مسابقه آواز یوروویژن: چگونه به سازمان دیده بان بی بی سی, حوادث, از گرد هم می آیند به اروپا درخشش نور

در حالی که مسابقه آواز یوروویژن است که متاسفانه قادر به اتفاق این سال این بدان معنا نیست که طرفداران نمی تواند جشن مورد علاقه خود را در رویداد سالانه است.

BBC میزبانی یک تلویزیون ویژه در شب می شود grand نهایی در روز 16 مارس با عنوان یوروویژن: بیا با هم به عنوان بخشی از یک گسترده تر جشن وقوع تمام این هفته است.

ویژه ای خواهد بود که توسط گراهام نورتون منعکس خواهد شد در انگلستان بهترین یوروویژن لحظه های گذشته و حال است.

دنبال liveblog زیر

سلام و خوش آمدید به فرهنگ مستقل را liveblog از امشب جشن یوروویژن! من میزبان خود را برای شب ارائه تفسیر و به روز رسانی بی بی سی پخش یک سری از آهنگ مسابقه رویدادها تا حدودی برای این واقعیت است که ما در حال از دست رفته در معامله واقعی این سال است.

پس آنچه که در واقع اتفاق می افتد این هفته ؟

بی بی سی سازمان یافته تعدادی از نشان می دهد به بلند کردن ارواح یوروویژن طرفداران همه جا با شروع…

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال

در ماه فوریه, BBC Radio 1 Newsbeat شروع فیلمبرداری یک فیلم مستند است که به پیروی از بریتانیا یوروویژن شرکت کننده جیمز نیومن از طریق تمرینات و همچنین پشت صحنه در طول زندگی اولین بازی خود را یوروویژن آهنگ “آخرین نفس”.

مستند جهش به زمانی که این مسابقه لغو شد و مصاحبه نیومن به عنوان او نشان می دهد چه لغو معنی برای او. دیگر شرکت کنندگان صحبت در مورد چگونه تجربیات خود را یوروویژن متفاوت است و آنچه را در برنامه های آینده هستند.

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال در دسترس است به سازمان دیده بان در حال حاضر در BBC iPlayer و در weatherly کانال یوتیوب.

یوروویژن در 60

در سال 2015 یوروویژن در 60 پخش شده در بی بی سی برای جشن سالگرد 60 از مسابقه آهنگ. این شامل مصاحبه با گراهام نورتون, یوروویژن, قهرمان, Conchita Wurst و مرحوم آقا تری Wogan.

برنامه پخش در 9.30 pm در جمعه 15 مه در BBC4.

دانا: اصلی دری دختر بچه

پنجاه سال پیش 18 ساله دختر مدرسه ای سمت چپ Bogside در ایرلند و سفر به آمستردام به نمایندگی از کشور خود را در 15 مسابقه آواز یوروویژن. در برابر شانس او برنده! دانا: اصلی دری دختر به نظر می رسد در زندگی دانا و چگونه او تبدیل به ایرلند اولین یوروویژن برنده است.

برنامه پخش خواهد شد در 11pm در یکشنبه 15 مارس در BBC4.

هنگامی که یوروویژن: بیا با هم در تلویزیون و چه چیزی را باید انتظار من ؟

گراهام نورتون میزبانی یوروویژن: بیا با همیک یک تلویزیون خاص است که به بریتانیا یک فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را یوروویژن اجرای برنامه.

انتخاب از یک لیست کوتاه از هنرمندان که همه به مجازی اجرای برنامه در شب. نمایش پخش از 6.30 بعد از ظهر روز شنبه 16 مه با زنده رای راه اندازی در طول پخش.

اما چه می شود اگر من می خواهم به تماشای مسابقه از خارج از انگلستان ؟

درست پس از گرد هم می آیند نشان می دهد شما را به تماشای یوروویژن: اروپا درخشش یک نور است که به افتخار تمام از 41 آهنگ ها که رقابت در سال 2020 مسابقه در روتردام.

این غیر رقابتی نمایش پخش خواهد شد در سراسر اروپا درست مثل معمول مسابقه با میزبانی اصلی هلندی ارایه شد که قرار است به موجود زنده رویداد های این ماه: Chantal Janzen, Edsilia Rombley و Jan Smit از هلند.

مجازی singalong خواهد گرفت و با طرفداران پانسمان در لباس محلی و تشکیل یک یوروویژن گروه کر که انجام خواهد شد “چه یک سال دیگر” ایرلند برنده آهنگ در اصل انجام شده توسط جانی لوگان.

یوروویژن: اروپا درخشش نور در هوا 8ساعت در روز شنبه 16 مه در BBC1.

A-Z یوروویژن

بله بیشتر وجود دارد! Rylan کلارک-نیل را روایت A-Z یوروویژن در 10ساعت در روز شنبه 16 مه در این زمان در BBC2.

ویژه شما را از طریق تمام حوادث عجیب و غریب لباس و دیگر لحظات به یاد ماندنی است که صورت گرفته است بیش از 65 سال از یوروویژن.

TOTP2 کند یوروویژن

توسط Steve Wright, این یوروویژن-مضمون خاص در اصل نشان داده شده در ابتدای نسخه 2007 این رقابت ها است.

آن را به هوا از 11 شب روز شنبه 16 مه در BBC2 و پاسخها اجرای برنامه از هنرمندان از جمله کلیف ریچارد لولو و دیگران Fizz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>