مسیحی Bruna سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مشتریان با پوشیدن ماسک صورت خط به بالا برای ورود به یک فروشگاه سخت افزار در وین روز سه شنبه پس از دولت اتریش اجازه برخی از فروشگاه های غیر ضروری به بازگشایی شده است.

برلین — به عنوان آنها خود را اولین مراحل آزمایشی نسبت به بلند کردن اجسام coronavirus مستندات تازه دولت صورت مخاطره آمیز عمل متعادل با هر قدم اشتباه به طور بالقوه کشنده است.

رهبران باید وزن و هزینه به اقتصاد سلامت روان و آموزش و پرورش در برابر پتانسیل برای افزایش موارد که snaps back هر گونه پیشرفت به سمت “مسطح منحنی.”

اولین کاستن از محدودیت های شروع این هفته با اتریش بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در روز سه شنبه. دانمارک می رود که اجازه می دهد تا کودکان برای بازگشت به مدرسه این هفته است. و اسپانیا اجازه ساخت و ساز و کارگران کارخانه به بازگشت هر چند ملی مستند در غیر این صورت باقی مانده است در اثر.

http://www.washingtonpost.com/video/world/life-under-lockdown-american-teacher-in-spain-turns-to-music-and-backflips-while-at-home/2020/04/06/d30cdf3a-c006-4a8c-acec-00d9d5c21a10_video.html

پیشرفت خود را به احتمال زیاد خواهد شد با دقت تماشا از سراسر اقیانوس اطلس که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از اختلافات با فرمانداران در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد است.

در حالی که تصمیم گیری برای شاتر مدارس, نزدیک مرزها و بگویید شهروندان به ماندن در خانه آمد نسبتا سریع ملاحظات بر لغو محدودیت های آهسته و مملو نیاز به پذیرش از افزایش خطر برای سلامت عمومی است. وجود دارد هیچ ایجاد بهترین شیوه برای زمان بندی یا تعیین توالی. و سیاستگذاران باید آماده برای تنظیم البته اگر شیوع بیماری های جدید رخ می دهد.

“ما باید به بازی آن را توسط گوش, به دلیل وجود دارد هیچ استاندارد طلا چگونه به آن را انجام دهد” گفت: Ulrich Frank, Montgomery, صندلی جهان, انجمن پزشکی.

[اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش coronavirus مستندات]

بسیاری از کشورها در اروپا آمده اند در اطراف برای مشاوره که ماسک توان به عنوان افراد مجاز به شروع به حرکت در اطراف در دوباره — دولت اسپانیا توزیع ماسک رایگان به مسافران در این هفته. تست کامل نیز در نظر گرفته کلیدی برای ردیابی و جداسازی عفونت های زنجیره ای.

در حالی که آنتی بادی مطالعات استفاده می شود در تلاش برای ارزیابی چه بخشی از جمعیت در حال حاضر شده است ناخواسته آلوده مسائل بیش از تست دقت و سوالات بیش از چگونه حفاظت طولانی طول می کشد پیچیده طرح “ایمنی گذرنامه.”

برخی از دانشمندان شناور استراتژی های به دقت طراحی شده برای محافظت از آسیب پذیر ترین, اما نگه داشتن سالمندان را جدا از عزیزان خود را برای ماه ها در پایان نیز باید متعادل در برابر سلامت تاثیر انزوا.

در تلاش برای جلوگیری از هر گونه تکرار اتفاقی پاچه سیاست تصمیم گیری که همراه با گسترش این ویروس در اروپا و سران اتحادیه اروپا در بروکسل طرح به پرده پیشنهادات روز چهارشنبه برای چگونه برای بازگشایی 27-ملت بلوک به تدریج در ماه های آینده.

[رهبران اروپایی هشدار می دهند coronavirus می تواند منجر به فروپاشی اتحادیه خود را]

آنها را توصیه به کشورها برای بازگشایی اقتصاد در فاز, با مغازه ها و مدارس با توجه به اولویت اول و رستوران ها و سایر مکانهای اجتماعی آینده بعد با توجه به پیش نویس برنامه های خود را. سیاستگذاران احتیاط است که رهبران باید به آرامی حرکت — به طور بالقوه در انتظار یک ماه بین هر گام جدید — و آماده به معکوس خود را به سرعت اگر عفونت شروع سریع گسترش دوباره.

اما هر دولت ملی را نهایی می گویند بر لغو محدودیت های درون مرزهای آن. و زمانی که برای از سرگیری حرکت آزاد بین کشورها در اروپا خواهد بود یکی دیگر از بحث ها در کامپیوتر است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در فرانسه د-سلول ممکن است مانند نگاه در سراسر کشور آدرس تلویزیونی دوشنبه شب. فرانسه باقی خواهد ماند و در کامل مستند تا مارس 11, پاکسازی گفت: اما پس از آن مهد کودک, مدارس, مدارس و دبیرستان را “به تدریج” بازگشایی ابتدا در اواسط ماه مه.

“بسیاری از کودکان از دست رفته از مدرسه” او گفت:, “و وجود نابرابری در آن وجود دارد کسانی که دسترسی به اینترنت و که نمی توان با کمک پدر و مادر خود را.”

کریستف Ena

AP

یک زن پیاده روی در خالی خیابان در پاریس در روز سه شنبه.

دانشگاه را از ویژگی های کلاس های حضوری حداقل تا تابستان. کسب و کارهای دیگر — مانند رستوران ها و کافه ها — بسته باقی خواهد ماند برای آینده پاکسازی گفت.

آنگلا مرکل صدر اعظم زنجان به اعلام روز چهارشنبه هنگامی که محدودیت ممکن است شل در آلمان است. یک مطالعه او گفت که کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در تصمیم او توصیه می کند باز شدن مدارس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در ابتدا با دانش آموزان در مدارس که آموزش از راه دور است کمتر موثر و در موضوعات هسته ای مانند آلمانی و ریاضی با مبهوت کلاس.

این مطالعه توسط دانشمندان در آلمان لئوپلدینا آکادمی ملی نیز می گوید که داده های به دست آمده از طریق آزمایش کلیدی خواهد بود برای تصمیم گیری آگاهانه. آنتی بادی مطالعات می تواند به ارزیابی آنچه که بسیاری از مردم در حال حاضر ایمنی به عنوان محدودیت ها به تدریج برداشته.

“در طول این مرحله از کاهش تدریجی ما باید جلوگیری از تجدید افزایش سریع در تعداد عفونت” کاغذ گفت. “ما باید به راه رفتن tightrope.”

اکثریت آلمانی ها نمی خواهند محدودیت برداشته و در عین حال با توجه به یک نظرسنجی YouGov منتشر شده در این هفته با 44 درصد به نفع فاصله اقدامات در حال گسترش و بیشتر از 12 درصد گفت: آنها می خواهم برای دیدن آنها را افزایش داد.

[سیاستمداران اروپایی در حال ساخت وعده های بزرگ در مورد آنتی بادی گذرنامه. علم است که هنوز هم گرفتن.]

Janina Possehl, 35, است که در میان کسانی که محتاط هستند. برای یک پیاده روی در برلین Schoeneberg منطقه شش-ماه-پیر پسر بسته به جلو و سه سال عقبی در پشت یک سه چرخه او گفت: آیا نگه داشتن بچه ها خود را در خانه حتی اگر مدارس و مهد کودک ها بازگشایی شد.

“من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای آنها را به ماندن بسته دیگر,” او گفت: در حالی که اذعان آن را سخت تر برای پدر و مادر مشغول کار. “من واقعا مراقب باشید در مورد شل شدن محدودیت های بیش از حد در اوایل,” او اضافه شده است.

اما بسیاری از کشورها نمی توانیم صبر کنید تحت مستند تا واکسن توسعه یافته است و به طور گسترده و با خیال راحت در دسترس است که می تواند تا سال 2021 و یا دیگر یا تا زمانی که جمعیت خود را به اندازه کافی ایجاد ایمنی طبیعی به سرعت گسترش ویروس که مرکل گفته است می تواند به عنوان طولانی به عنوان دو سال است.

“اگر شما در حال خوش ما ممکن است یک واکسن در یک سال گفت:” الکساندر Kekule, مدیر موسسه پزشکی میکروب شناسی در مارتین لوتر دانشگاه هاله-ویتنبرگ. “اما ما نمی تواند نگه داشتن مردم برای یک سال در مستند. شما را مجبور اقتصادی و روانی شکست.”

اروپایی سیاستگذاران ابراز نگرانی در مورد عواقب ناشی از تکه تکه رویکرد نسبت به بازگشایی و هشدار داد که اگر فردی کشورها به دنبال برنامه های خود را بدون مشورت با همسایگان خود تنش های سیاسی می تواند نتیجه بسیار به عنوان آنها زمانی که مرزهای ناگهان جوانه زده در سراسر اروپا در ماه گذشته.

کسانی که موفق به کاهش سرعت نرخ انتقال ممکن است دیگر متعادل جلوتر از آنها ،

“یکی از مشکلاتی است که بیشتر موثر شما در مسطح منحنی از عفونت های دیگر طول می کشد تا شما را به ایمنی در جامعه است و این معضل ما سیاستمداران” مونتگمری گفت.

[بوریس جانسون میاد مهاجرت پرستاران که زندگی او را نجات داد به عنوان بریتانیا NHS می شود rallying cry]

بریتانیا که در آن رهبران ماه گذشته صحبت در مورد ساختمان “گله ایمنی” و که در میان گذشته در اروپا معرفی اجتماعی فاصله اقدامات است که در حال حاضر گزارش بیشترین تعداد روزانه موارد جدید در اروپا است. و در حال حاضر آن باقی می ماند متعهد به آن مستند.

آن خواهد بود “زودرس” می گویند coronavirus موارد به اوج خود رسید در بریتانیا هشدار داد این کشور معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-تام و گفت که خیلی زود به بحث در مورد شل کردن قفل.

“ما در یک خطرناک فاز هنوز” ون-Tam خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی قبل از بلند عید پاک تعطیلات آخر هفته. “و من نیاز به تقویت است که دوباره به شما این است که نه بیش از.”

در ایتالیا دولت به اصطلاح فاز دوم به توصیف آن برنامه ریزی شده ظهور از سفت و سخت مستند. آن است که هنوز هش که آنچه در این کشور شل شدن باید مانند نگاه کنید که آیا آن را ممکن است برای شروع فاز که در مارس 4, به عنوان برنامه ریزی شده.

رسمی دولت آمار نشان می دهد این کشور در مجموع موارد رشد حدود 3 درصد در هر روز — و نمرات بیشتر موارد غیر قابل تشخیص با مردم رفتن تست نشده منزوی در خانه و انتقال این ویروس به خانواده خود را.

گولیلمو Mangiapane

ایسنا

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده توسط Trastevere بازار محدودیت های جدید برای باز هوا بازار های در حال اجرا برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس در رم در روز سه شنبه.

اما نخست وزیر جوزپه کونته مواجه شده است و در حال رشد فشار برای بازگشایی با راست لیگ رهبر حزب Matteo Salvini شنبه گفت که ماندن بسته می تواند منجر به “فاجعه اقتصادی.”

در حال حاضر سهشنبه دولت اول متوسط, مرحله, اجازه می دهد برای بازگشایی کتابفروشی ثابت فروشگاه ها و مغازه های فروش لباس برای نوزادان است.

روبرتو Burioni استاد میکروب شناسی و ویروس شناسی در Vita-Salute San Raffaele University) در میلان به نام بازگشایی یک تصمیم سیاسی و گفت: دولت باید نیاز همه مردم به پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه و نیاز به برخی از فرم تماس با ردیابی.

او همچنین پیشنهاد ایتالیا اتخاذ یک سیاست است که مردم به این ویروس و همچنین اطلاعات تماس خود را — با جدا شده در هتل ها و یا امکانات دیگر نه در خانه.

“من درک می کنم ما نیاز به شروع دوباره” Burioni گفت. “اما من هشدار — ما نیاز به این. بدون این, از آن خواهد شد یک تراژدی و ما باید برای شروع [مستند] دوباره.”

Luisa بک در برلین, Michael Birnbaum در بروکسل ویلیام غرفه در لندن چیکو هارلان در رم پاملا Rolfe در مادرید و جیمز McAuley در پاریس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات