اروپا بسته شدن مرزها. آنها ممکن است سخت به بازگشایی شده است.

Sean گالوپ خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک خط از کامیون ها در تلاش برای ورود به لهستان از Briesen آلمان امتداد 25 مایل در روز سه شنبه.

بروکسل — مدرن اروپا ساخته شده است بر اساس این ایده از اتصال کشورهای هم با سلب دور مرزها. اما در فضای فقط یک هفته coronavirus همه گیر باعث شده است که کشورها به reimpose سخت مرزهای سراسر این قاره به چالش کشیدن رهبران اتحادیه اروپا در مدل پایه در راه است که ممکن است طنین انداز برای سال.

رهبران 26 کشور اروپایی است که بخشی از آنچه که به طور معمول یک جنبش منطقه نیز توافق روز سه شنبه به بسته خود را در مرزهای خارجی به اکثر nonresidents برای اولین بار.

“ما در مواجهه با یک بحران جدی یک استثنایی در نظر قدر و طبیعت” رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: اواخر روز سه شنبه. “ما می خواهیم به عقب راندن این تهدید است. ما می خواهید به کم کردن سرعت گسترش این ویروس است.”

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

دیگر رهبران این تعبیر آن در رزمی نظر: “ما در حال جنگ” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کردند.

http://www.washingtonpost.com/video/world/european-commission-proposes-30-day-ban-on-non-essential-travel-to-eu/2020/03/16/ae750a2d-e0f8-455f-9b8d-d3e3fb1080d7_video.html

تا هفته گذشته شهروندان E. U. می تواند حرکت در سراسر این قاره با سهولت حتی به عنوان ویروس به آرامی در سراسر جمعیت آن است. فقط به عنوان یک مقیم مریلند به راحتی می توانید بسته کیسه و سر به ویرجینیا, بنابراین بیش از حد می تواند یک قطب متقابل به آلمان است.

همانطور که از پنج شنبه, 19 کشور در اروپا را قبلا border-منطقه آزاد تا به حال اعمال شده جدید کنترل مرز.

در مورد چهره ها در اروپا اثبات شده است به عنوان مخل به عنوان آن خواهد بود اگر آمریکا اعمال کنترل مرز ، و پس از اروپا و کشورهای دیگر ساخته شده برای خودکفایی و هیچ کشور تولید و یا رشد می کند همه چیز به آن نیاز دارد اثر داخلی محاصره به سرعت می تواند تبدیل به فاجعه بار است.

کامیون تلاش برای ورود به لهستان از آلمان بودند حمایت تا 25 مایل در روز سه شنبه به عنوان لهستانی نگهبانان مرزی بررسی می شود رانندگان درجه حرارت سلامت کلی و اسناد و مدارک قبل از اجازه دادن به آنها را از طریق.

[نقشه برداری گسترش coronavirus]

در ضمن استونی لتونی و لیتوانی که تنها اتصال به بقیه E. U. است که از طریق لهستان مجبور به سوار شدن در یک عملیات امداد و نجات هوایی و دریایی خود را برای کمک به شهروندان در تلاش برای رسیدن به خانه. کشورهای حوزه بالتیک مستقر کرده اند لتونی شرکت هواپیمایی ملی و حتی اجاره کشتی را اتباع تقلا می تواند به آلمانی بنادر و دریانوردی در سراسر لهستان.

“شرایط شده اند بسیار پر از بدبختی” گفت: خارجه لتونی, وزیر Edgars Rinkevics.

“ما باید بدون وقفه محموله جریان از آنجا که اقتصاد ما این است که درد و رنج مانند هر کشور در سراسر جهان,” او گفت:.

عجیب و غریب اندرسن

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

قطب بازگشت به خانه از آلمان فشار چمدان در سراسر یک پل بر روی رودخانه اودر روز دوشنبه.

رهبران E. U. موسسات در بروکسل تماشای رهبران ملی احداث دیوار در اطراف آنها شده اند به شدت در تلاش برای حفظ مرزهای داخلی باز حداقل تا حدی. یک خطر عمده آنها می گویند این است که تجهیزات پزشکی لازم برای مبارزه با کروناویروس را شمع تا در کامیون است که متوقف شده است و در مرزهای جنگیدن در اروپا توانایی برای مبارزه با بحران.

E. U. شهروندان رشته “در اروپا است. و این نیاز به توقف” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen روز سه شنبه گفت. “ما باید برای حفظ مرزی و حمل و نقل وسایل و لوازم در رفتن به طور خاص که از محصولات پزشکی.”

رهبران اروپایی صرف سه شنبه ساعت صحبت کردن در مورد مرز مسائل و ترافیک pileups. آنها توافق کردند که برای ایجاد خطوط ویژه برای کامیون ها دست تکان دادند و یا دریافت از طریق اولویت بندی و غربالگری.

اما در اروپا جمعی عمل مشکل است و نه فقط یک ماده از تدارکات. فرانسه و آلمان هفته گذشته انداخت تا مرزهای سیاسی در سراسر حیاتی و تجهیزات پزشکی تولید شده در خاک خود منع صادرات دنده محافظ از جمله ماسک به هر کشور دیگری حتی در ایتالیا است که در مبارزه با کمبودها. پس از entreaties توسط E. U. رهبران کشورهای سست ممنوعیت خود را, اما نه قبل از این پیام فرستاده شد به ایتالیایی ها و دیگران: در یک بحران نیست تعداد همسایگان خود را به شما کمک کند.

[در شهر اعلامیه پر کردن روزنامه اما بازماندگان سوگواری به تنهایی]

“برای E. U. این است که واقعا یک تهدید وجودی” گفت: Stefano Stefanini یک دیپلمات سابق که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور امنیتی در بروکسل. “اگر E. U. دیده می شود به عنوان داشتن انجام می شود به اندازه کافی یا نداشتن مراقبت به اندازه کافی و یا داشتن شده است به چالش مردم را دو پایین در پاسخ به سوال از چه E. U. است.”

Stefanini, 72 توصیف اضطراب در زندگی روزمره از تماس through یک لیست از اعضای خانواده و دوستان در ایتالیا به بررسی آنها. یک برادر است که یک پزشک در شهرستان بومی خود را از لا اسپتزیا در Riviera ایتالیایی — خارج از سخت ترین ضربه منطقه از کشور اما در یک بیمارستان است که در لبه ظرفیت آن, او گفت:. حتی در مادرش خاطرات زمان جنگ ایتالیا Stefanini گفت: نادر مطلق بود مستند این کشور در حال حاضر رو به غیر از لحظاتی که مبارزه شد به طور مستقیم در بالای سر.

تیری Pronesti

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پلیس مرزی انجام چک در ورودی Mont Blanc تونل در Courmayeur, ایتالیا در روز سه شنبه.

“حس همبستگی اروپایی متزلزل است که همسایه خود را حاضر به صادرات تجهیزات پزشکی,” او گفت:.

چین نقل مکان کرد و به سرعت به مرحله به شکاف در اروپا سخاوت airlifting ماسک ماسک و دیگر بحرانی منابع به رم فرودگاه فیومیچینو در روز شنبه هنگامی که فرانسه و آلمان در عین حال به ارائه کمک به ایتالیا. رسانه های چینی بازی های برگزار شده است تا کمک های بین المللی تلاش حتی اگر دولت را متوقف پاسخ به اولیه شیوع ویروسی دیده می شد به عنوان کمک به سوخت این بیماری همه گیر.

فقط در خارج E. U. مرزهای صربستان جمهور Aleksandar Vucic در واکنش به تلخی به خبری که E. U. آخر این هفته تحمیل یک بلوک گسترده ای ممنوعیت صادرات تجهیزات برای محافظت از کارگران پزشکی مانند ماسک و لباس. محدودیت در نظر گرفته شده است برای کمک به پرش شروع کشورهای در داخل E. U. برای آمدن به یک دیگر کمک, اما آن را به سمت چپ همسایگان در تلو تلو خوردن.

“همبستگی بین المللی وجود ندارد. همبستگی اروپایی وجود ندارد” Vucic گفت. “تنها کشوری که به ما کمک می کند چین است.”

برخی ناظران هشدار می دهند که چالش ها در گرمای بحران ممکن است به نظر می رسد اهمیت کمتری در ماه و یا سال به عنوان E. U. تنظیم — شاید سازنده — به یک دنیای جدید که در آن بیماری های همه گیر می تواند چالش های اساسی آن عامل ، آنها نقطه به نقطه 2015 مهاجرت بحران — زمانی که مرزها نیز جوانه زده در اروپا تنها به محو دور — به عنوان مثال از یک مشکل که در نهایت منجر به فروپاشی بلوک.

هنوز هم گفت: Daniela Schwarzer, رئیس, آلمانی, شورای روابط خارجی, اولیه مقاومت توسط دولت های ملی به همکاری با یک دیگر “به نظر نمی آید خوب است.”

اکسل اشمیت

ایسنا

یک مرد در لباس پوشیدن دنده محافظ استوار در نزدیکی مرز بین آلمان و لهستان روز سه شنبه.

E. U. موسسات “در حال تلاش برای فشار بیشتر تعاونی و مدیریت بحران, اما تا زمانی که دولت واقعا در طول بازی این است که بسیار دشوار است” Schwarzer گفت. “اگر رفتار در یک تعاونی راه این کار باعث افزایش ضرر و زیان در نظر مردم از نظر ثروت است.”

بیشتر به چالش کشیدن در اروپا بنیادی باز هم مرز مدل برخی از سیاستگذاران هشدار می دهند داخلی مرزهای ممکن است دشوار است به جلو و پایین دوباره. بر خلاف 2015 مهاجرت بحران هنگامی که وجود دارد روشن هجوم مردم که در نهایت فروکش ویروس احتمالا ارائه بدون روشن کردن سطح شیب دار.

“هنگامی که ما می گویند که ما آماده برای بلند کردن آن محدودیت و ممنوعیت پرسید:” Rinkevics, وزیر امور خارجه لتونی. “اگر ما می گویند بازگشایی مدارس و یا تمام کسانی که امکانات که فقط در بسته چه می شود اگر وجود دارد سنبله چرا که ما شده اند قادر به به طور کامل خلاص شدن از آن ؟ این چیزی است که ما در حال بحث در دولت های ملی است.”

مرز تعطیلی بودند خدمت “یک هدف مشروع” — به سرعت گسترش ویروس, او گفت:. “اما چگونه می توانیم آن را انجام دهید؟”

کوئنتین Ariès در بروکسل و Loveday موریس در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

Coronavirus منحنی نشان می دهد بسیاری از اروپا می تواند ایتالیا-مانند افزایش در هفته

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>