اوان Gattis می گوید او 2017 Astros ‘بیس بال فریب خورده و فریب خورده طرفداران

“من نمی خواهم برای همدردی یا چیزی شبیه به آن. اگر ما مجازات است که منفور همه برای همیشه لطفا برای پس از آن مانند هر” Gattis گفت. “و من نمی دانم باید چه کار انجام شده است اما چیزی تا به حال به [expletive] انجام می شود. و من موافق با آن بزرگ زمان. من فکر می کنم آن را خوب است برای بیس بال اگر آنها در حال تمیز کردن آن است.”

این طرح که در آن Astros با استفاده از یک میدان مرکز دوربین به معنای کمک در پخش نظرات به کشف سیگنال از مخالفت فو به خود کوزه و سپس در سطل زباله می تواند در نزدیکی ستاره شرق به اجازه خود hitters می دانید که چه نوع از زمینهای شد برای اولین بار نشان داد در یک داستان منتشر شده توسط ورزشی در ماه نوامبر.

خرید اینترنتی ادامه داد: زمانی که الکس کورا, یک نیمکت مربی در سال 2017 Astros که بعدها led Red Sox به یک سری جهانی عنوان خود را از دست داده در بوستون. کارلوس بلتران تنها هوستون بازیکن نام در این گزارش پس از آن از دست داده و کار خود را به عنوان مدیر New York Mets.

دیگر بازیکن در سال 2017 Astros را در مواجهه مستقیم عواقب دخالت خود را. مانفرد بعد توضیح داد که او احساس او نیاز به کمک مالی کامل ایمنی به بازیکنان به همکاری های خود را با MLB را بررسی است.

“من نمی دانم اگر ایمنی درست بود یا نه; من واقعا نمی,” Gattis گفت: در این پادکست. “از آنجا که من بخشی از آن [expletive]. اما من هنوز در همان موقعیت به عنوان دیگر مردم در حال حاضر [که هنوز پخش].”

او اضافه کرد که او صحبت نمی کنم تا هر چه زودتر از آنجا که “مردم تا به حال بیشتر به از دست دادن از من” با استناد به Luhnow و Hinch به عنوان نمونه.

Gattis روشن ساخته است که او را درک خشم از طرفداران و بازیکنان دیگر پدید آمده است که در پی مانفرد گزارش. او همچنین تحت فشار قرار دادند در پیشنهادات که برخی از Astros به خصوص بازیکنان جوان تر ممکن است معاف شود برای رفتن همراه با این طرح به دلیل بلتران و سپس 20 سال کهنه بود چنین احترام و قانع کننده با حضور در محل باشگاه وانجمن.

“هیچ کس ما را فراموش [expletive] — شما می دانید چه کنم؟” Gattis گفت. “مانند مردم گفت:” این پسر ما را در انجام این ” — که آن را نمی.

“اما شما باید به درک: وضعیت قدرتمند بود. مانند شما کار تمام زندگی خود را به سعی کنید به [expletive] ضربه توپ — ‘شما می توانید به من بگویید چه می آید ؟ چه؟!’ مانند آن یک چیز قدرتمند است. و وجود میلیون ها دلار بر روی خط و [expletive]?

“و چه بد است که چگونه مردم از آسیب” او ادامه داد. “این درست نیست; که نه بازی درست است.”

پس از مانفرد منتشر شد گزارش خود Astros بازیکنان بودند آهسته به ارائه ندامت و اولین عضو 2017 تیم به انجام این کار علنا بود پارچ دالاس Keuchel که در آن ملحق شده بودند Chicago White Sox. Marwin گونزالس که در حال حاضر با دوقلوها مینه سوتا, سرانجام, شد اولین موقعیت بازیکن به عذرخواهی می کنیم.

در بهار آموزش آستروس برگزار می شود یک رویداد رسانه ای شامل اعضای 2017, تیم ملی, به علاوه صاحب جیم کرین. بازیکنان از جمله جثه Altuve و الکس Bregman در زمان نوبت صدور بیانیه در مورد فریب داد اما جرثقیل عناوین ساخته شده برای اصرار به طرح “نمی تاثیر بازی” و یا لکه دار کردن مشروعیت سری جهانی عنوان شده است.

Gattis زده تن های مختلف در پادکست گفته او همدلی برای “[expletive] کوزه که تا به حال به زمین در برابر [expletive] 2017 Astros.”

“شخص شما فکر می کنید اگر من خود را [expletive] جالب توجه است که من می خواهم خوشحال ؟ مانند جهنم, هیچ,” او اضافه شده است. “بنابراین من درک خشم مردم را.”

پرسید که چگونه آن را احساس به احساس به می دانم که مردم در حال ادامه به سوال مشروعیت هوستون قهرمانی که سال 33 ساله پاسخ داد: “من فکر نمی کنم من می توانم برنده شدن قلب بیش از هر کسی در حال حاضر در تمام و یا شاید تا کنون. من نمی دانم که چگونه به احساس نشده است. من فکر نمی کنم کسی — ما هم نگاه اخلاقی ما قطب نما و بگو: “بله این درست است.’ آن را تقریبا مانند پارانویا جنگ و یا چیزی. اما آنچه که ما اشتباه بود. Like, don’t get it twisted. این اشتباه بود برای ماهیت رقابت و نه حتی فقط بیس بال. آره که اشتباه بود. من می گویم که.”

به Gattis یکی از بدترین جنبه های تقلب شد که دلیل آن کج چه شده است باید از یک سطح میدان بازی به سمت Astros, تیم خود را “حتی نمی کنید برای پیدا کردن چقدر خوب افراد خاصی هستند — و آنها نمی شود.”

“من فکر می کنم که یک چیز جالب در مورد بازی در لیگ های بزرگ فقط برای پیدا کردن — هر کس می خواهد به بهترین بازیکن در [expletive] جهان اما برای پیدا کردن چقدر خوب شما ارزشمند است. و ما فریب خورده است که” او گفت:. “بدیهی است که ما فریب خورده بیس بال و طرفداران فریب خورده. طرفداران احساس فریب خورده. من احساس می کنم بد برای طرفداران است.”

Gattis که 2017 اعداد در چند عمده آماری دسته بندی شد بیشتر یا کمتر در خط با حرفه خود به طور متوسط ادعا کرد او بود که کمک کرد خیلی با این طرح است. “چه کسی می داند که آن را کمک کرد?” Gattis تعجب با صدای بلند قبل از تصدیق کرد که هشدار داده بودن به چه نوع رزین شد که آیا ارائه “یک عامل راحتی.”

او نشان داد که او تا به حال تلاش برای به دست آوردن یک حس چگونه هم تیمی های سابق خود در مورد احساس رسوایی و نقش خود در آن که در آن نقطه او آموخته است که “برخی از مردم هستند [expletive] mad نیز در تیم ما است.”

“دیوانه در مردم نفرت ما — فقط دیوانه مانند نوع در طرفداران طرف” Gattis ادامه داد. “همه فوق العاده بود شاد در مورد خیانت. … آنها هم تیمی بودند و شاید آنها احساس نمی مانند آنها را در یک موقعیت به هر چیزی می گویند. و آنها با آن زندگی می کنند در حال حاضر. من می تواند داشته باشد گفت: برخی از [expletive] من می تواند چیزی را انجام داده اند اما من نه. قطعا نه.”

در نگاهی به گذشته Gattis گفت: “این یک کمی آسان تر به آن را ببینید در حال [expletive می خواهم] تا پس از آن.”

او گفت که او هنوز هم مبارک خود را Astros برنده سری جهانی اشاره کرد که قهرمانی برداشته ارواح در یک شهرستان که ویران شده است طوفان هاروی. اما کل فصل تبدیل شده رنگی با حسرت برای Gattis.

“آیا من اشتباه نمی کنید; تمام این تجربه عالی بود — من floored بود. اما هنگامی که همه محو در حال حاضر از آن نوع های مختلف,” او گفت:. “آن را مانند” خوب است که اتفاق افتاده و ما فریب خورده است. … منظورم این است که شما نمی توانید احساس می کنید که خوب در مورد آن است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im