ESPN و لیگ پرده برداری از برنامه های خود را برای پیش نویس برنامه تلویزیونی در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. همان خوراک دیده می شود در هر دو ESPN و NFL شبکه جداگانه پخش ABC. هر دو پخش خواهد شد تولید در ESPN پردیس.

Trey Wingo میزبان اصلی پخش و سوزی Kolber نیز در محوطه دانشگاه انجام مصاحبه با بازیکنان و تیم از پرسنل جداگانه استودیو. این تحلیلگران که به طور معمول پیوستن به Wingo در مجموعه — Mel Kiper جونیور Booger مکفارلاند و لوئیس ریدیک — شرکت خواهد کرد از خانه. Tamöz کورت وارنر, Daniel ارمیا و مایکل Irvin NFL شبکه نیز کمک تفسیر به مشترک برنامه تلویزیونی.

جداگانه ABC پخش خواهد شد از ویژگی های دریاف دیویس میزبانی در کنار ماریا تیلور و جسی پالمر در یک استودیو. تحلیلگران تاد McShay و کرک Herbstreit شرکت خواهد کرد از خانه.

تولید کارکنان تقسیم می شود به بیش از یک اتاق به رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز است. به جای به عنوان بسیاری از 20 نفر در یک اتاق به تعداد محدود خواهد شد به هفت.

ESPN معاون رئیس جمهور از تولید ست Markman گفت: این شرکت شده است به طور منظم در تماس با مقامات دولتی در مورد نحوه ادامه با پیش نویس این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ESPN های برنامه نویسی دیگر. ESPN مانند بسیاری از اخبار رسانه ها تلقی شده است ضروری کسب و کار. هر دولت دستورالعمل همه کارکنان در محوطه دانشگاه در حال حاضر شروع به پوشیدن دهان پوشانده اند. ESPN ارائه شده است bandannas به کارکنان در حالی که به نظر می رسد به دستیابی به ماسک. (در هوا مفسران ملزم به پوشیدن دهان پوشانده اند.)

“این است که پیچیده ترین رویداد هایی که من شخصا درگیر شده است در” Markman گفت: “و من شده است در ESPN برای 27 سال در ماه ژوئن است.”

NFL معاون ارشد رئیس جمهور از تولید علامت Quenzel گفت: لیگ حمل دوربین و ویژگی های سخت افزاری برای پیش نویس چشم انداز و تیم مقامات به طوری که آنها می تواند مصاحبه در طول پخش. Quenzel گفت: لیگ است توصیه می شود که شرکت کنندگان در تماس با خود شرکت های کابل برای افزایش پهنای باند و ظرفیت ها و پروتکل های دقیق در محل هستند باید هر کسی که نیاز به در فرد کمک تجهیزات.

“هدف این است که به آن توان خود نصب شده است,” او گفت:. “این همه می آید با دستورالعمل.”

از راه دور تغذیه ارسال خواهد شد به یک تماس تصویری مرکز قبل از آنها به روت ESPN.

پیش نویس telecasts را نیز شامل مراسم تجلیل از کارگران پزشکی و اولین پاسخ دهندگان و همچنین به عنوان یک جمع آوری کمک های مردمی جزء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات