حتی اگر NCAA کمک های مالی بهار, ورزش سالمندان یک فصل دیگر وجود دارد تصمیم گیری های دشوار را

“من از دست تیم من” او گفت:.

اگر این جمعه شده بود نرمال جمعه که آن را قطعا نمی مگان دوهرتی شده اند که با هم تیمی های او در دانشگاه مریلند women’s lacrosse تیم در حال آماده شدن برای میزبانی جیمز مدیسون. این بود که او در فصل گذشته با Terrapins دفاع از قهرمانان ملی. به جای چوگان سرپهن او نقش است با, زیتون, خواهر پیت بول در بالتیمور حیاط خلوت.

“اوه خدای من” او گفت:. “من آن را از دست بسیار است.”

اما اگر پایان را پایان نیست? اگر NCAA نظر تمام فصول از همه سالمندان که محو شد با رمان coronavirus همه گیر و کمک های مالی آنها فرصت دیگری در بسته ارائه شده توسط آنها یک سال دیگر از واجد شرایط بودن?

“من تیم و حتی تیم های دیگر ما احساس می کنیم باید کمی از کسب و کار ناتمام” سفید گفت. “اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید.”

“این نوع از سخت به فرایند است که” Doherty گفت. “من کوشش کرده ام که به آن فکر می کنم چرا که پس از آن من فقط می خواهم overthink آن است.”

این می رود بدون گفت که وجود دارد بیشتر فشار مسائل مهم تر از این که آیا Reilly سفید همیشه ردیف دوباره برای او کاوالیرز یا مگان دوهرتی تا کنون قاشق دیگری groundball برای او Terrapins. هر یک بسیار آگاه است.

“پارو زدن در حال لغو بود که همه چیز را به من” سفید گفت. “اما در حال حاضر, اگر شما نگاه کنید در دنیا آن را آنقدر کوچک در طرح بزرگ از چیزهایی است.”

اما آنها همچنین می دانیم آنچه در آن احساس می شود در این میان خود را نهایی فصل تنها به آنها screech را متوقف کند. زندگی از ورزشکاران ساخته شده در روال و تعادل است. در حال حاضر این کالاها در میان کسانی که در تامین کوتاه مدت. این بیماری همه گیر است که بزرگتر از همه ما. این بدان معنا نیست که درد از دست دادن یک فصل نمی خام.

“ما تقریبا می دانستم که در پشت سر ما در آن قرار بود به اتفاق می افتد اما هیچ کس آماده بود به آن اعتراف” سفید گفت. “و پس از آن زمانی که ما شنیدیم این بود که فقط ویرانگر است. کاملا ویرانگر است.”

“ما در حال انجام در چنین سطح بالا در بالای پلت فرم است که ما می توانیم رسیدن به” Doherty گفت. “این قطعا دلخراش برای ما ورزشکاران است.”

کسانی که احساسات و اعمال آنها را به هزاران نفر از ورزشکاران سراسر sports بهار که فصل لغو شد به دلیل گسترش coronavirus. جدید ترین NCAA داده ها نشان می دهد که 5,472 نفر اعضای بخش من تیم قایقرانی در 2018-19 و دیگری 3,661 زنان بازی چوگان سرپهن.

بازگشت-از-پاکت ریاضی نشان می دهد که اگر این اعداد تقریبا ثابت در این سال و یک چهارم از کسانی که دانش آموزان در سال آخر خود را از واجد شرایط بودن حدود 2,300 ورزشکاران از این دو ورزش به تنهایی خواهد بود بدانم که آیا آنها ممکن است یک فصل دیگر در آستانۀ بهار آینده. و آن را نشانی مردانه نسخه از این ورزش و نه بیس بال و سافتبال میدانی و دیگر ورزشکاران در همه بخش های دیگر در سراسر تمام بهار دیگر ورزش است.

روز دوشنبه یک گروه به نام NCAA Division I شورای اسلامی دیدار خواهد کرد, از راه دور به بحث و رای گیری در مورد آنچه در آن خواستار “واجد شرایط امداد” برای دانش آموزان که مشاغل قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

“در اصل کمیته هماهنگی موافق امداد باید توسعه یافته به ورزش بهار دانشجو-ورزشکاران و پشتیبانی از مدارس با ارائه یک چارچوب که در آن آنها باید استقلال خود را در تصمیم گیری های خود در بهترین مورد علاقه خود را در دانشگاه کنفرانس و دانشجو-ورزشکاران” این گروه گفت: در 20 مارس به انتشار اخبار.

یک کمیته در حال حاضر اعطا اضافی واجد شرایط برای بخش دوم ورزشکاران و که ممکن است یک پیشرو. وجود دارد, البته, اثرات در برنامه های ورزشی و مدارس به دلیل مربیان باید استخدام های دریافتی ورزشکاران به جای کسانی که فارغ التحصیل شدن و بورسیه محدودیت معنی استخر از پول در دسترس خواهد یا باید افزایش یا گسترش بیش تر مردم است. برای NCAA برای مدارس و همایش های آن پیچیده برای اطمینان حاصل کنید.

اما آن را ساده برای ورزشکاران ، هر دو سفید و Doherty مثلا در بورسیه های جزئی. پس نتیجه: بازگشت به مدرسه برای یک فصل دیگر از رقابت به معنی گذاشتن پول بیشتر به آن اتفاق می افتد.

“این قطعا سخت به درخواست پدر و مادر خود را به شما بیش از آنها در حال حاضر به شما داده می شود” گفت: Doherty جوانترین فرزند از شش فرزند.

وجود دارد بیش از حد این ماده در معاملات آتی برنامه ریزی شده است که باید به تعویق افتد. سفید و Doherty فارغ التحصیل خواهد شد در این بهار. خواهد آنها ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی? Doherty نمیفهمد او خواهد بود با ورود ساعت های آینده به عنوان یک درمانگر برای که او نیاز به تحصیلات تکمیلی. اما سفید رود به یک شغل در امور مالی. کالج و کالج ورزشی — لغزش به گذشته است.

“این سخت است چرا که آن را بسیار نامشخص” سفید گفت. “به خصوص ورود به صنعت مالی به دلیل زیادی وجود دارد عدم قطعیت در اطراف آن است. من هنوز خیلی هیجان زده است که فرصت است.”

او آهی کشید.

“من فکر می کنم من فقط نیاز به دانستن” او گفت:. “من نمی خواهم به بازی در اطراف با نظری. من دوست دارم چیزهای ملموس است که من می توانم قرار دادن بر روی کاغذ و در نگاه.”

توسط دوشنبه شب NCAA باید چیزی برای سفید و هزاران نفر از ورزشکاران مانند او را به نگاه. اما این نمی تواند پایان آن است. فردی کنفرانس — برای سفید ACC; برای Doherty بزرگ ده — را باید در نظر بگیرید که چگونه هر چارچوب متناسب با خود را در مدارس است. مدارس و ورزشی بخش را باید به شکل از چگونه منابع مالی کار می کنند — و نه فقط برای سال آینده اما برای سال های سال است که به دنبال.

در حال حاضر وجود دارد تنها بازی که نیست که. زمانی که آنها بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات زمستانی خود را در چشمه ها برنامه ریزی شده بود — تمرین و آموزش, رقابت, رفتن به کلاس را نصب کنید که کلاه و لباس شب. در حال حاضر وجود دارد تنها کسل کننده و زاری برای تجربه است که ممکن است هرگز اتفاق می افتد یا می تواند به تاخیر افتاد.

“من از دست آن همه” Doherty گفت. “رقابت — حتی فقط در عمل است. قادر بودن به با هم تیمی های خود را. ما ساخته شده از بهترین خاطرات در زمین و خارج از زمین. من از دست دیدن آنها هر روز و قادر بودن به خنده همه چیز است.”

NCAA باید کمک مالی اضافی سال از واجد شرایط بودن. عضو مدارس و ورزشی ادارات و فردی مربیان و تیم ها باید بفهمند که چگونه به بهترین را که کار می کنند.

اما حتی اگر این اتفاق به یاد داشته باشید Reilly سفید و مگان دوهرتی و هزاران نفر از ورزشکاران مانند آنها که به دنبال به جلو به این بهار — و می باید تصمیم بگیرید که اگر آنها می تواند به نوبه خود این زمستان به بهار آینده.

“من واقعا در دو ماه بیشتر سفید” گفت. “آیا شما می خواهید برای رفتن به عقب و شروع از صفر و انجام هشت ماه است ؟ این چنین دشوار تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>