اروپا لیگ بسکتبال لغو آن فصل به دلیل coronavirus

Bertomeu گفت: در لیگ ذینفعان “خسته هر خیابان ممکن است” در تلاش برای بازگشت پس از بازی به حالت تعلیق در آمد با دو بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم اما آنها در نهایت تصمیم گرفت از آن خام به انجام این کار در حالی که همچنین حصول اطمینان از سلامت و ایمنی لیگ ورزشکاران طرفداران و کارکنان. مقامات لیگ نیز لغو نهایی دور از 24-تیم EuroCup مسابقات است.

EuroLeague ویژگی های 18 تیم از 10 کشور مختلف که برخی از آنها شده اند برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از دیگران است. متفاوت محدودیتهای سفر و اقامت در خانه سفارشات در سراسر اروپا ارائه اضافی لجستیکی موانع برای از سرگیری بازی; برخی از تیم ها ممکن است مانع از تمرین در کشورهای خود و یا سفر جاده بازی ها.

Anadolu Efes است که در استانبول بود لیگ برتر-بهترین 24-4 زمانی که فصل به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد. زسکا مسکو دفاع از EuroLeague قهرمان شد و به جایگاه چهارم در 19-9. مقامات لیگ اعلام کرد که آنها را نه تاج قهرمان این فصل است. این 2020-21 کمپین برنامه ریزی شده است برای شروع Oct. 1 با همان 18 تیم و لیگ گفت: اردوگاه های آموزشی تمدید خواهد شد به “اجازه می دهد تا بازیکنان خود را برای بهبود جسمی و روانی شکل” قبل از شروع فصل به طور منظم.

“بدیهی است که ما تا به حال انگیزه های بسیاری برای از سرگیری 2019-20 فصل اما در چنین یک وضعیت استثنایی ما برای قرار دادن سلامت مردم در ابتدا و پیش از هر گونه علاقه: ما بازیکنان ما مربیان ما داوران ما باشگاه كاركنان لیگ ما کارکنان رسانههای ما و همه خانواده خود را” Bertomeu گفت. “با انجام این کار ما باقی می ماند درست به اعتقادات ما و آنچه که ما ایستاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>