هر کس می خواهد ورزش اما بازیکنان نیست chattel مورد استفاده قرار گیرد به سوی این هدف

و که قناری در معدن زغال سنگ به عنوان coronavirus متاستاز در ورزش ؟ سیاه ورزشکاران: Gobert میچل و پس از آن تعداد انگشت شماری از دیگر بازیکنان NBA که تست مثبت برای ویروس. برخی از رفت و ناشناس پس از آن می تواند نمی شود گفت همه سیاه پوست بودند. اما سه چهارم از لیگ استعداد های سیاه و سفید است. شما برون یابی.

به طور مشابه به سمت بالا از 70 درصد از NFL ورزشی, کار سیاه و سفید است. در عین حال رئیس جمهور تهمت که پس از آمدن به اتاق به طور مداوم با بیان تحقیر برای بازیکنان که اعتراض در این زمینه در برابر بدون کنترل پلیس مرگبار در برابر مردان آنها را دوست دارید این گزارش گفت: در یک کنفرانس اخیر تماس با لیگ کمیسیون که NFL باید باز به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر.

عمده فوتبال کالج است به سمت بالا از 60 درصد ، در عین حال Oklahoma State مربی مایک Gundy و Clemson مربی Dabo Swinney استدلال در روزهای اخیر که بازی های خود را باید ادامه دهید به طور معمول به دلیل این کالج ورزشی مجتمع صنعتی به آنها نیاز دارد و Gundy اضافه ورزشکاران ابر مرد که می تواند مقاومت در برابر ویروس.

اولین سخن گفتن بر انسان تیرهای که کالج بازیکنان فوتبال به خصوص غالب سیاه و سفید ستاره هستند به چند میلیارد دلاری ورزشی که برای آنها inequitably بدهند و با آنها بسیار استفاده قرار گیرد. دومی اعتقاد ایستاده بود به تشدید یک اسطوره birthed در جوامع است که ما به نحوی ایمنی بدن برای ابتلا به این بیماری با وجود شواهد بر خلاف. داده های استخراج شده به تازگی نشان داد مردم سیاه و سفید به طور خاص و مردم از رنگ به طور کلی در حال گرفتن زده coronavirus در نرخ بسیار بالاتر از هر کس دیگری. این شگفت انگیز است که برخی در جامعه را فراموش کرده و این برمید: “زمانی که مردمی سفید گرفتن سرد و سیاه مردم بوده است.”

سیاه ورزشکاران سزاوار نیست که بشود به نوعی از 21 قرن تاسکیگی آزمایش به راه اندازی مجدد بازی های ما قبل از اپيدميولوژيستها و virologists — نه مغلوب ساختن پیشی جستن لیگ کمیسیون و یا صاحبان تیم — خیال آن را کاملا امن برای انجام این کار. همانطور که سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به تازگی تأیید و پس از یک زن و شوهر از پزشکان پیشنهاد آزمایش یک واکسن در آفریقای ما نه جهان را خوک گینه نو است. و می رود که برای ورزش لیگ بیش از حد.

“اگر تا کنون گپ ورزشی است که برای درمان بازیکنان مانند مردم به جای ملک” Ramogi Huma رئیس کالج ملی بازیکنان ارتباط که دفاع کالج ورزشکاران محدود حقوق گفت: دیگر بعد از ورزش کالج’ نیت به سر “آن را کاملا باید در طول این بحران است.”

Huma به نام در کالج دو و میدانی’ فرمانداران خود را برای استراحت کمر در ورزشکاران از کار و بلافاصله درآمد کسب درآمد از نام خود تصویر و شباهت داده شده است که بسیاری از آنها رو به همان سختی که دیگر دانشجویان اما نمی واجد شرایط برای همان امداد از جمله مزایای بیکاری. آنها می تواند از دست دادن مراقبت های بهداشتی اگر آنها در یک موسسه خیلی سخت برخورد با این بیماری همه گیر است خرید اینترنتی که خود را بورسیه های تحصیلی کاهش می یابد و یا حذف شود. Huma تماس نیز می تواند ساخته شده از هر گونه عجله به پا زدن کردن فوتبال کالج است که سوخت گزارش سود متوسط 1.5 میلیارد دلار در مجموع سالانه درآمد حاصل از $2.7 میلیارد دلار برای این ورزش 25 با ارزش ترین تیم قبل از این بازیکنان در سلامت کاملا امن است.

معلوم نیست که آیا طرفداران ورزش را حتی می خواهید برای پر کردن استادیوم ها و عرصه را برای بازی تا زمانی که یک واکسن در دسترس است. در حال نگرانی از ورزشکاران که کسانی که طرفداران خواهد به نوبه خود به تماشا نمی شود در نظر گرفته است ؟ این رم باستان و به جای ما از بازی های اولیه کولوسئوم?

“من شخصا شده فکر کردن در مورد زمانی که آنها سعی می کنند برای ما به ارمغان بیاورد من نمی خواهد در اطراف تا زمانی که من می دانم که تمام اقدامات احتیاطی مناسب گرفته شود” Houston Texans گسترده گیرنده کنی عکسهای گفت: من از طریق پیام متنی جمعه. “همه ما در سراسر آمده نیاز به آزمایش می شود. تا آن زمان من نمی بینم که چگونه آنها می توانید با ما کار می کند.”

عکسهای مقاومت بدون شک نوع تمام لیگ را یکهو از بازیکنان اتحادیه های کارگری.

Eireann دولان از اتباع واشنگتن پارچ شان Doolittle تعجب در توییتر در مورد اخلاق از طرح بیس بال بود و با توجه به, با توجه به گزارش که بازیکنان و مربیان و کارکنان خواهد بود منزوی به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“خانواده درخواست آنها را به ماندن در حقوق فعلی خود را, اما همچنین قفل شده در داخل بیس بال Biodome برای مقدار نامحدود از زمان به دور از خانواده های خود در طول یک GD همه گیر” او هنوز توییتی. “این یک بی پروا و غیر مسئولانه هسته از یک ایده است. آن را تعطیل کند.”

و بود که قبل از اتباع مدیر کل Mike Rizzo نشان داد که یک تیم از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. اگر یک چیز وجود دارد ما آموخته اند در مورد این که این عفونت در هفته های اخیر این است که تمام طول می کشد است. و یکی که حتی اگر گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) بود آهسته به یاد نمی کند حتی به نمایشگاه علائم.

چه کسی در میان ما نیست و می خواهید به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus زندگی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ؟ چه چیزی غیر از یک دارویی پیشگیری کننده برای محافظت از ما را از این ویروس می تواند بیشتر دارای اثر تسکین دهنده به روان ملی از توانایی معطل در یک رویداد که برای همیشه ما را گرد هم آورده در زمان نزاع مانند ما پیر تفریح و سرگرمی ملی بیس بال و یا ملی دین از فوتبال ؟

اما هیچ کس ارزش فدا کردن برای بازگشت ما به برخی از عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im