خرید رپورتاژ

اورتون مقابل لیورپول زندگی می کنند: نتیجه نهایی نمره و واکنش امشب | مستقلزندگی می کنندبه روز شده یکشنبه 21 ژوئن 2020 21:13

به دنبال واکنش از لیگ برتر در Goodison Park

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

اورتون و لیورپول لغو هر یک از دیگر در یک cagey Merseyside دربی در Goodison Park.

Mohamed Salah و Georginio Wijnaldum تلقی نمی شد به اندازه کافی برای شروع به آنها را در حالی که اندرو رابرتسون از دست رفته در دسترس نباشد. کارلو آنچلوتی دست اول لیگ برتر شروع به نوجوان آنتونی گوردون. Richarlison اخراج دقت گسترده ای در cagey نیمه اول با هر دو طرف نشان دادن زنگ از سه ماه با هیچ رقابتی فوتبال است. دومینیک کالورت-Lewin رد شد در نیمه دوم با یک تیز Alisson ذخیره قبل از تام دیویس آمار پست به عنوان میزبان طعنه بهترین از معدود شانس در ارائه.

به دنبال عمل به عنوان آن اتفاق افتاد از Goodison Park در وبلاگ زیر:

دومینیک کالورت-Lewin, صحبت کردن به آسمان ورزش:

ما تا به حال چند شانس ندارد اما ما بعد. آن را به عنوان شدید به عنوان شما انتظار می رود. بازیکنان زنگ زده. ما باید حمایت خودمان را بیشتر در نبرد. این یک بازی عجیب و غریب. آن را عجیب و غریب با یک بازی این قدر. این محل معمولا تندرست و آن را سخت برای رسیدن به.”

اورتون می دانند چگونه به زندگی را دشوار برای رقبای خود. امشب احساس می کنم مثل یک فرصت از دست رفته برای به دست آوردن حقوق لاف زدن ،

این بازی واقعا بر اهمیت هر دو رابرتسون و صلاح به این تیم لیورپول. بدون هر دو آنها کاملا نیروی بسیار خوبی است که باید کنار گذارده بسیاری از تیم ها در لیگ برتر این فصل است.

وجود دارد یک عنصر از rustiness به عملکرد بیش از حد. می توان آن را دشوار است به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود, برای رسیدن به سطوح اوج عملکرد بلافاصله بعد از یک مدت طولانی و غیر منتظره ، وجود دارد بدون شک اجرای بهتر آمده از قهرمانان منتخب.

تبلیغات

لیورپول تنها 23 امتیاز از منچستر سیتی پس از این نتیجه. زیدان و بازیکنان خود را به صبر کمی طولانی تر برای بلند کردن این عنوان است. اورتون در ضمن صعود به 12th با یک نقطه.

تمام وقت

که در آن است! یک تساوی بدون گل در یک نسبتا underwhelming Merseyside دربی. اورتون تبدیل به تنها تیم سوم به توقف لیورپول برنده شدن در لیگ برتر این فصل و سزاوار آنها مقدار زیادی از اعتبار برای عملکرد خود را امروز. سرمربی راه اندازی خود را به سمت نا امید رهبران لیگ که واقعا هرگز یافت ریتم خود را. اورتون ممکن است برنده آن در اواخر نیمه دوم هم زمانی که دیویس زده پست از محدوده نزدیک است. اما پس از اتمام آن 0-0.

SUBS

90+3 min: هیچ چیز می آید گوشه ای است که به شرح زیر است. اورتون را در Moise کین برای کالورت-Lewin با ثانیه باقی مانده است.

تبلیغات

90+2 min: نزدیک! Fabinho می رود برای هدف از ضربه آزاد و Pickford امتداد به نکته آن را در طول نوار.

90+1 min: فوق العاده بافی اجرا از اکسلاد-چمبرلین متوقف شده است توسط Richarlison می دهد که به دور یک ضربه آزاد در یک تهدید موقعیت. اواخر فرصت برای بازدید کنندگان.

90+1 دقیقه: تنها سه دقیقه اضافه خواهد شد ،

تبلیغات

SUBS

88 min: اورتون را در Bernard برای Iwobi با فقط یک زن و شوهر از دقیقه به رفتن. ممکن است وجود دارد یک مقدار عادلانه از زمان اضافه شده با توجه به تعداد توقف ،

87 min: الکساندر-آرنولد نقش توپ Digne و برنده یکی دیگر از گوشه. توپ در هک شده است روشن توسط کین.

کارت زرد

86 min: منشاء هر ایمیل های نا اسلاید در کلمن و ابدا توپ. رزرو برای بلژیک.

تبلیغات

85 min: اورتون دفاع کرده اند با نظم و انضباط و سازمان در اینجا. لیورپول شاید از دست رفته درایو رابرتسون در سمت چپ و نوآوری از صلاح نمی توانید پیدا کردن یک راه را از طریق.

83 min: “چقدر بد است ؟” گفتم: Jamie Carragher در تفسیر پس از آن Lovren خطا. به وضوح یک فن ،

82 min: Everton شده مجبور به دفاع از بسیاری از این نیمه را به طور ناگهانی به لیورپول در پشت پا است. Richarlison می شود دور پایین سمت چپ بر روی کاهش و راست خود را به ارمغان می آورد یکی دیگر از قوی صرفه جویی از Alisson. Lovren را دفاع بود و سوال برانگیز در این تجمع که به شانس.

تبلیغات

81 min: نزدیک دوباره! اورتون را به زندگی می آیند. گوشه flicked به پشت پست که در آن کالورت-Lewin می فرستد یک هدر اینچ گسترده.

80 دقيقه: خیلی نزدیک! چه فرصتی برای اورتون. Richarlison اجرا می شود از روشن کردن سمت چپ و عبور برای کالورت-Lewin که به تساوی یک نجات از Alisson با یک مبتکر تلنگر. ارتجاعی می افتد کاملا به دیویس اما او فقط می تواند راهنمای او در پایان در برابر چوب. اجازه دهید برای لیورپول.

78 دقيقه: Sigurdsson نقش دفاعی تقسیم از طریق توپ به کالورت-Lewin که مسابقه را از طریق روشن در هدف. پرچم بالا می رود هر چند اورتون رو به جلو را رد کرده است یک فرصت بزرگ است. آن را بسیار نزدیک است.

تبلیغات

SUBS

73 دقیقه: Matip نمی خواهد ادامه دهد هر چند که ممکن است فقط یک اقدام احتیاطی. Lovren جایگزین او.

71 دقیقه: Matip می افتد به زمین محکم مچ پا خود را به طوری که او نیاز به برخی از توجه از physio. لیورپول خواهد شد و امیدوارم که هیچ چیز جدی است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای به روز رسانی به باردانلود رایگان مقالات