در” ترنر گفت:, و اضافه کرد که “تمرکز نیاز به حمایت و نشاط بخشی, این خانواده است.”

Fort Bend یادبود صاحب بابی Swearington خود را تایید کرد تسهیلات خواهد بود دست زدن به مراسم تشییع جنازه در هوستون برگزار خواهد شد که در یک کلیسا قادر به نگه داشتن تعداد زیادی از مردم در میان coronavirus مربوط به محدودیت در اندازه جمعیت.

“چیزی که آسان نیست برای انجام این کار با قدر و مقدار زیادی از بازدید کنندگان است که ما در حال انتظار برای سوار بر هوستون زمانی که خدمات خود را آغاز,” Swearington گفت. “این فقط آنقدر که ما نیاز به قرار دادن با هم ما می خواهیم مطمئن شوید که ما قادر به ورزش اجتماعی فاصله بنابراین ما تا به حال برای پیدا کردن یک مرکز.”

هوستون KPRC-تلویزیون گزارش Swearington گفت: تنها درخواست از فلوید خانواده بود که خدمات یک “گرند تجربه” در جشن از زندگی خود را. یک مشاهده در کلیسا به روی عموم باز گزارش شده است که برنامه ریزی شده برای روز قبل از مراسم تشییع جنازه.

یادبود رویداد در مینیاپولیس برای 46 ساله فلوید برای روز شنبه یک وکیل برای خانواده اش گفت: KARE-تلویزیون. این سایت که در آن او دوخته به خیابان به عنوان یک پلیس به زانو در گردن خود را در یک حادثه در تصویری که برانگیخت در سراسر جهان خشم و انزجار تبدیل شده موقت یادبود تزئین شده با گل و یادداشت تسلیت.

که پلیس درک چوین است در مواجهه با اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس Hennepin County (Minn.) دادستان جمعه اعلام کرد. فلوید خانواده با صدور بیانیه ای ابراز ناامیدی که چوین, 44, بود اتهام قتل درجه اول و دیگر افسران پلیس در صحنه بودند دستگیر نشده است.

در حالی که یک شکافی به سفارش فلوید خانواده تعیین می شود او از “خفگی از فشار پایدار” یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط Hennepin County پزشکی قانونی اعلام کرد علت مرگ “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.”

توصیف شیوه ای از مرگ به عنوان یک “قتل” شهرستان گزارش اشاره کرد “سایر شرایط قابل توجهی” برای فلوید شامل “فنتانيل مسمومیت” و “اخیر متامفتامین استفاده از” و همچنین “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا.”

Mayweather, 43 بود به عنوان “پریشان” با توجه به هالیوود باز بر تصمیم گیری نمی دهد چوین شدید شارژ.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>