لیگ اروپا: VAR معرفی می شود در مرحله حذفی به آرسنال منچستر یونایتد گرگ ویژگی

ویدئو دستیار داوران (VAR) استفاده خواهد شد هنگامی که اروپا لیگ حذفی بازی جریان در روز پنج شنبه.

انگلیسی طرف آرسنال منچستر یونایتد و گرگ و همچنین به عنوان اسکاتلند تیم سلتیک و رنجرز را واجد شرایط برای آخرین 32 از رقابت.

یوفا داوران رئیس کمیته روبرتو Rosetti گفت: VAR سیستم موفق شده بود در لیگ قهرمانان این فصل هموار کردن راه برای استفاده از آن در لیگ اروپا.

“ما باور داریم که VAR بسیار مهم پروژه برای فوتبال” Rosetti گفت. “من بسیار خوشحالم که ما در حال حاضر نیز باید ور در لیگ اروپا آن را به عنوان ارائه کمک های حیاتی برای داوران به تصمیم گیری درست در این مسابقات مهم.

“ما بسیار خوشحال هستیم با آمار و ارقام است که ما دیده ایم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مرحله و برگشتی. در 108 مسابقات در مجموع 27 گیری اصلاح شده از طریق VAR سیستم به این معنی که یک تصمیم تنها لغو شده است هر چهار بازی. این نشان می دهد کیفیت داوران عملکرد ،

“علاوه بر این ما احساس می کنیم که زمان گرفته شده برای سرنگونی یک تصمیم مهم است. تا کنون در این فصل متوسط زمان برای اصلاح یک تصمیم گیری شده است یک دقیقه و 30 ثانیه – 15 ثانیه کمتر از فصل گذشته.

“اما من می خواهم یک بار دیگر تاکید است که در انطباق با پروتکل – ور است و تنها برای روشن و اشتباهات آشکار و نه برای بحث شرایط.

“فوتبال خوب نیاز داوران بالاتر از همه تیم با یک شخصیت قوی در زمینه بازی که درست و شجاعانه تصمیم گیری.”

اروپا داوران مورد مطالعه VAR تجزیه و تحلیل و آموزش در یک دوره زمستان در مایورکا ماه گذشته. مقامات نیز داده شد به روز رسانی در ور روش.

علاوه بر این فصل اروپا, باشگاه, مسابقات, VAR نیز مورد استفاده قرار گیرد در زنان یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا, یورو 2020 و در سال آینده زنان قهرمانی اروپا.

Uefa کمیته اجرایی نیز تصمیم به معرفی VAR برای اروپا 2022 های مقدماتی جام جهانی در انتظار, فیفا تصویب نهایی است.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>