مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

2020 انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر است “آخرین guardrail” برای محافظت از ما را از ادامه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, جان بولتون, رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی گفته است.

در یک ارسال به تمام مصاحبه با شبکه خبری ABC است که پخش جمعه به ترویج کتاب جدید خود به اتاق که در آن اتفاق افتاده استآقای بولتون توضیح داد که چرا او نمی خواست برای شرکت در مجلس استیضاح تحقیق آقای ترامپ در سال گذشته حتی اگر به اعتقاد او رئیس جمهور رفتار ناخوشایند بود.

“او تبرئه در سنا است. او نمی یاد درس از [حال استیضاح] دیگر از آن او می تواند دور با آن که برگ تنها آخرین guardrail… انتخابات ماه نوامبر” آقای بولتون گفت. “من فکر می کنم آمریکا ساخته شده است یک صخره آنها انداخت و خود را از آن. و در نیمه راه پایین به آنها نگاه کرد و من را دید و گفت: “هی چرا شما آمده است همراه?'”

آقای بولتون قصد ندارد به رای برای رئیس سابق خود که او سر به پای صندوق های رای در ماه نوامبر.

او را در نوشتن نام یک “محافظه کار جمهوری خواه” در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری رای گیری یک سخنگوی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به هر گونه شناسایی ایدئولوژی سیاسی به جز انجام می دهند که او معتقد است که منجر به انتخاب مجدد او سابق مشاور امنیت ملی گفت.

“من فکر نمی کنم که او را مناسب برای دفتر. من فکر نمی کنم او دارای صلاحیت برای انجام این کار است. من فکر نمی کنم او یک محافظه کار جمهوری خواه. من قصد ندارم به او رای در نوامبر است. قطعا نمی خواهید برای رای دادن جو بایدن یا” آقای بولتون گفت.

“واقعا وجود دارد نه هر اصل راهنما که من قادر به تشخیص دیگر از چه چیزی خوب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات” آقای بولتون گفت.

آقای بولتون که قبلا خدمت سه نفر دیگر از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور در امنیت ملی و دیپلماتیک نقش شد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سوم مشاور امنیت ملی در مارس سال 2018 است. او استعفا داد و در سپتامبر سال 2019 پس از چند قلم مو-یو پی اس با رئیس جمهور.

او در کتاب بازدید قفسه های روز سه شنبه.

رئیس جمهور است و با عصبانیت ضربه پشت در آقای بولتون در روزهای اخیر به عنوان تاریخ انتشار بگویید-تمام کتاب به اتمام برسد.

آقای بولتون است “شسته تا مرد” آقای ترامپ گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز در هفته گذشته.

رئیس جمهور همچنین در زمان به توییتر به برچسب خود را سابق امنیت ملی, مشاور “ناراضی خسته کننده احمق که فقط می خواستم برای رفتن به جنگ.”

آمریکا را متهم آقای بولتون از قرار دادن کیف بغلی خود را قبل از او میهن پرستی با امتناع خود را احضاریه و خواسته های خود را برای شهادت در طول استیضاح تحقیق تنها به قرار دادن بسیاری از این اطلاعات را به یک کتاب او می تواند به فروش برساند.

“امشب بولتون فشار بود که چرا او نمی آمد جلو و شهادت به جای صرفه جویی در آن را به صورت یک کتاب” رهبری حزب دموکرات مجلس استیضاح مدیر آدام شیف توییتی روز یکشنبه در طول پخش از آقای بولتون ABC مصاحبه.

“بولتون اصرار داشت آن را در مورد پول نقد است. خوب به قول دیل ضربه گیر در طول های مختلف استیضاح: ‘زمانی که شما می شنوید کسی می گویند “این است که در مورد پول” آن را در مورد پول,'” آقای شیف نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات