حتی قبل از coronavirus امنیت اجتماعی بود خیره کمبود

در سال آتی تامین اجتماعی, هزینه های تخمین زده شده است که بیش از مجموع درآمد با توجه به آخرین متولی گزارش برای امنیت اجتماعی و مدیکر وجوه سپرده.

“پیش بینی هزینه امنیت اجتماعی را افزایش می دهد سریع تر از درآمد پیش بینی شده از طریق 2040 در درجه اول به این دلیل که نسبت به کارگران پرداخت مالیات به افراد ذینفع دریافت مزایای کاهش خواهد یافت به عنوان baby-boom generation سنین است و جای کار در سنین پس از آن با کاهش موالید نسل” متولی گزارش گفت:. “در حالی که اثرات پیری رونق کودک و متعاقب آن کاهش نرخ تولد را تا حد زیادی تثبیت شده پس از 2040 سالانه هزینه ادامه خواهد داد به رشد سریع تر از درآمد است.”

ذخایر از سن و بازماندگان بیمه صندوق (OASI) می پردازد بازنشستگی و مزایای بازماندگان خواهد بود قادر به پرداخت مزایای کامل در 2034 امانت گزارش پیش بینی شده است. غایب قانونی اقدام به رفع کسری OASI خواهد شد که تنها به اندازه کافی مالیات بر درآمد به پرداخت 76 درصد از پرداخت های برنامه ریزی شده با توجه به متولی گزارش.

ناتوانی بیمه صندوق می پردازد مزایای از کار افتادگی است در کمی شکل بهتر است. صندوق خواهد شد به اندازه کافی پول در آینده به پوشش 92 درصدی از برنامه ریزی مزایای. صندوق ذخایر خواهد بود تهی در سال 2065 در آن زمان 92 درصد از مزایای قابل پرداخت خواهد بود. در سال گذشته این صندوق پیش بینی شده بود که کمبود توسط 2052. ناتوانی صندوق سالم است, در بخشی به دلیل برنامه کاهش شده است از سال 2010. تعداد معلولین-کارگر ذینفع دریافت و پرداخت نیز کاهش یافته است.

تامین اجتماعی پرداخت می شود فقط بیش از 1 تریلیون دلار در منافع به حدود 64 میلیون ذینفع — 48 میلیون بازنشسته و کارگران و وابستگان کارگران بازنشسته 6 میلیون بازماندگان کارگران متوفی و 10 میلیون معلول کارگران و وابستگان کارگران معلول.

وجود دارد یک نکته در این سال گزارش امنا اشاره کرد.

“پیش بینی در این سال گزارش را منعکس نمی کند اثرات بالقوه از covid-19 همه گیر در برنامه امنیت اجتماعی گفت:” اندرو Saul, کمیسر از امنیت اجتماعی است. “مدت و شدت این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار برآوردهای ارائه شده در گزارش امسال و وضعیت مالی این برنامه به خصوص در کوتاه مدت است.”

میلیون ها نفر از کارگران دست دادن شغل خود به معنی کاهش قابل توجه در امنیت اجتماعی مالیات حقوق و دستمزد. این تنها به تشدید بحران مالی مواجه امنیت اجتماعی است.

“سال 2035 تنها 15 سال های دور. که به معنی اعتماد بودجه اجرا خواهد شد از ذخایر که امروز 52 ساله رسیدن به سن عادی بازنشستگی و امروز جوانترین بازنشستگان نوبت 77” با توجه به تجزیه و تحلیل امانت گزارش توسط این کمیته برای یک مسئول بودجه فدرال. “بحران کنونی تقریبا قطعا پیشبرد تاریخ عجز از پرداخت دیون توسط چند سال.”

امنا توصیه می شود که کنگره آمریکا پیش بینی صندوق کمبود زودتر و نه بعد از آن به خصوص با توجه به آن ممکن است شامل کاهش در منافع و یا افزایش مالیات بر امنیت اجتماعی.

“امنیت اجتماعی خواهد شد نقش مهمی در زندگی از 65 میلیون ذینفع و 180 میلیون نفر تحت پوشش کارگران و خانواده های آنها در طول سال 2020” امنا گفت. “با مطلع بحث تفکر خلاق و به موقع اقدام قوه مقننه امنیت اجتماعی می تواند همچنان به حفاظت از نسل های آینده است.”

برای بسیاری از مردم امنیت اجتماعی و مالی تاسیسات قرار می دهد که آنها را در شکل بهتر برای بازنشستگی از آنها فکر می کنم واشنگتن پست مقاله نویس Allan اسلون استدلال شده است.

پنجاه و هفت درصد از بازنشستگان تکیه بر امنیت اجتماعی به عنوان منبع اصلی درآمد با توجه به یک سال 2018 گالوپ نظرسنجی.

“مدیکر و امنیت اجتماعی مهم تر از همیشه به عنوان یک آمریکایی به صورت یک و دو پانچ coronavirus سلامت و عواقب اقتصادی” گفت: AARP اجرایی جو ان جنکینز. “این بسیار مهم است برای کنگره به گرد هم می آیند در راه هر دو حزب به آدرس دراز مدت بودجه چالش برای اطمینان از افراد خواهد شد و منافع آنها به دست آورده اند.”

با همه تقلا برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر است بعید است کنگره را هر فوری حرکت برای رفع امنیت اجتماعی است. در عین حال آن را یک مشکل قانونگذاران نمی تواند ادامه دهد به قرار دادن برای یک روز دیگر.

چت زنده

لطفا مرا در شنبه 28 مارس در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به [email protected] در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

Q: آیا من می توانید انجام دهید برای محافظت از سابقه اعتباری از عدم پرداخت هزینه به دلیل اخراج با توجه به کروناویروس?

وو: Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل آدرس اعتباری گزارش عواقب ناشی از کوروناویروس اما متاسفانه ناکافی شیوه ای. بخش 4021 از مراقبت در عمل تنها محافظت از مصرف کنندگان که مورد تایید خود را طلبکار برای تحمل تمرین یا مشابه “مسکن.” برای مصرف کنندگان این بخش 4021 زیر را فراهم می کند:

— اگر مصرف کننده قادر بود برای به دست آوردن اقامت در حالی که آنها هنوز هم در حال حاضر (یعنی کمتر از 30 روز دیر), حساب های خود را هنوز هم خواهد شد به عنوان زمان.

— اگر مصرف کننده شد و در حال حاضر بزهکار زمانی که آنها موفق به دریافت اقامت آنها ادامه خواهد داد به گزارش با همان وضعیت بزهکاری. بنابراین مصرف کنندگان که قادر به تایید محل اقامت قبل از آنها به پشت افتاد و هنوز هم تا پایان با صدمه به گزارش های اعتباری خود را.

— اگر یک متخلف مصرف کننده موفق به گرفتن طول دوره اقامت — به سختی به احتمال زیاد برای مصرف کنندگان در مواجهه با فاجعه اقتصادی — آنها می توانند پس از آن گزارش می شود به عنوان زمان. اگر شما با داشتن مشکل پرداخت صورتحساب خود را و رسیدن به هر یک از طلبکاران خود و از آنها بخواهید برای یک اقامت.

— اگر شما یک فدرال حمایت رهن و تجربه کرده اند مشکلات با توجه به کروناویروس شما مجاز به تحمل شش ماه با شش ماه دیگر تمدید برای یک مجموع از یک سال است. این NCLC مقاله شامل مشاوره در مورد چگونه برای تعیین اگر شما وام مسکن فدرال حمایت و اطلاعات اضافی فدرال و دولت وام مسکن حمایت.

— اگر خود را مستقیم وام پرکینز وام و یا فدرال خانواده آموزش و پرورش وام متعلق به آموزش و پرورش بخش وام های خود را به طور خودکار به موضوع پرداخت تعلیق تا سپتامبر. 30 و باید گزارش شود که در طول زمان تعلیق. در تمام موارد دیگر شما نیاز به تماس با وام دهنده خود را به دنبال تسکین.

ماندگار شود!

اگر شما نمی توانید به دست آوردن یک محل اقامت از همه طلبکاران خود را, شما نیاز به کشف کردن که صورتحساب شما نیاز به پرداخت است که اولویت پایین تر. NCLC را راهنمای مصرف کننده “بازمانده بدهی” فراهم می کند مشاوره در اولویت صورتحساب خود را هنگامی که شما مشکل پرداخت همه آنها. NCLC ساخت نسخه آنلاین رایگان در طول این بحران است.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>