در نهایت هر کس موافق است آن را خوب برای ترور لارنس به جمع آوری پول در طول این همه گیر

لارنس گفت: شنبه شب در Instagram که او و Mowry خواهد به زودی رزومه جمع آوری کمک های مالی. او گفت: کلمسون در مشاوره او را به غیر فعال کردن GoFundMe کشته شد و تنها در تلاش برای رعایت NCAA قوانین.

NCAA است که “ما اجازه می دهد به جمع آوری پول در حال حاضر برای ادامه به جمع آوری پول برای آنچه که ما انجام می دهند در اصل” لارنس گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان و نوع فکر کردن در مورد چگونه ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد آن را به عقب است.”

در بیانیه شنبه شب NCAA گفت: آن را بپرسید نه لارنس را به جمع آوری کمک و افزود: “ما همچنان به همکاری با مدارس عضو بنابراین آنها باید انعطاف پذیری لازم برای اطمینان حاصل شود که دانش آموز ورزشکار و جوامع تحت تاثیر این بیماری هستند پشتیبانی می کند و ما تحسین Trevor برای تلاش های خود را.”

Mowry که نقش فوتبال در اندرسون در دانشگاه کارولینای جنوبی در ابتدا نوشته شده در یک ویدیو به Instagram روز دوشنبه توضیح داد که لارنس دیگر می تواند درگیر با تلاش و GoFundMe تا به حال به پایین گرفته شود و به دلیل انطباق نگرانی. این کمپین که لیست Mowry به عنوان سازمان دهنده و لارنس به عنوان یک ذینفع مطرح کرده بود $2,670.

یک Clemson رسمی به تایید دولت است که جمع آوری کمک به حال برای غیر فعال می شود به دلیل NCAA قوانین منع استفاده از نام و تصویر و شباهت برای crowdfunding. ورزشی گزارش داد که Clemson را در بخش پذیرش خواسته لارنس را به جمع آوری کمک.

Mowry در حال حاضر یک لینک در Instagram زیستی که در آن مردم می تواند کمک به No Kid Hungry, اما از آن است که بخشی از یک کمپین به رهبری او و یا لارنس. به جای دادن پول به خانواده فرد Mowry گفت: در Instagram تصویری که بودجه مطرح خواهد شد به هیچ بچه ای گرسنه و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ.

“این خواهد بود بسیار مفید” لارنس گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Mowry را Instagram داستان. “ما واقعا ممنون میشم. متاسفم برای تمام درام و همه سردرگمی اما ما آن را کار می کرد.”

Mowry پست نیز می پرسد برای نامه نامزد برای کسانی که مبتلا به کروناویروس و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام نامه,” او گفت:. “… ما بهترین های ما را امتحان کنید و نوشتن یک نامه به هر کس و تنها حمایت های همه در طول این زمان سخت است. دوباره نیت ما شد سعی کنید و کمک به همه و این که تغییر کمی است. اما هنوز هم ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به عشق در خانواده و حمایت از یکدیگر در طول این زمان سخت است.”

بسیاری از ورزشکاران حرفه ای که موظف هستند با NCAA محدودیت استفاده از سیستم عامل خود را به درخواست طرفداران برای کمک به کروناویروس تلاش های امدادی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de