برنامه “دوشنبه شب فوتبال” در ESPN, در مقابل, در سنگ تعیین زمانی که NFL schedule منتشر شده است هر بهار و ترکیب هیرو که ممکن است نگاه خوبی در پیشبرد ماه می تواند تبدیل به بسیار کمتر جالب به عنوان فصل پیشرفت و بازیکنان ستاره صدمه تیم underperform ، ESPN نیز می پردازد لیگ 1.9 میلیارد دلار برای آن دوشنبه شب بسته (همراه با یک بازی حذفی این پیش نویس NFL و کامل برجسته بسته) نزدیک به دو برابر آنچه NBC, CBS و Fox خود را پرداخت یکشنبه بسته است.

که قرارداد منقضی می شود پس از 2021 فصل و به نظر می رسد به عنوان اگر ESPN می خواهد برخی از همان فلکس-برنامه ریزی بیمه که NBC می شود. با توجه به ورزشی مجله کسب و کار را به بن فیشر و جان Ourand شبکه لابی NFL به ترکیب انعطاف پذیری برنامه ریزی به “فوتبال دوشنبه شب” شروع در midseason با این وعده که آن را حرکت بازی به پدر و مادر شبکه ABC — تضمین بزرگتر مخاطبان تلویزیون از کابل شبکه — در بازگشت اگر آن برنده مناقصه برای بسته بندی.

NFL درخواست تیم برای پیشنهادات و انتقادات در این ایده که نمی خواهد شروع تا 2023 اولین سال لیگ تلویزیونی جدید قراردادهای SBJ کاتبان گزارش (NFL را تلویزیون قرارداد با NBC, CBS و Fox منقضی پس از سال 2022 فصل).

استفاده از انعطاف پذیری برنامه ریزی برای جمعه شب بازی می آید با مشکلات لجستیکی که پاپ تا زمانی که یک بازی است که نقل مکان کرد و از بعد از ظهر یکشنبه به یکشنبه شب. طرفداران معمولا برنامه ریزی برای حضور در بازی های ماه در پیشبرد و حرکت بازی از یکشنبه به دوشنبه ها بدون هشدار بسیار می تواند ایجاد سردرد در شرایط پرواز و هتل. (یکشنبه بازی باید نقل مکان کرد و در کمتر از 12 روز در پیش است.) به همین ترتیب تیم ممکن است مبارزه با پیدا کردن محل سکونت خود را برای بازیکنان و مربیان با یک حرکت از یکشنبه به دوشنبه. نیز وجود دارد نگرانی از تیم های با کوچکتر نجومی بلیط پایگاه به دلیل بازی شب فروش کمتری بلیط از کسانی که در طول روز فیشر و Ourand گزارش.

وجود دارد دیگر پتانسیل سکندری بلوک, یعنی, که از شبکه های دیگر خواهد بود میلی به از دست دادن یک خیمه بازی به ESPN یا ABC. تحت سیستم فعلی فاکس و سی بی اس می توانید به محافظت از یک بعد از ظهر یکشنبه بازی در پنج شش هفته بین هفته 11 و 16 از NFL schedule, نگه داشتن آن دسته از بازی در بعد از ظهر یکشنبه اسلات زمان و از NBC دست در یکشنبه شب.

این فصل “دوشنبه شب فوتبال” برنامه نمی از ویژگی های به عنوان بسیاری از بد در اواخر فصل ترکیب هیرو به عنوان در سال گذشته و ESPN 17-برنامه بازی به ثمر رساند خود را بیشتر بینندگان تلویزیون پس از 2015 با میانگین تعداد تماشاگران در هر بازی تا 17 درصد پس از 2017. “فوتبال دوشنبه شب” نیز شده است کابل, تلویزیون, پربیننده ترین سریال برای سه سال راست. اما با NFL آماده به تقاضای پول و حتی بیشتر را برای تلویزیون بسته از آن پخش شرکای یک تخمین است که در مجموع از 8 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار از 5 میلیارد دلار در حال حاضر — این شبکه اصرار بر داشتن بهترین شکل ممکن بازی را به هوا.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im