اروپا blindsided با مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی با دیدن بسیاری از انگیزه های سیاسی

http://www.washingtonpost.com/video/politics/trump-suspends-travel-from-europe-touts-funding-bill/2020/03/11/06cee717-3466-46dd-a5d5-b4a13a0ff69c_video.html

پاریس — مقامات اروپایی در روز پنج شنبه به شدت محکوم کرد رئیس جمهور تهمت تصمیم به شدت محدود کردن سفر از اروپا به ایالات متحده یک حرکت که آنها را در زمان و که بسیاری را دیدم که با انگیزه های سیاسی.

از همه slights بین واشنگتن و اروپا در سال های اخیر 30 روز محدودیت های مسافرتی — پوشش شهروندان غیر آمریکایی که به 26 سازمان ملل در سراسر اتحادیه اروپا — بود و بیشتر سوزش ضربه از احساس بود در اختلافات قبلی. در یک بیانیه کوتاه نادر در آن به صراحت E. U. ابراز نا امیدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که کاخ سفید نمی مشورت رهبران اروپایی ساخت یک مقایسه است که به نظر می رسد برای تقویت اروپایی انداز از یک بعد سیاسی است. E. U. تهمت گفت: نمی تماس با کاخ سفید قبل از آن افزایش مالیات که آمار شرکت های ایالات متحده.

“Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای عمل یک طرفه” گفت: این بیانیه که با همکاری امضا شده توسط E. U. رییس کمیسیون Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل.

“اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشاوره” بیانیه ای گفت:.

[کاخ سفید تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده آغاز جمعه]

خشم از بروکسل شد نشانه ای از فقط کمی دو طرف به نظر می رسد هماهنگی خود را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Benoit Tessier

ایسنا

مسافران پوشیدن محافظ ماسک در هوایی فرانسه فروش بلیط میز در پاریس شارل دوگل فرودگاه خارج پاریس در مارس 12.

“ما تا به حال به تصمیم گیری و نمی خواهیم به زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در دفتر بیضی شکل توضیح اینکه چرا دولت نمی صحبت می کنند و به بسیاری از کشورهای اروپایی قبل از به حرکت می کند. او گفت که زمانی که E. U. کشورها “افزایش مالیات بر ما آنها نمی مشورت ما است.”

او در کنار ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar که کشور شد امان از ممنوعیت. ایرلند نقل مکان کرد به بستن مدارس و دیگر موسسات دولتی به طور موقت.

اواخر شب اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به وحشت در فرودگاه ها در سراسر اروپا است. آمریکایی ها در اروپا درهم به تغییر بلیط خود را بر روی ایالات متحده محدود به پرواز در آخرین لحظه اغلب در قیمت حق بیمه.

کشورهای اروپایی در ضمن در زمان بیشتر مراحل در نظر گرفته شده برای دفع رمان coronavirus.

نروژ استناد آن “قوی ترین تا کنون زمان صلح و اقدامات” به نزدیک ترین موسسات دولتی و خصوصی و به نیاز مسافران بازگشت از خارج از کشور به خود قرنطینه به مدت دو هفته. جمهوری چک محدود گذرگاه های مرزی با اتریش و آلمان است. هلند ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر است. اسلواکی قطع بیشتر از سفر خارج از کشور. بلژیک بسته مدارس و مغازه ها.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که همه مدارس و دانشگاه ها در کشور خواهد بود بسته شده روز شنبه تا اطلاع ثانوی. او گفت: مرزهای باز باقی خواهد ماند و اشاره کرد که ممکن است هر گونه مرز تعطیلی در آینده خواهد بود هماهنگ با E. U.

این ویروس همچنین قرار دادن یک توقف در حال حاضر به مذاکرات بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است. مذاکرات برنامه ریزی شده برای هفته آینده شده اند scrapped.

هیچ چیز می تواند انجام شود, اما, برای سرپا نگه داشتن بازارهای مالی است. سهام کاهش یافت پس از این کاخ سفید اعلام.

در بریتانیا معیار شاخص FTSE 100 که آهنگ 100 بزرگترین شرکت ها در بورس سهام لندن بود پایین نزدیک به 10 درصد پنج شنبه, پایین ترین سطح خود در هشت سال است. شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص و شاخص DAX آلمان هر دو کاهش بیش از 11 درصد است. وال استریت به دنبال کت و شلوار.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی نیز سر در گم بسیاری از رهبران اروپایی و سیاستگذاران تاکید این دیدگاه که این حرکت تا حد زیادی سیاسی است.

“ما نمی توانیم به اندازه کافی برای دیدار با این چالش حتی در داخل ایالات متحده آمریکا — هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده در حال هانه با سرزنش” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد که دلایل “کمتر از واقعی” به نظر میرسد که نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری است.

ممنوعیت پوشش تنها به منطقه شنگن اتحادیه اروپا border-رایگان سفر منطقه 26 کشور منطقه است که شامل بریتانیا و یا جمهوری ایرلند. هر غیر شهروند ایالات متحده است که در منطقه در دو هفته گذشته شامل این ممنوعیت با یک تعداد انگشت شماری از استثنا.

E. U. است که به طور منظم هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم و او را ستایش بریتانیا خروج از بلوک.

اما وجود دارد بیشتر مورد کوروناویروس در بریتانیا از در بسیاری از کشورهای تحت پوشش این ممنوعیت است. در سراسر 26 ملل آمار توسط این ممنوعیت وجود دارد بیش از 21,000 فعال موارد از رمان coronavirus که از صبح روز پنجشنبه و بیش از 900 مرگ و میر با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا بود که منبع این بیماری همه گیر با بیش از نیمی از موارد فعال — 10,590 — و اکثریت قریب به اتفاق از مرگ 827.

بریتانیا تا به حال حدود 500 فعال موارد و 10 مورد مرگ و میر و ایرلند تا به حال بیش از 40 فعال موارد و مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انگلیس کنار گذاشته شد به دلیل آن بود “انجام یک کار خوب” حاوی ویروس است.

اما آن فعال مورد کل با افزایش بیش از 30 درصد پنج شنبه از یک روز پیش از آن. نخست وزیر بوریس جانسون صادر وخیم هشدار پنج شنبه شب. “من باید سطح با شما و انگلیسی,” او گفت:. “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

برخی در اروپا تعجب که آیا بریتانیا و ایرلند بودند معاف چرا که آنها میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به خواص است.

در هر صورت این تصمیم به نظر می رسد به رسوا حتی رهبران دولت بریتانیا و سابق ایالات متحده میهن مقامات امنیتی که گفت که شواهد علمی پشتیبانی نمی کند و محدودیت های مسافرتی.

منتقدان از این ممنوعیت گفت: محدودیت های مسافرتی — از جمله کسانی که اعمال شده در چین در اوایل بحران — دیگر را حس توجه به این که رمان coronavirus در حال حاضر جهانی است. انرژی و منابع صرف در تعطیلی خواهد بود بهتر است صرف گسترش متحده بیمارستان ظرفیت برخی از کارشناسان گفت.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/understanding-isolation-quarantine-and-social-distancing-in-the-coronavirus-era/2020/03/10/69a69465-b6f5-4e0e-a381-6de3f23a8e43_video.html

“با توجه به ممنوعیت پرواز ما همیشه هدایت علم به عنوان ما را در تصمیم گیری های ما در اینجا. مشاوره ما در حال گرفتن است که وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که مداخلات مانند بسته شدن مرزها و یا ممنوعیت سفر در حال رفتن به یک ماده در اثر گسترش عفونت” Rishi Sunak بریتانیا صدراعظم از خزانه به بی بی سی گفت در روز پنج شنبه صبح.

Thomas P. Bossert سابق ایالات متحده میهن مشاور امنیت به ناروا نیز مورد مناقشه ارزش پرواز ممنوع.

“کمی وجود دارد و ارزش به اروپا سفر محدودیت. فقیر استفاده از زمان و انرژی” Bossert گفت: روز شنبه در توییتر. “پیش از آن بله. در حال حاضر محدودیت های مسافرتی/غربالگری کمتر مفید است. ما تقریبا به همان اندازه بیماری در اینجا در ایالات متحده به عنوان کشور در اروپا است. ما باید تمرکز بر روی لایه لایه جامعه کاهش اقدامات-در حال حاضر!”

در قاره اروپا و بسیاری احساس کردند که کاخ سفید تصمیم گرفت دیگر سیاسی اعتصاب در حال حاضر enfeebled اطلس رابطه بین ایالات متحده و برخی از نزدیک ترین متحدان.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به یک روایت برای تبرئه دولت از هر گونه مسئولیت در بحران است. خارجی است که همیشه خوب قربانی. چینی ها در حال حاضر استفاده شده است. بنابراین اجازه دهید نگاهی تازه نه هر اروپا, اتحادیه اروپا یک” Gérard آرو فرانسه, سفیر سابق ایالات متحده در بیانیه ای گفت: ارسال شده در توییتر. “معنا ندارد اما [این است که] ایدئولوژیک سالم است.”

حرکت اضافه شده به این معنا است که جهان صنعتی در قدرت بودند نتوانستند با هم کار کنند شامل ویروس ها و حتی ممکن است کار در برابر یکدیگر است.

تحت قبلی رئیس جمهور ایالات متحده اغلب گرفته شده سرب در کارگردانی هماهنگ جهانی در پاسخ به چالش های دنیای. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به حداقل رساندن ویروس و او را تضعیف علمی مشاوران و سرزنش کشورهای دیگر برای این بیماری همه گیر. و او نیز درهم با کشورهای اروپایی — واشنگتن نزدیک ترین متحدان — به مدت سه سال در مسائل مربوط به دفاع صرف تغییر آب و هوا و تجارت است.

[Coronavirus در حال حاضر همه گیر جهانی به ایالات متحده آمریکا, جهان, تقلا برای کنترل شیوع]

“هر گونه تلاش برای مهار #CoronaOutbreak خوش است اما تصمیم realDonaldTrump به حذف انگلستان از اروپا ممنوعیت سفر این است که هیچ چیز غیر مسئولانه” سابق نخست وزیر فنلاند الکساندر Stubb در توییتر نوشت. “ویروس ها به رسمیت نمی شناسد و مرز. تصمیمات باید مبتنی بر حقایق و نه سیاست.”

Birnbaum گزارش از بروکسل. کوئنتین Ariès در بروکسل ویلیام غرفه در لندن و ریک Noack در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

برای اولین بار چین است. پس از آن ایتالیا. آنچه ایالات متحده می توانند یاد بگیرند که از افراطی coronavirus مستندات.

NBA تعلیق فصل پس از جاز را رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus

نقشه گسترش به کروناویروس در آمریکا و در سراسر جهان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im