فرانک Augstein AP

خریداران صبر کنید برای ورود به یک سوپر مارکت در لندن است.

لندن — در سراسر اروپا اعداد در حال پایین آمدن.

در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان و انگلیس و مقامات بهداشت عمومی — چهره خود را اغلب تخلیه توسط خستگی — در حال حاضر ابراز خوشبینی محتاطانه است که اولین موج از اروپا ویرانگر بیماری همه گیر در حال پایان یافتن است.

از ایرلند به یونان مقامات در حال دیدن امیدوار نشانه هایی که coronavirus عفونت اوج و شروع به فلات یا عقب رفتن با اشاره به تخت های مراقبت ويژه که به آرامی باز و روزانه یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان.

میلان و مادرید و بیمارستان و کارکنان تاکید کرد که به محدودیت های خود را چند هفته پیش به عنوان هزاران نفر از سرفه fevered, نفس بيماران رسید از طریق درهای خود را در حال حاضر گزارش خالی کردن تخت در Icu. وجود هواکش به رفتن در اطراف.

این سورو اوچوا بیمارستان در مادرید ساخته شده اخبار بین المللی با تصاویر آخرین ماه از بیماران بیمار خوابیده بر روی زمین در انتظار دیده می شود توسط یک دکتر. در حال حاضر وجود دارد چند یدکی تخت در اسپانیا.

در لندن و جاهای دیگر دولت ها که با عجله به راست تقریبا یک شبه انواع زمینه بيمارستان اعزام برای جنگ قحطی و یا بلایای طبیعی که آنها مورد نیاز نیست حداقل نه در حال حاضر.

در اروپا محترم گران سخاوتمندانه سیستم مراقبت های بهداشتی ندارد به جیره مراقبت.

اروپا برگزار می شود. اما آن را هنوز هم به طور کامل اجازه دهید تا مقامات احتیاط.

وینچنتزو پینتو

خبرگزاری گتی ایماژ

مردم خواندن در مرکز شهر رم است.

هانس Kluge, سازمان بهداشت جهانی, مدیر برای اروپا گفت: “ابر طوفان” از همه گیر “هنوز آویزان به شدت بیش از منطقه اروپا.”

این قاره هنوز هم از دیدن تکان دهنده تعداد مرگ و میر. اعضای اتحادیه اروپا و انگلیس حساب برای تقریبا دو سوم از 150,000 مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است.

اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند در اروپا تلاش به سرعت همه گیر — سازماندهی قرنطينه در سراسر قاره گسترده تر و سخت گیرانه تر از آن دیده می شود در طاعون در قرون وسطی — کار کرده است.

فقط یک ماه پیش, جهان شگفت زده شد برای دیدن عکس از کامیون نظامی پوشش در خارج از بیمارستان عمومی در شهر برگامو, آماده به مسافت بدن به crematoriums.

[در شهر اعلامیه پر کردن روزنامه اما بازماندگان سوگواری به تنهایی]

و در عین حال حتی در بدترین آمار مناطق شمال ایتالیا که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شده در فوریه در روستاها لمباردی — که در آن دست پاچه پزشکان لرزان ویدئوها بعد از آن ابراز ترس آنها را به زودی باید تصمیم بگیرید که زندگی و درگذشت — حتی با وجود تعداد عفونت های جدید در حال سقوط است.

“اوج در حال حاضر وارد شده و ما در حال نقاهت” گفت: Pier Luigi Lopalco متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه پیزا که تحریم های ایتالیا Puglia منطقه در پاسخ آن. “صرفا صحبت از مراقبت های بهداشتی نقطه نظر آن را بسیار آسان تر در حال حاضر.”

لو Benoist

خبرگزاری گتی ایماژ

فرانسه mounted police check مردم را تحرک اسناد و مدارک در یک فروشگاه بزرگ در Courseulles-sur-Mer, نرماندی.

به عنوان مستندات شروع به شل و اروپا پیاده tightrope یک متزلزل عمل متعادل با هر قدم اشتباه به طور بالقوه کشنده است.

[اروپا شروع به راه رفتن ‘tightrope’ از coronavirus مستند]

هر کشور در اروپا است که مصرف خود گام های کودک. دانمارک بازگشایی مدارس ابتدایی این هفته; آلمان انجام خواهد داد تا در اوایل ممکن است. اتریش است که اجازه می دهد باغبانی فروشگاه ها به فروش گل دوباره. ایتالیایی ها می توانید به فروشگاه های کتاب. اسپانیایی مقامات وعده “د-تشدید فاز” و می خواهید پروژه های ساخت و ساز به سر و برخی از کارخانه ها برای باز کردن با مناسب اجتماعی فاصله.

اما. همیشه وجود دارد اما با این ویروس.

“اما از آن است که یخ نازک” گفت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان این هفته این اولین مراحل آزمایشی نسبت به حالت عادی. “این واقعا یک وضعیت که در آن احتیاط است و منظور از روز است و نه اطمینان بیش از حد.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/as-germanys-curve-flattens-merkel-warns-caution/2020/04/16/5b0f6085-23a7-498b-b784-13113cf3d92d_video.html

“وجود دارد که نور در انتهای تونل. اما ما در حال حاضر در هر دو ظریف و خطرناک در این بیماری همه گیر” وزیر خارجه Dominic Raab گفت: کشور زمانی که او اعلام کرد که آن مستند ادامه خواهد داد برای یکی دیگر از سه هفته حداقل.

“من فکر نمی کنم این پایان است که لزوما خیلی نزدیک یا که ما در یک مستمر خطی کاهش است. ممکن است آن را بیشتر شبیه به یک زیگزاگ بالا و پایین گفت:” آنجلا هرناندز پونت, معاون دبیر مادرید اتحادیه پزشکان.

“ما همیشه دیده می شود نور را در انتهای تونل, اما سوال این است که: به چه قیمتی؟” “چقدر درد و رنج از نظر تعداد زندگی و تلاش در بخشی از بهداشت حرفه ای؟”

Michaela Handrek-Rehle

بلومبرگ

یک قصاب باز فروشگاه در شهر مونیخ آلمان.

پس از ویروس پدید آمده در چین و شروع به پخش بسیاری از اروپایی ها امیدوار تلفات خواهد بود پایین تر در اینجا — در بیمارستان ها است که باید به بهترین از همه چیز.

اما میزان مرگ و میر افزایش یافت و در بسیاری از اروپا شده اند و نگران کننده در انگلیس و اسپانیا و ایتالیا. خانه های پرستاری شده اند به خصوص ضربه سخت.

در ایتالیا وجود دارد اجماع گسترده است که اورژانس فاز شروع به خرد شدن پس از دو ماه دوره که در آن بیش از 20 ، 000 نفر کشته شدند. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است و 25 درصد از اوج دو هفته پیش و بیمارستان ها می گویند این بار کاسته است.

Pierre-Philippe Marcou

خبرگزاری گتی ایماژ

بهداشت و درمان کارگران آماده سازی برای حضور در coronavirus بیماران در کلینیک خصوصی در مادرید.

ایتالیا آهسته گسترش ویروس با اجرای شاید سخت ترین مستند در میان دموکراسی های غربی.

اما اقدامات سختگیرانه در ایتالیا شد لازم است چرا که این ویروس تا به حال خروشان برای مدت طولانی بدون هیچ گونه محدودیت و کشور هنوز پرداخت قیمت. ایتالیا هنوز گزارش به عنوان بسیاری از 600 مرگ و میر در هر روز. بیش از 100 پزشکان در ایتالیا درگذشت. اقتصاد این کشور پیش بینی برای کوچک کردن و نه درصد در سال جاری و فشار سیاسی برای بازگشایی — به نگه دارید تا با کشورهای آمار کمتر سخت توسط ویروس — آن را قرار می دهد در معرض خطر دوم و موج سوم.

در فرانسه مقامات با احتیاط اعلام آغاز پایان اوج عفونت. ژروم Salomon, فرانسه, معاون وزیر بهداشت گفت: در این هفته که برای اولین بار از زمان همه گیر شروع تعداد covid-19 بیماران بستری به بیمارستانها کاهش یافته است.

مارتین هرش مدیر کمک Publique-Hôpitaux de Paris, بزرگترین بیمارستان های عمومی سیستم در اروپا اعلام کرد که در پاریس منطقه سخت ترین ضربه را coronavirus تعداد کل موارد تا به حال تثبیت شده برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“ما در حال حاضر آنچه ما به نام “بالا فلات’ هرش گفت:,”, است که می گویند یک ثبات در سطح بسیار بالا و همیشه با یک افزایش در تعداد موارد در سالمندان واحد که در صورت شرایط دشوار است. اما ما می توانید به اشتراک گذاری چندین نشانه های دلگرم کننده.”

اسپانیا به پایان اولین ماه از حبس این هفته فرناندو سیمون که سر اورژانس بهداشت پاسخ برای سلامت وزارت بهداشت گفت: به سرعت اتخاذ اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی اقدامات زیر را که اعلامیه این بیماری همه گیر را پایین آورده گسترش covid-19.

“ما تغییر رفتار و این چیزی است که تحت تاثیر عفونت نرخ” سیمون گفت.

کریستف Petit Tesson

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

در فرانسه دولت محدود خانواده های دسترسی به مراسم تشییع جنازه برای حداکثر 20 نفر است.

این آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی مورد استفاده توسط مقامات بهداشتی شده است منادی به عنوان یک مثال از نحوه حاوی ویروس است. آلمان ثبت کرده است کمتر از 4000 مرگ و میر در میان جمعیت 83 میلیون نفر است.

که در مقایسه با تقریبا 14,000 مرگ و میر در انگلستان را 67 میلیون نفر و 18000 در فرانسه به طور مشابه به اندازه جمعیت.

در هفته های اخیر مقامات بهداشت عمومی آلمان گفته اند که میزان عفونت های جدید دارای مخروطی ،

“ما باید دست به چیزی” مرکل گفت: در یک کنفرانس خبری به او اعلام کرد که مغازه های کوچک باز خواهد بود پس از تعطیلات آخر هفته با مدارس به تدریج باز کردن درهای خود را در ماه آینده.

“یعنی که ما پزشکان و کارکنان پرستاری ما و همه کسانی که در پزشکی بیمارستان کار آنها غرق” آلمان رهبر گفت.

هارلان گزارش از رم McAuley از پاریس موریس از برلین Birnbaum از بروکسل. پاملا Rolfe در مادرید, Luisa بک در برلین و استفانو Pitrelli در رم کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات