اروپا متکی به ترکیه برای حل آن مهاجر مشکل است. در حال حاضر یک مبارزه سیاسی را تهدید می کند برای احیای یک بحران است.

Bulent Kilic خبرگزاری گتی ایماژ

مهاجران سعی کنید از طریق مرز شمشیربازی بین ترکیه و یونان, در مارس 4.

اتحادیه اروپا اعلام کرده است قصد دارد برای تقویت امنیت در یونانی مرز برای جلوگیری از موج جدیدی از مهاجران و هشدار ترکیه به استفاده از مهاجران سیاسی به عنوان آلت. آنکارا روز چهارشنبه مقابله که اروپایی ها بودند که خود نقض استادانی ارزش های اخلاقی.

Frontex E. U. مرزی و گارد ساحلی آژانس گفت: این کار با یونان به اعزام سریع مداخله تیم به یونان زمین و دریا و مرزهای.

“اولویت اول ما این است که مطمئن شوید که به منظور نگهداری در یونانی خارجی مرز است همچنین اروپا مرز” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در یونان در روز سه شنبه ضمن تشکر از این کشور برای اروپا “سپر است.”

“من همچنین می خواهم برای ابراز محبت برای مهاجران است که اغوا شده است از طریق وعده های دروغین به این وضعیت ناامید,” او اضافه شده است.

اما رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: اگر اروپا شد جدی در مورد حل مشکل مهاجرت است که festered پس از 2015 را عضویت آنکارا در خنثی کردن تهاجم به رهبری روسیه و حمایت نیروهای خود در سوریه و یمن است.

“تمام روش های دیگر در خارج از این حرکت اتحادیه اروپا که در حال حاضر غرق در منجلاب فرو بردن از بیگانه ستیزی و نژادپرستی کمی بیشتر از آن ارزش خود,” او گفت:.

مقامات ترکیه ادعا کرد یک مهاجر کشته شد در درگیری با مقامات یونانی روز چهارشنبه. دولت یونان قاطعانه رد اتهام متهم ترکیه از پراکنده “جعلی اخبار هدفمند در برابر یونان است.”

Giannis Papanikos

AP

سربازان یونانی گشت مارس 4 در نزدیکی مرز با ترکیه است.

تنش بین E. U. و ترکیه بوده است در روزهای اخیر پس از آنکارا اعلام کرد اجازه دهید آن را مهاجران در راه خود را به یونانی مرز آزادانه.

[مهاجران سوریه در تلاش برای رسیدن به یونان از ترکیه پیدا کردن رویاهای خود را تبخیر]

اروپا متکی است ترکیه برای جلوگیری از جریان مهاجران و جلوگیری از ظهور یک بحران است که پنج سال پیش تضعیف قدرت سیاسی از چند حالته بلوک و موجب رشد جناح راست و nativist حرکات در سراسر این قاره است.

در ماه مارس سال 2016 بروکسل امضا مقابله با آنکارا که به دنبال محدود کردن تعداد مهاجران آینده به یونان از طریق ترکیه و بسیاری از جنگ زده سوریه در ازای میلیاردها یورو کمک های اضافی.

اما با این امید از فشار اروپا برای دریافت کمک در سوریه و پس از مرگ در ادلب از 33 سرباز ترک ترکیه اجازه مهاجران جریان غرب.

اردوغان ادعا کرده است که ترکیه با یک تعداد فزاینده ای از مردم در حال فرار به ادلب حمله می کند و باید از این ظرفیت برای مقاومت در برابر موج دوم شد.

او بیشتر needled رهبران اروپایی با زبان است که پژواک تجدید نظر از چپ و مهاجر از فعالان که به مدت طولانی تقبیح آنچه آنها را به عنوان E. U. s تفاوتی نسبت به درد و رنج انسان.

در همان زمان, Von der Leyen است اشاره به این ایده است که ترکیه با استفاده از مهاجران به عنوان یک تراشه چانه زنی و گفت: “مردم نه فقط وسیله ای برای رسیدن به یک هدف است.”

از آنجا که ترکیه مرزهای خود را باز پسر فوت کرد زمانی که یک پناهنده قایق واژگون نزدیکی با جزیره یونانی Lesbos.

[در یونان Moria اردوگاه پناهندگان در حال انتظار برای مواد غذایی و آینده]

تنش بیش از ورودی مهاجران همزمان با افزایش نگرانی عمومی در اروپا بیش از coronavirus و گسترش آن — اغلب در مکان های بدون هر گونه ارتباط روشن به اصلی شیوع بیماری در چین و یا ثانویه آن خوشه در ایران و شمال ایتالیا.

جناح راست گرایان کشف و ضبط کرده اند این ویروس به عنوان بهانه ای به دنبال hard-خط ضد مهاجر سیاست. دولت مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان اعلام کرد که آن را “به طور نامحدود به حالت تعلیق در دسترسی به مرز حمل و نقل مناطق برای پناهجویان” با توجه به خطرات بالقوه از ویروس.

“ما در رعایت پیوند خاصی بین coronavirus و مهاجران غیر قانونی گفت:” گیورگی Bakondi یک مشاور امنیت ملی به اوربن. او توضیح نمی دهد که طبیعت از این لینک.

در چهارشنبه اوربان اعلام کرد که مجارستان تایید کرده بود آن دو مورد اول از coronavirus. هر دو دانشجو بودیم از ایران.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im