Holyfield, 57, گفت که او می خواهد برای رفتن سه دور با تایسون اما تمایلی به آن را به ارمغان بیاورد.

“اگر من از او بخواهید آن را تقریبا مانند من که یک پسر قلدر و گفت من می خواهم برای رفتن در برابر کسی من دو بار مورد ضرب و شتم او گفت:” در BBC Radio 5 Live.

Holyfield که بازنشسته شد در سال 2014 به ثمر رساند ویژگی های حذفی از دانمارک برایان نیلسن در گذشته از 57 حرفه ای حملات در سال 2011. تایسون, 53, بود, نابغه است که جوانترین های دنیا, سنگین, قهرمان در سن 20 و او در آخرین مبارزه حرفه ای در سال 2005 از دست دادن فقط برای ششمین بار در 58 حملات (به کوین مک براید).

همانطور که برای مواجهه با تایسون یک سوم زمان Holyfield توضیح داد: “من نمی خواهم فشار بر من است که شما فقط می خواهید به مبارزه مایک چون شما می دانید شما می توانید ضرب و شتم او.’ اگر او بازدید من میخوام آمار شما را و آنچه را که بوکس است که واقعا در مورد. من میخوام 58 او خواهید بود 54 شما بحث در مورد اینکه در سلامت خوب و انجام کارهای مناسب راه است که احترام آن.

“هر کسی که من در حلقه با, اگر من در آنجا با برادر من اگر او tag من میخوام tag او را به عقب. اگر شما نمی خواهید به پرتاب بمب های شما بهتر است و نه پرتاب بدون بمب.”

تایسون به نظر می رسد مایل به رفتن چند دور با Holyfield. “این عالی خواهد بود برای موسسه خیریه” تایسون گفت: در هفته گذشته در “TMZ زندگی می کنند.” “شما می توانید تصور کنید که من و او را در حلقه با هم ؟ … من در شکل خوب است. من احساس می کنم واقعا خوب است.”

و مبارزه با Holyfield برای خیریه “می تواند کمک به بسیاری از مردم که نیاز به کمک.”

برای یک نسل Holyfield و تایسون بودند و یاد و نام حتی اگر خاطرات استعداد خود را پژمرده در طول سال. Holyfield گفت: انگیزه و الهام بخش است افراد جوان است.

“هنگامی که آنها را ببینید من جعبه در 58 سال آنها میخوای بری ‘وای چگونه شما انجام این کار؟’ مراقبت از خودتان گوش دادن به مامانت گوش دادن به پدر خود. هنگامی که شما تبدیل به یک فرد بالغ شما نه تنها می گویند تمام چیزهای که پدر و مادر من به من گفت که کار نمی کنند. دلیل شما از آن ساخته شده این دور به دلیل این است که چیزهایی که پدر و مادر خود را به شما گفت. من تا به حال پدر و مادر خوب و یک مربی خوب است.

“مربی به من گفت که در سن 8 سال, ‘میخوای بهترین جنگنده است که تا کنون از جنوب و مردم خندید اما من راه اندازی شد زمانی که من به تیم المپیک پس از آن من شد بی چون و چرای cruiserweight champion, شد, قهرمان سنگین وزن جهان و سپس آن را دوباره و دوباره و دوباره.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات