مسابقه آواز یوروویژن: چه زمان انجام گرد هم می آیند و اروپا درخشش نور شروع BBC?

در حالی که مسابقه آواز یوروویژن است که متاسفانه قادر به اتفاق این سال این بدان معنا نیست که طرفداران نمی تواند جشن مورد علاقه خود را در رویداد سالانه است.

BBC میزبانی یک تلویزیون ویژه در شب می شود grand نهایی در روز 16 مارس با عنوان یوروویژن: بیا با هم به عنوان بخشی از یک گسترده تر جشن وقوع تمام این هفته است.

ویژه ای خواهد بود که توسط گراهام نورتون منعکس خواهد شد در انگلستان بهترین یوروویژن لحظه های گذشته و حال است.

دنبال liveblog زیر

فقط یک یادآوری از آنچه انتظار می رود امشب: قضاوت و بسیاری از کلاه-قفل جملات

یک یادآوری از آنچه در زمین اتفاق می افتد امشب:

در واقع با شروع یوروویژن: بیا با هم در 6.25 pm در BBC1. نشان می دهد یک جشن یوروویژن در گذشته و حال ارائه شده توسط گراهام نورتون و شامل یک رای مورد علاقه خود را از یک لیست کوتاه از شرکت کنندگان (همچنین در گذشته و حال).

راست و بعد از آن وجود دارد, اروپا, درخشش, نور, زندگی می کنند پخش آن اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا است پخش در 45 کشور + به عنوان یک آنلاین نشان می دهد.

وجود دارد هیچ “رسمی” رقابت در این سال, اما شما می توانید شرط می بندم من قصد دارم به گذراندن حکم در هر یک از اجراهای با من معمول درخشان شوخ طبعی است.

Riverdance در 25: چگونه یوروویژن به هنگام تولد به یک ایرلندی پدیده فرهنگی

تبلیغات

بنابراین آنچه در واقع اتفاق می افتد در 6.25 pm?

گراهام نورتون میزبانی یوروویژن: بیا با همیک یک تلویزیون خاص است که به بریتانیا یک فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را یوروویژن اجرای برنامه.

انتخاب از یک لیست کوتاه از هنرمندان که همه به مجازی اجرای برنامه در شب و عمومی داده خواهد شد و این فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را.

مطمئن نیستید در مورد که در آن و زمانی که یوروویژن آغاز شده است ؟ وجود دارد یک دستی مبین اینجا
 

اینجا بن کلی فوق العاده رتبه بندی از هر برنده Eurovision song EVER

تبلیغات

در صورتی که شما نمی کلود در Daði Freyr در اینجا یک مصاحبه فوق العاده راب آیا با آنها را هنگامی که ما هنوز فکر یوروویژن شد رفتن به این سال اتفاق می افتد 🙁

به جای گزارش از روتردام به صورت مستقل غارت شده است و نشر خود را به مصاحبه با 2020 شرکت کنندگان به عنوان پادکست چشم انداز دوباره برای کسانی که مایل به دانستن آنچه که نا امید عمل می کند فکر خود را به شانس و اینکه آیا آنها می شود دعوت به عمل است.

“این واقعا بزرگ بوده است و من خوش شانس بوده ام به برخی از بزرگترین نامها بر روی پادکست. من گفتگو به ایسلند Daði Freyr مورد علاقه را به نفع خود با فکر کردن در مورد چیزهایی که گفت که او علاقه مند می شود برای رقابت در 2021 باید از او خواسته شود و حق آهنگ می آید در اطراف” او می گوید. “به طور مشابه, انگلستان عمل جیمز نیومن همچنین می خواهد یک شات بیش از حد او مشغول آماده سازی برای انتشار جدید خود را تنها “به اندازه کافی” اما یوروویژن همچنان هدف و راه جلوتر از این بازی است ایرلند Lesley روی که به من گفت که او در حال حاضر شروع به توطئه مطلق سوسیس برای سال آینده. با 12 ماه در زیر کمربند خود را به نوشتن حماسه نوشته انتظار می رود تا سال 2021 به انفجار تمام ناامیدی یوروویژن بودن لغو شد.”

اما این همه خبر بزرگ: “اعمال دیگر مانند Mamas از سوئد نخواهد بود و استعداد یک بلیط طلایی به دلیل ملی انتخاب نهایی نشان می دهد که بیش از حد بزرگ به جلو بروید.,” راب توضیح می دهد. “سوئد Melodifestivalen فقط این پاپ کرگدن بنابراین اگر آنها می خواهند برای رفتن به روتردام آنها را به دوباره به رقابت بپردازند.”

در اینجا چه اتفاقی می افتد در طول چند ماه گذشته.

به عنوان یک جایگزین برای مسابقه آواز ما یوروویژن خبرنگار راب Holley شده است در حال اجرا #EurovisionAgain watch-a-پوزیشن های خرید در روز شنبه شب جایی که نا امید طرفداران از مسابقه شده اند simulcasting مسابقات از سال گذشته با افسانه ای ESC شرکت کنندگان به tweeting همراه بیش از حد. کاترینا (امواج) الکساندر ریباک و Dami Im باید همه آغشته به #EurovisionAgain جریان توییتر ارائه بینش به زمان خود در جهان بزرگترین حزب پاپ.

این EBU لذت بردم فن-اجرای پروژه برخی از آنجا که آنها شروع به منبع کلاسیک مسابقات (قبل از سال 2004 Eurovisions معمولا فرو رفته در مجتمع کپی رایت conundrums اما اصلی پخش شده است برای کمک به در طول این عجیب و غریب بار) به اولین آنها را در مقام یوروویژن کانال یوتیوب! حدود 200000 استفاده از #EurovisionAgain را ساخته اند آن را محبوب ترین توییتر روند موضوع در یک شنبه شب کوتولگی ساعات پر بیننده نشان می دهد مانند britain’s Got Talent محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی.

راب می گوید: “این واقعا عالی بوده برای طرفداران. ما قادر به شیرجه رفتن عمیق به نوستالژی در حالی که بالا بردن بارهای از پول برای برخی واقعا درخشان خیریه”.

و همچنین به tweeting همراه طرفداران مطرح کرده اند بیش از £14,000 برای موسسات خیریه پری دریایی, Terrence Higgins Trust و Stonewall اغلب پیکور در tenner به صورت هفتگی در بازگشت برای اینکه سرگرم. در بالا از تماشای نمایش غارت و دوستان نیز باز مجازی خطوط تلفن و اجرای یک رای که جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان و اغلب به ثمر رساند نتیجه متفاوت به پخش اصلی.

“Schlager سردستهزنان خواننده اپرا Carola زدم Lordi کردن آتن 2006 تریبون که من خوشحال – اما Scooch آیا پرش 14 مکان در غربالگری در هلسینکی 2007 وجود دارد یک مقدار از عدالت بودن گود خارج” راب می گوید.

تبلیغات

سلام و خوش آمدید به فرهنگ مستقل را liveblog از امشب جشن یوروویژن! من میزبان خود را برای شب ارائه تفسیر و به روز رسانی بی بی سی پخش یک سری از آهنگ مسابقه رویدادها تا حدودی برای این واقعیت است که ما در حال از دست رفته در معامله واقعی این سال است.

پس آنچه که در واقع اتفاق می افتد این هفته ؟

بی بی سی سازمان یافته تعدادی از نشان می دهد به بلند کردن ارواح یوروویژن طرفداران همه جا با شروع…

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال

در ماه فوریه, BBC Radio 1 Newsbeat شروع فیلمبرداری یک فیلم مستند است که به پیروی از بریتانیا یوروویژن شرکت کننده جیمز نیومن از طریق تمرینات و همچنین پشت صحنه در طول زندگی اولین بازی خود را یوروویژن آهنگ “آخرین نفس”.

مستند جهش به زمانی که این مسابقه لغو شد و مصاحبه نیومن به عنوان او نشان می دهد چه لغو معنی برای او. دیگر شرکت کنندگان صحبت در مورد چگونه تجربیات خود را یوروویژن متفاوت است و آنچه را در برنامه های آینده هستند.

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال در دسترس است به سازمان دیده بان در حال حاضر در BBC iPlayer و در weatherly کانال یوتیوب.

یوروویژن در 60

در سال 2015 یوروویژن در 60 پخش شده در بی بی سی برای جشن سالگرد 60 از مسابقه آهنگ. این شامل مصاحبه با گراهام نورتون, یوروویژن, قهرمان, Conchita Wurst و مرحوم آقا تری Wogan.

برنامه پخش در 9.30 pm در جمعه 15 مه در BBC4.

دانا: اصلی دری دختر بچه

پنجاه سال پیش 18 ساله دختر مدرسه ای سمت چپ Bogside در ایرلند و سفر به آمستردام به نمایندگی از کشور خود را در 15 مسابقه آواز یوروویژن. در برابر شانس او برنده! دانا: اصلی دری دختر به نظر می رسد در زندگی دانا و چگونه او تبدیل به ایرلند اولین یوروویژن برنده است.

برنامه پخش خواهد شد در 11pm در یکشنبه 15 مارس در BBC4.

هنگامی که یوروویژن: بیا با هم در تلویزیون و چه چیزی را باید انتظار من ؟

گراهام نورتون میزبانی یوروویژن: بیا با همیک یک تلویزیون خاص است که به بریتانیا یک فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را یوروویژن اجرای برنامه.

انتخاب از یک لیست کوتاه از هنرمندان که همه به مجازی اجرای برنامه در شب. نمایش پخش از 6.30 بعد از ظهر روز شنبه 16 مه با زنده رای راه اندازی در طول پخش.

اما چه می شود اگر من می خواهم به تماشای مسابقه از خارج از انگلستان ؟

درست پس از گرد هم می آیند نشان می دهد شما را به تماشای یوروویژن: اروپا درخشش یک نور است که به افتخار تمام از 41 آهنگ ها که رقابت در سال 2020 مسابقه در روتردام.

این غیر رقابتی نمایش پخش خواهد شد در سراسر اروپا درست مثل معمول مسابقه با میزبانی اصلی هلندی ارایه شد که قرار است به موجود زنده رویداد های این ماه: Chantal Janzen, Edsilia Rombley و Jan Smit از هلند.

مجازی singalong خواهد گرفت و با طرفداران پانسمان در لباس محلی و تشکیل یک یوروویژن گروه کر که انجام خواهد شد “چه یک سال دیگر” ایرلند برنده آهنگ در اصل انجام شده توسط جانی لوگان.

یوروویژن: اروپا درخشش نور در هوا 8ساعت در روز شنبه 16 مه در BBC1.

A-Z یوروویژن

بله بیشتر وجود دارد! Rylan کلارک-نیل را روایت A-Z یوروویژن در 10ساعت در روز شنبه 16 مه در این زمان در BBC2.

ویژه شما را از طریق تمام حوادث عجیب و غریب لباس و دیگر لحظات به یاد ماندنی است که صورت گرفته است بیش از 65 سال از یوروویژن.

TOTP2 کند یوروویژن

توسط Steve Wright, این یوروویژن-مضمون خاص در اصل نشان داده شده در ابتدای نسخه 2007 این رقابت ها است.

آن را به هوا از 11 شب روز شنبه 16 مه در BBC2 و پاسخها اجرای برنامه از هنرمندان از جمله کلیف ریچارد لولو و دیگران Fizz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>