حتی شهردار مسکو است سوال روسیه رسمی coronavirus تعداد

Dimitar Dilkoff خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن زیر یک روشن نشانه خواندن “زندگی فوق العاده است” در مرکز شهر مسکو در 19 مارس سال 2020 است.

مسکو — اتاق ناهارخوری در روسیه رستوران باز باقی می ماند. هیچ وحشت قابل اجرا بر روی کاغذ توالت. مسکو تقریبا بدون تغییر در میان همه گیر.

روسیه پوشا دو قاره ویران شده توسط coronavirus همه گیر باقی می ماند آنومالی: جمعیتی حدود 145 میلیون اما فقط 495 موارد تایید شده بیماری و مرگ ممکن است اگر چه باعث شده است اختلاف است.

اما این آمار باعث شد که شک و تردید — از هر دو روش تست و اینکه آیا در سراسر کشور چشم انداز مثبت در پنومونی موارد می تواند به عنوان برخی از پزشکان و منتقدان دولت بر این باورند مرتبط covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور هفته گذشته گفت که “وضعیت در کشور ما به نظر می رسد خیلی بهتر” از اروپا و “تحت کنترل است.” اما تلویزیون دولتی نشان داد پوتین حجاب کامل منطبق کت و شلوار در حالی که بازدید از یکی از مسکو coronavirus بیمارستان سه شنبه.

الکسی Druzhinin

استخر/اسپوتنیک/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با پوشیدن لباس زرد رنگ کت و شلوار محافظ بازدید از یک بیمارستان برای بیماران مشکوک به کوروناویروس جدید در مسکو در مارس 24 سال 2020 است.

دو ساعت زودتر شهردار مسکو به او گفت که تعدادی از موارد است که احتمالا بسیار بالاتر از آنچه که گزارش شده است به دلیل محدودیت در تست.

“تست حجم بسیار پایین و هیچ کس نمی داند این تصویر واقعی” گفت: شهردار سرگئی سوبیانین.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

مسکو شاهد 37 درصد افزایش در پنومونی در ماه ژانویه در مقایسه با یک سال پیش با توجه به Rosstat روسیه آمار آژانس. داده ها نشان داد 6,921 موارد پنومونی در ماه ژانویه تا از 5,058 در طول مدت مشابه در سال 2019.

“در حالی که تمام جهان رو به شیوع کروناویروس جدید روسیه رو به شیوع پنومونی اکتسابی. و طبق معمول ما رو به دروغ از مقامات” آناستازیا Vasilyeva رئیس جمهور مستقل اتحادیه های کارگری به نام پزشکان داد گفت: در یک ویدیو یوتیوب و ساخته شده است که عناوین هفته گذشته است.

Vasilyeva یک متحد از رهبر مخالفان پوتین گفت: در یک مصاحبه تلفنی که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد پنومونی در واقع ممکن است مربوط به کوروناویروس. او ادعا می کند او گفت: بنیادی از مشاوره با متخصصان پزشکی در پزشکان داد که اختلافات در 40 مناطق در سراسر روسیه است.

در مسئله او گفته است که پزشکان در درمان بیماران مبتلا به ذات الریه نمی پوشند همان سنگین دنده محافظ به عنوان کسانی که درمان coronavirus در بیمارستان برای بیماری های عفونی.

مقامات روسی را تکذیب کرد Vasilyeva این اظهارات و کرملین تسکین دهنده پیام به نظر می رسد به کار. این نگرانی عمیق و گسترده اقدامات احتیاطی گرفته اند که در بسیاری از نقاط جهان نسبتا غایب در روسیه است.

[به روز رسانی های زنده: هشدار در ایالات متحده می تواند تبدیل به بعدی کانون جهانی coronavirus بحران]

درست مرزهای شده اند مهر, رویدادهای ورزشی, لغو شد و مدارس را در خود نگه دارد. اما روسیه برگزار می شود در مقیاس تجاری تعطیلی حکومت و پناهگاه در محل سفارشات.

روسیه و حتی اعزام تجهیزات پزشکی و دیگر کمک های اولیه و با توجه به کرملین “تیم از متخصصان روسی” به ایتالیا است که بیشترین مرگ و میر از این بیماری همه گیر. ژست تفسیر شد به مسکو اعتماد به نفس است که پایین آن اعداد واقعی هستند و باقی خواهد ماند.

آلکسی Ereshko

وزارت دفاع روسیه/AFP

متخصصان روسی آماده به ترک ایتالیا در یک فرودگاه نظامی در خارج از مسکو در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

Melita Vujnovic سازمان بهداشت جهانی نماینده در روسیه گفت: این سازمان نمی بینم هر چیزی که منجر به سوال تعدادی از موارد ستایش این کشور برای گرفتن اولیه اقدامات پیشگیرانه در بستن مرز خود را با کشور چین در ماه های ژانویه و معرفی دو هفته دوره خود انزوا برای هر کسی وارد این کشور از یک coronavirus hub.

کشور را اداره نزدیک به 186,000 coronavirus آزمون آن در سلامت مصرف کننده دیده بان روز سه شنبه گفت. به طور جداگانه 94,000 مردم تحت آزمایشات پزشکی اما این معلوم نیست که آیا همه آنها تست شده برای coronavirus. 79 سال است تنها فردی در روسیه که مرگ آنها نسبت به covid-19 اگر چه مقامات مسکو می گویند او از لخته خون درگذشت بنابراین نباید آن را شمارش به عنوان یک coronavirus مرگ و میر.

سوبیانین که شهردار مسکو خبر داد و گفت: دو coronavirus بیماران در فن و در وضعیت بحرانی است. در یک سخنرانی تلویزیونی دیدار با پوتین سوبیانین نیز شک و تردید در روسیه رسمی شماره, و اضافه کرد که مسکو ممکن است باید 500 به تنهایی. از جمعه این شهرستان گزارش شده 290 موارد است.

“ما بسیار زیادی از افرادی که در خانه ماندن و نه فقط گرفتن تست شده — افرادی که پس از بازگشت از خارج از کشور,” او گفت:. “آنها احساس خوب خدا را شکر. در واقعیت وجود دارد به مراتب بیشتر از افرادی که آلوده می شوند.”

[روسیه قطب شمال زمستان است که در حال حاضر از دست رفته خود را با بزرگترین طرفداران: گردشگران چینی]

تا این هفته از همه coronavirus آزمون رفت و از طریق یک آزمایشگاه در حومه سیبری نووسیبیرسک است که بیش از 2000 کیلومتر دورتر از مسکو و سن پترزبورگ این کشور پرجمعیت ترین شهرها آمده است.

Dimitar Dilkoff

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن در مقابل مسکو Kazansky ایستگاه راه آهن 20 مارس سال 2020 است.

مسکو که بیش از نیمی از کشور را coronavirus موارد اعلام کرد تغییر در این روش دوشنبه. رفتن به جلو, تست انجام خواهد شد در داخل شهر و تشخیص داده می شود می تواند پس از یک تست مثبت به جای انتظار تایید از وکتور دولت مرکز تحقیقات ویروس شناسی و بیوتکنولوژی در نووسیبیرسک.

“چقدر نوع ماده بیولوژیکی می توان به یک آزمایشگاه گفت:” Vsevolod Shurkhay یک پزشک در مسکو کلینیک جراحی مغز و اعصاب با اشاره به روند قبلی. “آن را به سادگی غرق. آن را کاملا امکان پذیر نیست.”

PCR اخبار علوم پزشکی انتشار اشاره کرد در گزارشی که در آزمون مورد استفاده توسط بردار های آزمایشگاهی کاهش حساسیت نسبت به برخی از دیگران است. خطر این است که آزمایش منفی می تواند از بیماران در مراحل اولیه بیماری و یا کسانی که دوره نقاهت اما هنوز هم مسری در این گزارش گفت:.

که Vujnovic رد نگرانی ها در مورد آزمون حساسیت. اگر یک آزمون می آید و مجمل او گفت: آزمایشگاه تکرار آن برای تایید نتیجه.

“من فکر نمی کنم که در حال حاضر وجود دارد این است که هر فضا برای تست گمانه زنی ها در مورد کیفیت” او گفت:. “این است که همکاری نزدیک با موسسه تولید آزمون. . . . ما به دنبال مقایسه و کیفیت تست و برای لحظه ای وجود دارد هیچ نگرانی.”

سوتلانا ایوانوا کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چرا شیوع بیماری مانند coronavirus گسترش نمایی و نحوه صاف منحنی’

نقشه گسترش به کروناویروس در آمریکا و در سراسر جهان

ایتالیا coronavirus مرگ و میر سرسام آور هستند. آنها ممکن است بیشتر پیش نمایش از ناهنجاری.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>