مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک دهه از آخرین Merseyside دربی, پیروزی اورتون تا به حال کار سختی در روز یکشنبه از تلاش برای دست لیورپول فقط شکست دوم خود را در لیگ برتر در این فصل و تافی در تلاش بودند به انجام این کار بدون Goodison Park وفادار در حال حاضر.

اعتماد به نفس خود را بدون شک شده اند را افزایش داد قبل از شروع مسابقه با وحی که Mohamed Salah شد برای شروع روی نیمکت لیورپول در حالی که full-back اندی رابرتسون از دست رفته بود از بازدید کننده های تیم ها در کامپیوتر است.

در ضمن اورتون رئیس کارلو آنچلوتی دست 19 ساله آنتونی گوردون اول ارشد شروع شد اما در غیر این صورت آشنا خط به بالا برای میزبان.

در نهایت آن شد و نه خاموش امر با استانداردهای معمول ثابت و هیچ یک از طرفین قادر به پیدا کردن دستیابی به موفقیت آنها تصادفا به یک 0-0 قرعه کشی.

اینجا را نگاه کنید که چگونه هر دو تیم بازیکنان رو در:

آنتونی Gordon, 19 ساخته شده خود را برای اولین بار ارشد شروع برای اورتون (Liverpool FC طریق گتی ایماژ)

اردن Pickford – 7: پاک چند گوشه به خوبی و از همه مهمتر نوک Fabinho ضربه آزاد بیش از بعد.

سایپا کلمن – 6: ارسال تکاپوی توسط یال در نیمه اول بود اما به طور کلی متمرکز در سراسر در سمت راست به عقب.

ماسون Holgate – 6: را خوشحال شده است که با فقدان نسبی تهدید از لیورپول جلو بازیکنان. ترین تست شب برای 23 ساله.

مایکل کین – 5: رزرو طلبانه آوردن امیدوار کننده یال اجرا به پایان پیش از موعد. در غیر این صورت این مرکز به قرار زیر فشار بیش از حد.

لوکاس دیگن – 7: مشتاق بود برای پیدا کردن اورتون مقابل مردان با عبور از سمت چپ اما تلاش تا حدودی به دور زدن سلطه گر لیورپول هافبک. ناعادلانه رزرو شده است.

آنتونی Gordon – 6: پرستو نگاه کرد کمی از عمق خود را در برابر این لیورپول طرف در چه بود یک مناسبت بزرگ. نشان داد لحظات وعده ،

آندره گومز – 4: قادر به تاثیر بازی در تمام که لیورپول تحت اختیار در هافبک.

تام دیویس – 6: باید رزرو شده اند برای اواخر مقابله با اسلاید در نیمه اول. آیا بهترین خود را برای تحت تاثیر قرار مطابقت و ضربه زدن پست در اواخر.

الکس Iwobi – 5: صرف بیشتر از نیمه اول دوخته پشت میلنر و موفق به دریافت جلو خیلی حتی پس از لیورپول مرد را به خروج.

Richarlison – 7: رفت و در عرض چند دقیقه باز و سپس دوباره با یک حلقه هدر روی علامت نیم ساعت. به نظر می رسید طرف او بهترین شانس به ثمر رساند.

دومینیک کالورت-Lewin – 6: تا به حال کمی به کار با و قطع نا امید شکل به عنوان یک نتیجه. آیا آزمون Alisson خلاقانه در واپسین لحظات ،

Gylfi Sigurdsson – 6: جایگزین گوردون در علامت گذاری به عنوان ساعت و در نهایت کمک خود را به سمت به دست آوردن بیشتر از یک جای پا در هافبک.

Fabinho (سمت چپ) و کاپیتان لیورپول جردن هندرسون (لیورپول FC طریق گتی ایماژ)

Alisson – 7: مهمتر را تکذیب کرد کالورت-Lewin به عنوان نیمه دوم به خود جلب کرد ، ذخیره خوبی از Richarlison مدت کوتاهی پس از به عنوان به خوبی.

ترنت الکساندر-آرنولد – 6: معمول تحویل شد تا حدودی فاقد در مراحل اولیه, اما آن را نمیگیرد طولانی برای حق خود را به کشف خود را لمس کنید.

جوئل Matip – 5: رهبری گسترده ای پی دقیق ضربه آزاد از الکساندر-آرنولد در نیمه اول زمانی که او باید هدف حداقل.

ویرژیل van Dijk – 6: در حال رقیب که او هلندی بین المللی ممکن است در واقع برای امیدوار تر به انجام. مرتب و untroubled.

جیمز میلنر – 6: نگهداری Iwobi از بازی برای بسیاری از نیمه اول قبل از رفتن با یک مصدومیت همسترینگ در مدت کوتاهی قبل از نیمه وقت.

Fabinho – 5: خوش شانس برای فرار رزرو پس از دو درهم و برهم چالش در کالورت-Lewin و Richarlison در باز کردن 10 دقیقه.

جردن هندرسون – 7: هافبک درک موقعیت به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که می کند و یک فرمانده با حضور در وسط زمین.

Naby کیتا – 6: کمی به حال نفوذ در سراسر نیمه اول اما رشد به بازی آن را به عنوان پیشرفت.

Takumi Minamino – 5: نرم افزار نمی تواند مورد سوال اما نهایی خود محصول که زیر پر و او جایگزین شد در نیمی از زمان.

روبرتو Firmino – 6: پر جنب و جوش در سراسر. راه اندازی شد منظمی توسط یک یال پشت پاشنه پا در نیمه اول اما کشیده خود را شات گسترده ای با گزینه های دیگر در دسترس است.

Sadio Mane – 7: فوق العاده مشتاق و پر انرژی. تبدیل کلمن زیبا در یک نقطه به افزایش نسبت به هدف قبل از اینکه scythed پایین.

جو گومز – 7: جای میلنر و ساخته شده یک عدد تعجب آور از جلو, اجرا می شود, داده می شود او در مورد نظر خود را در موقعیت.

الکس اکسلاد-چمبرلین – 6: در آمد برای Minamino در نیمی از زمان. سخت کار می کرد اما بسیاری از تیم حملات آمد در طرف دیگر از زمین.

دانلود رایگان مقالات