نوابغ بد’ جدید متفکر باید حساب با گذشته به نمودار یک دوره آینده

در آن زمان از آنجا جیمسون باعث شده است تا این شرکت از طریق یک جبهه-دفتر رنسانس. او را در کارکنان ایجاد بازاریابی و حمایت مالی تیم با دفاتر در سیاتل و لس آنجلس. او در طلیعه عصر جدیدی برای 21 ساله esports نام تجاری با دوباره طراحی لوگو و شعار جدید: “زندگی بد است.”

و در حال حاضر به عنوان او شروع به گرفتن جای پا 14-ماه به این کار, او را در مواجهه با چالش ها از نوع های مختلف. سازمان خود را در میان کسانی که در طول بازی و esports صنعت برخورد با ادعای آزار و اذیت جنسی, حمله نژادپرستانه و لفاظی.

در ماه ژوئن بد نوابغ قطع روابط با دو بازیکن متهم به تخلف است. یک بازیکن در سمت چپ این سازمان پس از اتهام آزار و اذیت جنسی و دیگر اجازه رفتن پس از گذشته نظرات توهین سیاه پارسه مطرح آنلاین. هر دو مورد پرواز در صورت از تنوع و شمول طرح های بد نوابغ به تبلیغ بیش از سال گذشته به عنوان یک esports سازمان است.

“ما نمی توانیم کارکنان و یا بازیکنان که در تضاد, در تاریخ خود به آن نوع از ابتکارات” جیمسون در مصاحبه ای گفت: قبل از این اتهامات در برابر هر دو بازیکن ظاهر آنلاین.

در واقع این چند هفته گذشته بد نوابغ مجبور شده است به حساب با گذشته رفتار در میان صفوف خود را به منظور حرکت به جلو در یک مطلوب تر جهت.

جیمسون تصدی بالای بد نوابغ آغاز شده و در ماه مه سال 2019 که شیکاگو شرکت سرمایه گذاری به نام Peak6 به دست آورد و بد نوابغ یکی از قدیمی ترین نام ها در آمریکای شمالی esports و شنود گذاشته جیمسون به کمر شرکت ساخت او اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به سرب عمده esports سازمان است.

توافق حاصل شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک شروع تازه برای یک esports نام تجاری در آستانه ربطی. جیمسون گفت: بد نوابغ بود به سختی نگه داشتن چراغ در. قبل از خرید بد نوابغ بود و تاسیسات آب و عناوین مانند DOTA در حالی که بالا و آینده رقبای سرعت با سرمایه گذاری های جدید. Peak6 ارائه سرمایه به گسترش به دیگر لیگ ها و جیمسون ارائه دانش حرفه ای به کارکنان این سازمان در سراسر رقابتی تیم است.

برای این صنعت در بزرگ خارج سرمایه گذاری توسط Peak6 نشان دهنده ادامه و تکامل این بازی رقابتی سرمایه گذاری از تیم ها در مسابقات به شرکت های بزرگ رسانه ای شرکت ها و برندها. و جیمسون نقش به عنوان رئیس اجرایی نشانه های این سازمان ها ممکن است شروع به تنوع از — به طور کلی سفید — بازیکنان سابق سرمایه گذاران و ورزش های سنتی صاحبان در حال اجرا esports franchises امروز.

جیمسون و سابق لیگ از افسانه میزبان Ovilee مارس گفت: نوشته است که “در یک جهان که در آن esports است که هنوز هم گوشی خیلی جوان” جیمسون فراهم می کند مورد نیاز دوز حرفه ای وزن است.

“او در حال حاضر بیشتر مجهز برای مقابله با برخی از مسائل در esports اکوسیستم است که افرادی که در esports برای سال ممکن است درک چگونه به رفع” را گفت.

اما در میان یک مسیر جدید و تغییر گارد بد نوابغ هنوز هم حمل اینرسی است که می آید با یک 21 ساله esports نام. این تغییر علامت تجاری در ماه دسامبر موجب واکنش شدید از طرفداران طولانی مدت که احساس تغییرات نادیده گرفته شده گذشته است. جیمسون چالش در حال حاضر به نمودار یک دوره به جلو در حالی که اشاره ای به سابقه ای که بسیاری از کارکنان و بازیکنان بودند که هرگز وجود دارد.

‘تلاش به دست آوردن مجدد برخی از میراث’

هنگامی که معامله بین Peak6 و بد نوابغ شروع به بستن در بهار سال 2019 روشن بود مدیریت در شرکت سرمایه گذاری می خواستم جیمسون برای اجرای کشتی. نبود یک جلسه رسمی یا مصاحبه برای این کار است.

جیمسون نگران نیست در مورد حجم کار و او ناراحت شده و تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی یک شرکت فقط چند سال از دانشگاه است. او شناخته شده است و توسط همکارانش در Peak6 به کار در سراسر ساعت. اوایل در تصدی جیمسون برش های کوتاه یک شام ممکن است با زد و با او از طریق مرکز شهر سانتا مونیکا برای رسیدن به تیم دفاتر پس از گرفتن ناراحت کننده کار تماس بگیرید.

“ما احتمالا زد حدود نیم مایل” ممکن است اضافه کرد: آنها در نهایت تگرگ سوار-به اشتراک گذاری. “من کاملا از نفس. او هنوز هم با در نظر گرفتن این تماس تلفنی مانند یک گوشی champ. … حتی شکستن عرق. من تاب پشت سر او.”

هنوز جیمسون بود عصبی در مورد چگونه طرفداران طولانی مدت ممکن است واکنش نشان می دهند به یک “ترسناک سهام خصوصی خانم” تبدیل شدن به جدید ارباب از نوابغ بد.

“من نمی آیند از esports. من نمی متناسب با قالب از آنچه شما انتظار می رود” جیمسون گفت: پست. “من نام آنها هرگز شنیده از یک شرکت آنها هرگز شنیده می شود.”

بد نوابغ’ رئیس بازی مامور Phil Aram که رهبری این شرکت قبل از ادغام دوست دارد به اشاره است که در کالج جیمسون استفاده می شود به بازی پر مخاطره انحصار که آرام توضیح می دهد که “به معنای واقعی کلمه بد ترین نابغه nerd-چیزی که شما می تواند انجام دهد.”

به جای پریدن در انظار چند ماه اول روی کار جیمسون گفت: بیشتر وقت خود را صرف “پشت صحنه” را به “سازمان” کمتر دود و آینه و بیشتر گوشت بر استخوان ها می شود که ما می گویند ما هستند.”

بنابراین در اینجا گوشت بر استخوان از سال گذشته است.

پس از ماه مه گذشته بد نوابغ است و کارکنان از یک دوجین به بیش از 80 کارکنان. آنها نقل مکان کرد و از صنعتی دفتر پارک در خارج از سیاتل به یک نقطه جدید در مرکز شهر در کاهش ملکه آن با در نظر فضا سوزن.

در ماه سپتامبر سازمان به دست آورد و دو چند دلار حق رای دادن نقاط بازگشت به لیگ افسانه ها با 30 میلیون دلار به علاوه پیشنهاد و Counter-Strike برای یکی دیگر از گزارش 3 میلیون دلار. آنها هر دو بسته معاملات در همان روز.

“شما دیگر متاسفانه فقط می توانید شروع یک esports تیم خود را با رفقا” جیمسون گفت: بیش از تلفن. “وجود واقعی مواد دلار و کاربردی استعداد است که شما باید.”

با توجه به دیدار اخیر ادغام جیمسون گفت: بد نوابغ “است که در اینجا به پایین خوراک” از استعداد ، “ما اینجا هستیم تا برنده شوید.”

اگر بد نوابغ واقعا می خواهد به بازگشت به شکوه سابق خود سازمان است برای برنده شدن در برخی از مسابقات قهرمانی راد “Slasher” Breslau دیرین مفسر در esports صنعت گفت. آن می تواند نه تنها که آنها به دست آورده پیروان در رسانه های اجتماعی اما Breslau را اضافه کنید اخیر فهرستی از تغییرات بسیار چشمگیر بوده است.

“به عنوان مثال در حال حاضر به نظر من درست مانند هر دیگر سازمان” Breslau گفت. “آنها در حال تلاش به دست آوردن مجدد برخی از میراث و من کاملا متقاعد نشده آنها انجام داده ایم که هنوز رتبهدهی نشده است.”

همه این تغییرات در سال گذشته شده اند ملاقات با کف زدن. بد نوابغ دوباره طراحی آرم خود را نه یک بار بلکه دو بار در شش ماه گذشته به این دلیل که اولین تلاش منجر به ملتهب واکنش از طرفداران طولانی مدت.

حتی بد نوابغ’ رئیس سابق اجرایی, الکس, Garfield, انتقاد جهت شرکت بود با چند انتخاب کلمات. گارفیلد بعد رفت تا صدای خود را برای حمایت از Jameson و رهبری در حال حاضر در بد نوابغ پس از تکرار دوم از تغییر علامت تجاری منتشر شده است.

چرا بد نوابغ به روز رسانی اصلی لوگو برای تیم ؟ بازاریابی است. آرم کار نمی کند به خوبی برای برخی از حمایت های مالی و یا پخش در مسابقات مسابقات. تلاش شد یک برنامه کاربردی برای تغییر خوب از کسب و کار به عنوان جیمسون را توضیح می دهد.

“اگر وجود ندارد یک مشکل اصلی که در آن چیزهایی که ما نمی خواهد فقط آن را تغییر دهید برای s-s و giggles — و بهانه bluntness از آن” جیمسون گفت. “ما تا به حال به خیلی متفکرانه و دقیق در مورد: آیا اهداف ما?”

‘واقعی مواد دلار’

اینترنت lore تاریخ به نام “بد نوابغ” بازگشت به کانادا بازی قبیله تشکیل شده است که در اطراف هزاره جدید است. اما این تیم همان است که زمین لرزه در بریتیش کلمبیا و آن را غالب esports سازمان که به استقبال حامیان مالی در حالی که فیلدینگ بالا ردیف تیم در اوایل تا اواسط 2010. تقریبا تمام بازیکنان و کارکنان از آن روز ها گذشته از ریکی اورتیز یک ردیف بالا مبارزه با بازی های حرفه ای که با بد نوابغ را برای نزدیک به یک دهه.

زمانی که قهرمانی بازی های سری خورده در سال 2008 پس از دو فصل بد نوابغ تبدیل شد عملا top-dog در esports به عنوان یکی از معدود سازمان هایی است که هرگز امضا برای موفق تلویزیونی سرمایه گذاری. آن را نیز کمک کرد که نوابغ بد به حال سابقه برنده شدن اغلب در تبادل نظر و جاهای دیگر.

این سازمان با استفاده از موفقیت خود را به شریک سپس با مارک های علاقه مند به این صنعت است. این رو خیلی خوب در امضای این معاملات که بد نوابغ ایجاد شده یک دوم تیم در اروپا — اتحاد — بنابراین این سازمان می تواند به طور همزمان در زمینه مشارکت از رقبای دو هیولا انرژی ردبول با توجه به خواهد Partin اجتماعی مدیریت رسانه برای بد نوابغ و داد در آن.

بد نوابغ به طور موثر ایجاد مدل کسب و کار esports شرکت تکیه می کنند امروز Breslau گفت. اما زمان تغییر کرده است. وجود دارد ده ها تن از esports سازمان در حال حاضر و جیمسون اذعان بد نوابغ برخی از ابتلا به انجام. این biggests نام — 100 دزد Cloud9, FaZe Clan — در زمان این مدل از یک دهه پیش و با آن زد. این سازمان در حال مساوی ورزشی جریان و شیوه زندگی مارک.

در سال 2014 کشش خریداری بد نوابغ و داد در بخشی از یک معامله برای به دست آوردن پدر و مادر خود شرکت GoodGame یک esports استعداد آژانس پدید آمده است که از موفقيت سازمان مبادله معاملات با کسانی که حامیان مالی شرکت ها.

معامله تبدیل برخی از سران. تیم های دیگر بودند “نه دقیقا هیجان زده در مورد این اتفاق می افتد” Breslau گفت. Twitch scooping تا بد نوابغ و داد بسیاری مانند شبکه های تلویزیونی خرید حرفه ای, تیم ملی فوتبال در حالی که منحصر به فرد جریان حقوق. وجود دارد یک سالم ترس که تیم تحت کشش بنر را درمان ترجیحی و بیشتر اعتبار.

سپس در اواخر سال 2016 Twitch به کنترل از نوابغ بد به بازیکنان است. با هیچ پاک کردن بودجه یا سرمایه گذار این تیم بود که به طور موثر شروع کردن. Breslau گفت: این سازمان بود “cratering به چیز بی اهمیت.”

“ما اساسا نوع برخورد به تنظیم مجدد سوئیچ” گفت: پیتر تنفس سابق اجرایی در بد نوابغ که به واسطه کسب شده توسط بازیکنان. “ما فقط نوع آن را دست و [آنها] گفت:” خوب, بهترین شانس است.'”

‘زندگی کردن را به ما عبارت’

روی تخت نشسته با لباس تمام سیاه جیمسون تنظیم یک برنامه برای سلطه بر جهان — در آمریکای شمالی لیگ از افسانه است.

“بیا زندگی بد با ما” جیمسون اعلام کرد در یک فیلم تبلیغاتی در ماه نوامبر گذشته. “مقاومت در برابر آمریکا و صرف باقی مانده خود را روز به عنوان شما را در پاییز گذشته. غم انگیز است. بسیار بسیار غم انگیز است.”

برای بسیاری از طرفداران این تیم و پیروان لیگ از افسانه, این بازی فکری بودند خود را معرفی جدید بد نوابغ; این comically بد بین Despicable Me را Gru و Skeletor از او مرد.

“من می دانم که او نگران بود که آن را به خارج از خواهری اثر اما من گفتم: ‘شما در حال کشتن آن شما آن را کردم,'” ممکن است گفته پست.

زمانی که پست خواسته Aram برای توصیف جیمسون اولین چیزی که او گفت که او “فوق العاده است.” در مصاحبه جیمسون خودداری از صحبت کردن در مورد خودش.

“رک و راست من می تواند انجام دهد بدون عمومی مواجه عنصر” جیمسون گفت: پست. “با این حال … من نمی خواهد انجام شرکت و یا اکوسیستم خدمات عمومی بدون اینکه صدای.”

بد نوابغ تبدیل شده بود این “voiceless” سازمان جیمسون گفت. او می خواهد به آن را روشن چه ارزش سازمان و چه کسی پشت پرده.

“این مهم است که به عنوان مثال برای شروع در حال توسعه, چهره ها,” او اضافه شده است. جیمسون می گوید وجود یک “ارزش مادی” به نمایندگی از بد نوابغ به عنوان یک جلو فکر کردن و متنوع esports شرکت.

اما همه این ها به سر آمد و در اواخر ماه ژوئن و پس از ده ها تن از زنان صحبت کردن در توییتر در مورد تبعیض و آزار و اذیت در, بازی و esports صنعت. دو نفر از اعضای شر مغزهای متفکر بودند و دخیل در خرید اینترنتی.

اعطای “GranDGranT” هریس یک Dota مفسر و پرچم در حال اهتزاز بود برش توسط این سازمان پس از چند زنان متهم او را از آزار و اذیت. هریس عذرخواهی کرد و اعلام کرد او می تواند ترک Dota “برای مدت زمان طولانی اگر نه دائمی[ly].”

روز بعد بد نوابغ منتشر شد کریس “NYChrisG” گونزالس برای نظرات او نوشت در سال 2017, حمله سیاه به زنان پارسه در یک موضوع on Facebook. گونزالس در بد نوابغ زمانی که او ساخته شده کسانی که نظرات اما این سازمان نمی تعلیق و یا آزادی او در زمان.

در یک موضوع توییتهایی اعلام اخبار این شرکت نوشت که روشن بود Gonzalez نظرات گذشته “همچنان به واقعی مضر تاثیر در جامعه ما است.”

بد نوابغ’ کاهش یافته است برای پاسخ به این پست سوالات خاص در مورد تصمیم به انتشار دو بازیکن. پست رسیده به هر دو هریس و Gonzalez اما نمی شنوند و در زمان انتشار.

این قسمت مقدار به اولین آزمون واقعی برای جیمسون به عنوان رئیس اجرایی است. هفته قبل از هر گونه از این اتفاق افتاده است جیمسون گفت: پست که بد نوابغ می خواهد “فرهنگ یک بازیکن” به منعکس کننده فرهنگ شرکت است که آنها فقط تشکیل شده در سال گذشته است. حتی آرم شکل یک دایره قرار است به نمایندگی های اصلی شرکت ارزش فراگیر.

در یک بیانیه ارائه شده به پست جیمسون گفت: این سازمان در روند بررسی هر بازیکن و عضو هیات برای “اطمینان از اعمال ما زندگی می کنند تا کلمات ما.” این تغییر علامت تجاری ممکن است بیش از آرم جدید است, اما هنوز هم وجود دارد بیشتر کار پیش رو است.

“حوادث اخیر را متاثر همه ما اما کار ما در اینجا این است که هرگز انجام شده” جیمسون نوشت. “این تلاش مداوم برای یادگیری و به چالش کشیدن خود را به بهترین مثال برای هر یک از دیگر و به طرفداران ما.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü