یوروویژن: اروپا درخشش نور آن را به عنوان اتفاق افتاده است – گراهام نورتون روایت عاطفی شب با اجرای زنده

در حالی که مسابقه آواز یوروویژن است که متاسفانه قادر به اتفاق این سال این بدان معنا نیست که طرفداران نبودند قادر به جشن مورد علاقه خود را در رویداد سالانه است.

بی بی سی میزبان یک تلویزیون ویژه در شب می شود grand نهایی در روز 16 مارس با عنوان یوروویژن: بیا با هم به عنوان بخشی از یک گسترده تر جشن وقوع تمام این هفته است.

این گرد هم می آیند نشان می دهد توسط گراهام نورتون; آن منعکس شده در انگلستان بهترین یوروویژن لحظه های گذشته و حال و در نهایت برنده یوروویژن ستاره آبا و عملکرد خود را از “واترلو”.

بی بی سی سازمان یافته تعدادی از نشان می دهد به بلند کردن ارواح یوروویژن طرفداران همه جا با شروع…

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال

در ماه فوریه, BBC Radio 1 Newsbeat شروع فیلمبرداری یک فیلم مستند است که به پیروی از بریتانیا یوروویژن شرکت کننده جیمز نیومن از طریق تمرینات و همچنین پشت صحنه در طول زندگی اولین بازی خود را یوروویژن آهنگ “آخرین نفس”.

مستند جهش به زمانی که این مسابقه لغو شد و مصاحبه نیومن به عنوان او نشان می دهد چه لغو معنی برای او. دیگر شرکت کنندگان صحبت در مورد چگونه تجربیات خود را یوروویژن متفاوت است و آنچه را در برنامه های آینده هستند.

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال در دسترس است به سازمان دیده بان در حال حاضر در BBC iPlayer و در weatherly کانال یوتیوب.

یوروویژن در 60

در سال 2015 یوروویژن در 60 پخش شده در بی بی سی برای جشن سالگرد 60 از مسابقه آهنگ. این شامل مصاحبه با گراهام نورتون, یوروویژن, قهرمان, Conchita Wurst و مرحوم آقا تری Wogan.

دانا: اصلی دری دختر بچه

پنجاه سال پیش 18 ساله دختر مدرسه ای سمت چپ Bogside در ایرلند و سفر به آمستردام به نمایندگی از کشور خود را در 15 مسابقه آواز یوروویژن. در برابر شانس او برنده! دانا: اصلی دری دختر به نظر می رسد در زندگی دانا و چگونه او تبدیل به ایرلند اولین برنده یوروویژن

یوروویژن: گرد هم می آیند

گراهام نورتون میزبانی یوروویژن: بیا با همیک یک تلویزیون خاص که به بریتانیا یک فرصت برای رای برای مورد علاقه خود را یوروویژن اجرای برنامه.

این رویداد در نهایت برنده توسط ABBA انجام “واترلو”.

یوروویژن: اروپا درخشش نور

درست پس از گرد هم می آیند نشان می دهد شما را به تماشای یوروویژن: اروپا درخشش یک نور است که به افتخار تمام از 41 آهنگ ها که رقابت در سال 2020 مسابقه در روتردام.

این غیر رقابتی نمایش پخش شد در سراسر اروپا درست مثل معمول مسابقه با میزبانی اصلی هلندی ارایه شد که قرار است به موجود زنده رویداد های این ماه: Chantal Janzen, Edsilia Rombley و Jan Smit از هلند. گراهام نورتون ارائه اضافی تفسیر.

مجازی singalong نیز صورت گرفت با طرفداران پانسمان در لباس محلی و تشکیل یک یوروویژن گروه کر که انجام خواهد شد “چه یک سال دیگر” ایرلند برنده آهنگ در اصل انجام شده توسط جانی لوگان.

این liveblog در حال حاضر بسته

من به شدت مخالفم با گراهام نورتون گفت این بود که “بسیاری مانند نرمال یوروویژن” – آن را چیزی شبیه به آن اما برجسته دقیقا آنچه ما در مورد یوروویژن: خودانگیختگی رفاقت خالص حماقت. در سال آینده ما می شود وجود دارد. با تشکر از همه برای زیر همراه امشب x

بنابراین ما در حال پایان دادن به در یک عملکرد از تمام این سال بین ایران و عربستان نوشته است. دوباره, آن را فقط گرد و خاکی در اینجا. صادق.

دانمارک مطلب بسیار Lumineers-مانند است که نشاط بخشی, مردم,-y نوع راه است.

تبلیغات

مرد اوکراین تا به حال برخی از واقعا سرد لباس در این سال (و یک آهنگ خوب).

فقط شش شرکت کنندگان برای دریافت از طریق پس از استونی در حال حاضر.

مالت سرنوشت فقط 17 سال است اما یکی از بهترین صدای من شنیده ام در یوروویژن در یک مدت زمان طولانی آواز “همه عشق من”. نیز وجود دارد برخی از فوق العاده بصری بازداشت choreography.

تبلیغات

در حال حاضر ما در حال گرفتن پیام از گذشته یوروویژن شرکت کنندگان از جمله ساندرا کیم که برنده بلژیک در سال 1986 و با شکوه Anne-Marie دیوید که برنده لوکزامبورگ در سال 1973.

بود که سال گذشته برنده دانکن لارنس آواز جدید خود را تنها ‘دیگری’

من و راب فقط صحبت کردن و من گفت: یکی از مسائل اصلی من این است که آنها در حال نشان دادن کلیپ از اجرای ضبط شده به جای آکوستیک-y و یا محروم کردن زنده renditions از آهنگ ها که فکر می کنم می داده اند بیشتر از یک در اتاق نشیمن خود را”/خود به خود احساس می کنید که دقیقا آنچه که مردم در مورد یوروویژن که حس “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد”. من فکر نمی کنم او می خواهم ذهن من گفت که ما هر دو توافق گراهام نورتون تا حدودی از دست رفته را با رفتن به صورت معمول خود sarky تن و در این مثال خاص هر کس بیش از حد احساسی و غمگین به قرار داده تا با آن است.

تبلیغات

بنابراین این سلطه اسرائیل قهرمان از سال 2018 آواز او جای تعجب تند و تلخ آهنگ “فاخته”.

چگونه همه انجام می دهند ؟ این چنین عجیب و غریب نشان می دهد و به طور کامل صادق, من واقعا با بهره گیری از تجربه اگر چه آن را سرگرم کننده برای دیدن چه مقدار عشق وجود دارد برای یوروویژن در توییتر. اما من از دست همه پشت صحنه های اکشن غارت می شود ارسال بیش از اگر او در روتردام در حال حاضر و هیجان از “زنده بودن” از همه چیز است.

Brb فقط گریه چون من و راب نمی تواند انجام عکس در ریکیاویک در سال آینده

تبلیغات

در صورتی که شما تا به حال شنیده, من عاشق ایسلند
 

در اینجا یکی دیگر نگاهی به بناهای تاریخی در سراسر جهان در حال روشن

سان مارینو ارسال Senhit به انجام “Freaky” است که جای تعجب نیست یکپارچهسازی با سیستمعامل bop.

تبلیغات

اتریش نمی آمد به بازی با این جدی جاذب پاپ عدد است.

نه تو گریه

در حال حاضر ما یک عملکرد “دوست دارم درخشش نور” توسط روتردام Philarmonic Orchestra به عنوان بناهای تاریخی در سراسر جهان تا نور را در همبستگی.

تبلیغات

Oh my god این عملکرد شگفت انگیز است.

اگر شما علاقه داشتن به دیدن این اجرا به طور کامل با راه آنها در یوروویژن کانال یوتیوب!

A-Z یوروویژن

بله بیشتر وجود دارد! Rylan کلارک-نیل نقل از A-Z یوروویژن در 10ساعت در روز شنبه 16 مه در این زمان در BBC2.

به ویژه در زمان ما از طریق همه از حوادث عجیب و غریب لباس و دیگر لحظات به یاد ماندنی است که صورت گرفته است بیش از 65 سال از یوروویژن.

TOTP2 کند یوروویژن

توسط Steve Wright, این یوروویژن-مضمون خاص در اصل نشان داده شده در ابتدای نسخه 2007 این رقابت ها است.

سوس گوجه فرنگی با تمام 2020 یوروویژن پخش در یوتیوب و BBC iPlayer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>